Úvod‎ > ‎

O mně

Jsem sociální pedagožka a terapeut ve výcviku praktikující pod supervizí. Vystudovala jsem obor Sociální pedagogiky na Ostravské Univerzitě (Mgr.), Andragogiku - Vzdělávání dospělých na Univerzitě J.A.Komenského (Bc.) a Vyšší odbornou školu sociální v Ostravě (DiS.).

Poskytuji kariérní poradenství individuální i firemní, poradenství osobního rozvoje, vzdělávání a rodinné poradenství (case management a jiné metody sociální práce). Specializuji se na sociální terapii individuální, párovou, rodinnou a poradenství. Tato práce je zaměřena na nalezení řešení, které pomůže klientům v situacích, jež jsou pro ně komplikované.  V rámci mediace se zaměřuji na párovou a rodinnou mediaci. Ve své práci využívám metod pedagogických, terapeutických, poradenských i mediačních.

V současné chvíli se účastním odborného výcviku - individální, párové a rodinné terapie systemického přístupu pod dohledem PhDr. Vratislava Strnada (https://www.isz-mc.cz/vratislavstrnad/), jelikož chci pomáhat, přinášet lidem úlevu a vracet úsměvy na jejich tváře. Věřím, že každý z nás je schopen najít řešení ke svým trápením, někdy je jen třeba trochu postrčit, nasměrovat, někdy si popovídat, někdy poskytnout drobnou radu.

Tak jako každý z nás, i já jsem si ve svém životě prožila situace, ve kterých jsem se necítila dobře a nejraději bych je vymazala ze svého života. Avšak život nám klade překážky právě proto, abychom se je snažili co nejlépe zvládnout a poučili se z nich a posunuli se o další malý krůček dál. Rozvod rodičů, znásilnění, domácí násilí, úmrtí milovaného člena rodiny, odvrhnutí rodinou, chronická somatická bolest, to vše, ze mne udělalo nového člověka. Zamyslela jsem se nad svým životem a zvolila jsem změnu. Nebylo to jednoduché, stálo to hodně úsilí a času, ale dnes už vím, že to bylo správně a že život je krásný, plný barev, radostí, lásky a dobrých přátel. Pokud chcete vědět, jak se to všechno dá zvládnout, zavolejte a domluvte si se mnou schůzku. Popovídáme si a pokusíme se společně najít cestu k Vašemu spokojenému životu. Každý klientův i sebemenší krůček vpřed posouvá i mne dál. Pomáhám tam, kde je to zapotřebí a tomu, kdo má zájem nalézt řešení svého problému.

Těšit se na Vás bude

Eliška Zezulková
Ċ
Bc.PDF
(28k)
Eliška Zezulková,
Jun 10, 2018, 7:57 AM
Ċ
DiS.PDF
(31k)
Eliška Zezulková,
Jun 10, 2018, 7:57 AM
Ċ
Mgr.pdf
(43k)
Eliška Zezulková,
Jun 10, 2018, 7:57 AM