Бібліотека

Цьогоріч 9 березня відзначили 210-у річницю від дня народження Великого Кобзаря, пророка національного відродження України, талановитого художника та народного поета Тараса Григоровича Шевченка. З метою вшанування пам'яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формування патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів у бібліотеці було організовано виставку книг "Ми чуємо тебе, кобзарю, крізь століття!" та проведено інформаційні хвилинки "Цікаві факти про Тараса Шевченка"

14 лютого - Міжнародний день дарування книг

Учні 1-го класу в День Соборності знайомляться з бібліотечною виставкою "Державні символи України".

Виставка і бібліотечний урок про символи України - "Історія величної пісні України" (3 клас)

Звіт про місячник шкільних бібліотек

З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

В рамках місячника було проведено заходи, а саме:

Бібліотечний урок «Книги - наші друзі»

Презентація книги В. Мельниченко «Моя Черкащина» (Історія рідного краю від найдавніших часів до сучасності)

Книжкова поличка «Права та обов’язки» 


Книжкова виставка «Рідна мова солов’їна»

Акція «Подаруй книгу бібліотеці»

Виставка малюнків «Добро починається з тебе»

День писемності.pptx

Відео-презентація "Книги-ювіляри українських письменників" в рамках місячника шкільних бібліотек:

Нові надходження: посібники для вчителів

30 вересня - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

     Бабин Яр – урочище на північно-західній околиці Києва, яке у період окупації Києва німецькими військовими стало місцем масових страт і поховань. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також  українських патріотів, військових, циган, підпільників, партизанів, націоналістів, заручників. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, тут було знищено 30 тисяч євреїв. У різних публікаціях дають різні цифри загальної кількості знищених у Бабиному Яру – приблизно від 70 тисяч до 200 тисяч осіб.

         Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя. Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої світової війни на території України зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

День пам’яті жертв фашизму

День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

Україна входить до числа країн, які найбільше постраждали від фашизму в роки Другої світової війни – як від воєнних дій, так і від військових злочинів. Прямі втрати населення – вбиті та померлі від поранень або голоду, зниклі безвісти – становлять понад 8 мільйонів осіб.

З 1962 року прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму. Цей день був визначений саме у вересні, тому що на цей місяць припадає дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку та день її повного завершення.

Віртуальна екскурсія до шкільної бібліотеки "Мандрівка книжковим містом" для учнів 1-го класу

Дорогі учні, шкільна бібліотека з нетерпінням чекає на вас!