W I T A M Y W

MotoMech

Mała Mechanika Motocyklowa

NAPRAWA

MOTOROWERÓW MOTOCYKLI QUADÓW

MIECHÓW

+48 574656042

Kompleksowe usługi serwisowe motorowerów, motocykli oraz quadów większości marek dostępnych na rynku polskim obejmujące naprawy, przeglądy stanu technicznego, tuning mechaniczny, renowacje, wymiany płynów i materiałów eksploatacyjnych oraz montaż akcesoriów.

XMOTOS XB-31 250

"Serwis podjął się naprawy generalnej uszkodzonego silnika w dwumiesięcznym crossie. Po wykonanym remoncie silnik zaczął pracować lepiej, niż w momencie odbierania motocykla z salonu sprzedaży. Dodatkowo serwis przekazał głowicę swojemu podwykonawcy, który był w stanie dorobić nowe zawory, których dostępność na naszym rynku była ograniczona. Przy odbiorze motocykla mechanik opowiedział o przebiegu całej naprawy."

YAMAHA YP 125 MAJESTY

"W czasie jazdy pojawiło się mocne stukanie kierownicy, najczęściej w momencie naciskania dźwigni przedniego hamulca. Jazda z tą usterką nie była zbyt komfortowa, więc oddałem skuter do serwisu. Okazało się, że wymiany wymagają łożyska główki ramy. Dodatkowo lagi zaczęły się pocić i zalecono wymianę uszczelniaczy na nowe. Mechanik pomógł mi w wyborze odpowiednich części. Po tygodniu odebrałem naprawiony i w pełni sprawny skuter."

TOROS EL RIO 50

"Skuter z przebiegiem ok. 900 km nie chciał odpalać na zimnym silniku. Po rozgrzaniu silnika problem dalej występował, ale nie był aż tak odczuwalny. Kupiony w markecie, więc o sensownym serwisie gwarancyjnym nie było mowy. Warsztat podjął się diagnostyki i naprawy. Po godzinie skuter był gotowy do odbioru - wymieniono jeden z przewodów kranika podciśnieniowego oraz wyregulowano luzy zaworowe."

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO POJAZDU

PODWYKONAWCY

Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi, renomowanymi podwykonawcami, którzy udzielają gwarancji na świadczone przez siebie usługi. Przekazuję im za zgodą Klienta zespoły lub podzespoły wymagające naprawy specjalistycznej.

KORZYSTNE CENY

Zarówno nowi, jak i stali Klienci zawsze mogą liczyć na korzystną i konkurencyjną ofertę cenową. Każde realizowane zlecenie serwisowe cechuje się indywidualnym podejściem.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość świadczonych usług to priorytet. Pracuję dokładnie, dbając o każdy szczegół. Aby utrzymać poziom świadczonych usług zaplecze techniczne serwisu jest stale rozwijane, a sam uczestniczę w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

ZADZWOŃ

+48 574656042

GODZINY PRACY

pon. - pt.: 9:00 - 18:00

OBSŁUGIWANE POJAZDY

  • motorowery

  • motocykle

  • quady

ŚWIADCZONE USŁUGI

  • naprawy

  • przeglądy stanu technicznego

  • tuning mechaniczny

  • renowacje

  • wymiany płynów i materiałów eksploatacyjnych

  • montaż akcesoriów

ODWIEDŹ MNIE

MotoMech Mała Mechanika Motocyklowa

32-200 Miechów


działalność nierejestrowa