Поради педагогам

Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші. 

Будьмо добрішими, чуйнішими, відкриваймося до спілкування та навчаймося одне в одного бути сучасними мамами й татами. Прийняття кожного таким, який він є, лиш допоможе розвіяти хибні уявлення про дітей з інвалідністю та їхніх батьків. 

Зібрали поради з ініціативи радниці-уповноваженої президента України з прав дитини і дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук у межах інформаційної кампанії «Діти як діти».

Шановні педагоги, пропоную вам ознайомитись з інформацією щодо проекту "Поруч" за посиланням https://poruch.me/ .

В рамках проекту #завжди поруч педагогам пропонуються вправи  та інформація, які спрямовані на підтримку учасників освітнього процесу.

Що треба знати про вашу близьку людину, яка повертається з війни (Пам'ятка 1).

21 вересня -Міжнародний день Миру

😰📚 Початок навчального року може бути тривожним періодом для дитини. Особливо зараз, коли ми всі перебуваємо у стані довготривалого стресу. Відчуття сорому, невпевненості, провини, самотності і неспроможності можуть загострюватися внаслідок стресових факторів, а під час навчального року — актуалізуватися. 

У такі моменти діти особливо потребують нашої підтримки. На думку психологині Світлана Ройз, насамперед важливо створити для дітей безпечний простір, у якому вони зможуть вільно ділитися почуттями, довіряти і отримати підтримку. Більше про те, як потурбуватися про малечу читайте на слайдах 👉    

Бережіть себе та близьких! 

До уваги педагогічних працівників, які атестуються! Запис частини вебінару за темою "Психологічна підготовка до атестації":

Психологічна саморегуляція
кольоротерапія як частина саморегуляції
Я НА КАРАНТИНІ
ПОРАДИ ВЧИТЕЛЯМ.ppt
Позитивні поради педагогам.docx