3. Листопад 2015

"Поетична світлиця" у вітальні родинного клубу "Надвечір'я"

Родинний клуб "Надвечір'я" знову зібрав гостей. 27 листопада тут відбулася зустріч з творчістю, життєвим шляхом нашої сільської поетеси Борисенко Олени Петрівни. Жадані і шановні гості з дитячої музичної школи (директор Димна Людмила Олексіївна, викладачі та учні), зразковий народний вокально-фольклорний колектив "Хуторяночка" (керівник Червоненко Ольга Василівна, акомпаніатор Єрмак Володимир Григорович), вчителька-пенсіонерка та теж поетеса Ситник Мотрона Іванівна, батьки, колектив вчителів та учнів школи. Організатором зустрічі стала Башкова Людмила Олександрівна, бібліотекар школи, і просто закохана в поезію людина.

Небайдужі до рідного словва, поезії та музики зібрала ця поетична світлиця. На екрані - життєвий шлях поетеси, у душах - пісні на слова Олени Петрівни, покладені на музику її сестрами, музикантами села, району. В творчому арсеналі - гімн Василівського району, Малої Білозерки, пісні "Любі мої батьки", "Зоряна криниця", посвята Україні, "Новорічна", "Хуторяночка" (пісенна емблема колективу "Хуторяночка"), "Дзвони храму" та інші. Пісні, душевна атмосфера, розчулені душі, задоволення, щирі вітання, визнання панувало у вітальні.

Наостанок, зазвичай, чай, кава, солодощі і розмови, спілкування споріднених душ.

Семінар педагогів-організаторів шкіл Василівського району

Гостям ми раді !!!

25 листопада в КЗ «Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» відбувся районний семінар педагогів-організаторів «Оновлення виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій у роботі з дитячим колективом». Учасників семінару зустріла творча група учнів 4 класу: школярі у віршованій формі презентували свою школу, її традиції та особливості, вручили гостям сувеніри, виготовлені власними руками – мініатюрні дерева-символи шкільного родинного клубу «Надвечір’я» .

Теоретичну частину семінару відкрила методист науково- методичного центру Василівського відділу освіти Сосновська В.А.. Перед учасниками виступили: педагог-організатор КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ступенів «Світоч» Шевченко Ганна Леонідівна («Проектні технології як засіб соціалізації учнів»), педагог-організатор КЗ «Степногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Почепська Юлія Валентинівна («Використання можливостей ІКТ в організації виховного процесу»), педагог-організатор КЗ «Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів» Кравчук Людмила Вікторівна («Застосування ігрових технологій в роботі педагога-організатора»), педагог-організатор КЗ «Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Мурко Тетяна Сергіївна («Інновації в організації роботи учнівського самоврядування в навчальному закладі (з досвіду роботи)»

Потім гості були запрошені у вітальню родинного клубу «Надвечір’я» на виховний захід у формі презентації-захисту з елементами тренінгу «Толерантність врятує світ», який організувала та провела класний керівник 5 класу Вяткіна Ірина Сергіївна. В основі роботи класного керівника – Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Гостини продовжились у шкільному музеї 4-ї Гвардійської стрілецької Червонопрапорної Апостолово-Віденської дивізії. Екскурсію провела група екскурсоводів у складі Ільницької Анастасії, Ходус Лідії, Рубля Дениса, Герман Валерії, Гуцал Крістіни, Рубель Ксенії, Шостак Тетяни. Керівник музею та гуртка «Основи музеєзнавства», вчитель історії Чулісова К.О. презентувала досвід «Національно-патріотичне виховання засобами музейної педагогіки у навчальному закладі»

Гальчанська Галина, заступник директора школи з виховної роботи

Презентації 5-11 класів

Світ професій

Таку назву обради для засідання у родинному клубі "Надвечір'я" першокласники. Малюки вже знайомі з деякими професіями та заняттями людей у дорослому житті. За допомогою презентації вчитель Косаревська Тетяна Олексіївна показала дітям широкий і безмежний світ професій. За допомогою ігор та вправ першокласники розширили світогляд, показали, що вони вміють і що знають.

Кращої, ніж рідна, мови не буває

Дев'ятого листопада - День української мови і писемності. В школі в цей день відбулося ряд важливих заходів для тих, хто любить і поважає рідну мову калинову.

Об 11 годині школярі та вчителі писали Всеукраїнський диктант національної єдності.

А потім зібралися в кабінеті української мови та літератури, де вчитель Павлова Антоніна Степанівна з 9-класниками познайомили присутніх вчителів та учнів інших класів з витоками рідної мови, її правильним вживанням, її глибокими джерелами мудрості, мелодійності, багатогранності значень слів тощо. Учасниками виховного заходу були Ільницька Анастасія, Суханов Олександр, Ходус Лідія, Новак Вікторія, Агагін Владислав, Ходус Станіслав.

Рекреації школи прикрасили стіннівки до цього свята.

Вчитель української мови та літератури Павлова Л.Г.

Міс-осінь-2015

І знову осінь, і знову дівчатка з нетерпінням чекають на бал, щоб себе показати і порадіти успіхам інших. Пять дівчаток з 9-11 класів виборювали право мати звання "Міс-осінь-2015": 11 клас - Кирюта Ліля, Міняйло Настя, 10 клас - Бабич Настя, Бутенко Саша, 9 клас - Яремко Юля. Всі вони чарівні красуні гордо і прекрасно тримались у дефіле в національних костюмах, у шкільній формі, у вечірніх сукнях. Претендентки на високі звання показали свій інтелект та гумор у конкурсах, поділилися своїми талантами, чаруючи співом, грою на музичному інструменті, східним та сучасними танцями. Розрядив напружене змагання номер учнів 10 класу "Леді Галя" та талановитою актриси Юдіної Насті. Журі на чолі з директором школи Овчаренко С.В. довелось обирати кращих з кращих: звання "Міс Загадковість" отримала Яремко Юля, "Міс Чарівність" - Кирюта Лілія, "ІІ-а Віце-міс" - Бутенко Олександра, "І-а віце-міс"- Бабич Анастасія, "Міс-Осінь" - Міняйло Анастасія. Свято закінчилось, а спогади залишаться надовго. Подяка педагогу-організатору Мурко Тетяні Сергіївні, яка організувала для всіх це святкове дйство.

Нема друга – шукай, а знайшов, то тримай

Запрошення до діалогу про друзів, дружбу, вибір друга отримали третьокласники від свого класного керівника Василевської Галини Іванівни. І, зібравшись у вітальні "Надвечіря", відверто повели розмову про те, як добре мати друзів, дружити, підтримувати дружбу. Незважаючи на вік, діти визначали поняття "друг" і "дружба", переглянули уривки з мульфільмів, прослухали і співали пісні про дружбу, згадали про дружні стосунки між народами, про дружбу вояків під час війни. про порятунок друзів. А в кінці виховної години одержали сердечка, як знак дружби, прихильності один до одного. Школярі багато отримали інформації про таке просте, але дороге слово "друг".