Mažoretky Pampelišky Praha v roce 2007

Kladno

Základní kolo letošního šampionátu se povedlo na jedničku. Soutěžily jsme v kategorii mladší juniorky, kterou jsme s přehledem vyhrály. Ale protože kategorie se při vyhlašování nedělí na mladší a starší, tak jsme skončily na 3. místě a získaly titul 2. vicemistr oblasti. Dokonce jsme předběhly i tři skupiny starších juniorek a to se tak často nestává. A třešnička na dortu: VYHRÁLY JSME POMPONY!!! (Na plné čáře)

Strakonice

Ve Strakonicích se nám obvykle moc nedařilo, ale tentokrát jsme předvedly téměř bezchybný výkon.V soutěži s hůlkou jsme skončily na 4. místě (hmm....bramborová medaile, tak těch už máme několik).

V pomponech máme 3. místo (ale tady se zase medaile neudělují).

V obou kategoriích postupujeme do Poděbrad. Doufáme, že se nám bude dařit aspoň tak, jako ve Strakonicích.

Poděbrady

.V Poděbradech nejsou ideální podmínky na fotografování a navíc různých fotek z vystoupení máme až až. Nikoly mamka nafotila krásné fotografie z našeho "nesoutěžního" života, z kterých přímo dýchá atmosféra lázeňského města. Dáváme jim přednost a děkujeme za ně. Jo, a je tam také poděbradský ježek.

Soutěž v aerobiku

14.4. 2007 jsme vystupovaly se skladbou s pompony na soutěži v aerobiku na Petřinách.

Motorlet

24.6. 2007 jsme měly vystoupení na zahájení mezinárodního fotbalového turnaje. Počasí nám přálo (možná až moc), tak jsme si to docela užívaly.

Zakončení sezóny 2007

25. června jsme se sešly v restauraci Calma. Oslava se povedla. Chyběly nám Linda, naše nové posily Maruška, Anička a Lucka. A také Verča, která odstonávala Poděbrady. Tak snad jim to vyjde příště. Holky, medaile dostanete buď po soustředění, nebo na prvním tréninku.

Kotlářka

20.9. jsme zahajovaly lehkoatletické soutěže na stadionu Kotlářka v Praze 6. Připravenou jsme měly improvizaci (no, připravenou...improvizace je vždycky improvizace) na úplně novou muziku. Navíc jsme získaly funkci "vypouštěčů balónků". bylo to super, jen škoda, že jsme si nějaký ten balónek nemohly nechat.