Nabídka cvičení

KDY A KDE SE CVIČÍ?


Můžete si vybrat ze dvou možností. Buď chodit pravidelně na jednu ze skupinových lekcí, anebo si zvolit individuální lekce jógy (sám, s přáteli, jóga ve firmě apod.)


 Skupinové lekce pro začátečníky i mírně pokročilé (2018): 

 Loučeň Čtvrtek, 19:15, tělocvična ZŠ  MAPA
 DobroviceČtvrtek, 17:30, tělocvična ZŠ  MAPA
 Rožďalovice necvičí se  MAPA

Jógabus  Nabízím vám odvoz na výše uvedená místa, pokud jedete z Loučeně. Vyrážím vždy cca půlhodinky před začátkem lekce (plusmínus jógabus:). Když tak se ozvěte


 Individuální lekce / firemní / dětská jóga 
Výhoda těchto lekcí spočívá v tom, že se vám mohu lépe věnovat (detaily provedení jednotlivých ásán, filosofie jógy), navíc v dobu i v místě, které vám vyhovují. Individuální lekce bych například doporučil každému začátečníkovi - alespoň po určitou dobu, než si osvojí základní techniky. Určitě to ale není podmínka, bez které by se nedalo vůbec začít s jógou (např. skupinovými lekcemi).

 

Co si vzít s sebou?
Pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu a podložku na cvičení. Stačí karimatka, ještě lepší je speciální podložka na jógu, která neklouže (např. jutová).

Co budeme dělat?
Přestože existuje mnoho modifikací jógy, my se budeme věnovat Hatha józe, z níž vše ostatní vychází. Samozřejmě nelze opominout dýchání a jógu obecně jako životní cestu.


 Kolik to stojí? 

2018 / leden-červen

Skupinové lekce
110 Kč / lekce / os. při koupi permanentky (zvýhodněná cena). 160 Kč / lekce / os. za jednotlivý vstup (tzv. "na divoko").
Permanentka platí vždy do konce (školního) pololetí, je přenositelná a můžete ji využít na kterémkoli z nabízených míst. Pokud pojedete z Loučeně, rád vás svezu!
Maximálně 2 lekce lze převést do následujícího období (např. nemoc), v jiném případě lekce propadá (ale vždy se nějak domluvíme).


CENA PERMANENTKY / 2018:
Pokračující: 22 lekcí x 110 Kč = 2.420 Kč (pokračující mají 2 vstupy k dobru z r. 2017)
Nově příchozí: 24 lekcí x 110 Kč = 2.640 Kč
(Možno platit ve 2 splátkách, půlka do konce ledna, druhá půlka na zač. dubna)

LEDEN: 4x
ÚNOR: 3x (jarní prázdniny 12.-18.2., jsem pryč)
BŘEZEN: 4x (Lou), 3x (Dob) (5.-11.3. jarní prázdniny, ZŠ v Dobrovici zavřená), (29.3. Velikonoce)

DUBEN: 4x
KVĚTEN: 5x
ČERVEN: 4x


Délka lekce je cca 75 minut.


Individuální lekce / firemní jóga
800 Kč / lekce, 14 cvičící (60 minut)
1200 Kč / lekce, 14 cvičící (90 minut)

Cenu je nutno předem stanovit s ohledem na vzdálenost dojezdu, případný pronájem prostoru apod. Individuální lekci můžete také darovat formou poukazu. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na jednom z kontaktů.