V mé praxi si můžete vybra z poradenství (kariérní, životní - individuální, párové, rodinné), odborného doučování, sociální terapie a mediace.

Poradenství a kariéra

Poskytuji kariérní poradenství, lidem, kteří mají zájem o sebepoznání a profesní rozvoj. Ráda podpořím rozvíjení kreativity, vzdělávání, pracovní profese a dalších životních možností a příležitostí. Máte pocit, že Váš život je chaotický, trpíte nedostatkem času, cítíte zmar ve svém zaměstnání? Přijďte a pokusíme se společně pro Vás najít optimální řešení. S klientem pracujeme na vypracování kariérních variant, které pomáhají pracovnímu růstu, využití silných stránek, zvyšování hodnot, ale také nalézání priorit (case management atd.).

Odborné  doučování

Ve své praxi se zabývám doučováním dětí a mládeže s poruchami učení např. dyslexií, dysgrafií , ale také s dětmi ADHD/ADD a dalšími poruchami, které snižuji schopnost učení.

Ve svém dospívání jsem se věnovala svým sourozencům a pomáhala jim s učením. Postupně jsem začala doučovat jejich spolužáky. Avšak v té době jsem ještě nevěděla, jak důležité je znát problém, které dítě sužuje. Dnes už vím, proč mému sourozenci dělal takový problém sečíst 2+2, proč další student měl problémy se čtením, proč je nutné věnovat pozornost nejen dětem, ale celé rodině.
Subpages (2): Ceník O mně