Participants

Preliminary list of participants

Alberto De Sole, Università di Roma 1

Alexei Latyntsev, Oxford University

Ana Ros Camacho, Cardiff University

André Silva de Oliveira, USP

Andrea Maffei, Uni Pisa

Andrew R. Linshaw, University of Denver

Anne Albuquerque, IMPA

Anne Moreau, Lab. de Mathématiques d'Orsay

Antun Milas, SUNY Albany

Ashish Mishra, UFPA

Azat Gainutdinov, CNRS

Chiara Damiolini, University of Pennsylvania

Chongying Dong, UC Santa Cruz

Christoph Schweigert, Universitaet Hamburg

Crislaine Kuster, IMPA

Darlayne Addabbo, University of Arizona

David Ridout, University of Melbourne

Diego Berdeja Suárez, Oxford

Drazen Adamovic, University of Zagreb

Dylan Butson, Oxford

Eduardo Monteiro Mendonça, USP

Emily Cliff, U. Sherbrooke

Felipe Albino dos Santos, USP

Fernando Junior Soares dos Santos, USP

Florencia Orosz Hunziker, University of Denver

Haisheng Li, Rutgers University

Hao Li, Tsinghua University

Haoyu Sun, U. Texas, Austin

Henrique de Oliveira Rocha, USP

Hiraku Nakajima, IPMU

Hiroshi Yamauchi, Tokyo Womens Christian University

Hongyan Guo, Central China Normal University

Igor Alarcon Blatt, UFF

Jethro van Ekeren, UFF

Joakim Faergeman, U. Texas, Austin

Juan Gabriel Guzman,

Julia Plavnik, Indiana University

Julien Korinman, Waseda University

Justine Fasquel, Université de Lille

Karina Batistelli, Universidad de Chile

Katrin Wendland, Trinity College, Dublin

Katrina D. Barron, Notre Dame

Kaveh Mousavand, Queens University

Leonardo Rastelli, Yang Institute, Stony Brook

Libor Krizka, RSJ

Luca Casarin, Università di Roma 1

Lucas Queiroz Pinto, USP

Marcel Andre Lviller Guardo, UFRJ

Marcela Guerrini Alves, USP

Maria Clara Cardoso, USP

Masahiko Miyamoto, Academia Sinica

Mateo Galdeano, Oxford

Maxim Zabzine, Uppsala University

Michael Lau, Université Laval

Nathan C. Geer, Utah State

Nicolai Reshetikhin, UC Berkeley

Nina Yu, Xiamen University

Oscar Armando Hernández Morales, UFSCAR

Palash Singh, Oxford

Pavel Etingof **, MIT

Pinhas Grossman, UNSW

Reimundo Heluani, IMPA

Sam Raskin, U. Texas

Sergei Gukov **, Caltech

Sandipan Bhattacherjee, Birla Institute of Technology

Shoma Sugimoto, Kyoto University

Simone Castellan, U. of Glasgow

Sujay Nair, Oxford

Sven Moller, Universitaet Hamburg

Terry Gannon, University of Alberta

Thibault Juillard, Paris XI, Orsay

Tom Gannon, U. Texas

Tomoyuki Arakawa, RIMS, Kyoto University

Valerio Melani, Uni Pisa

Victor Kac **, MIT

Vyacheslav Futorny, USP

Wenbin Yan, Tsinghua University

Wenda Fang, RIMS

Xingjun Lin, Wuhan University

Yi-Zhi Huang, Rutgers University

Zachary Fehily, University of Melbourne

(** to be confirmed)