Vítejte na stránkách Zářezu 2012-2013

 
Zářez je třídenní outdoorový víceboj dvoučlených týmů, který se skládá z různých aktivit. Je o spolupráci v týmu i mezi týmy navzájem.
Základním prvkem závodu je plnění samostatných i týmových disciplín, a to jak dobrovolných tak povinných. K přesunu týmu se používá kolo, protože pěšky by to trvalo moc dlouho. Nejde tedy o cyklozávod, na vše máte dost času dle svých možností a volby. Vše zarámované volnou krajinou, vlastní volbou strategie kdy se kam vydat a vlastním rozhodnutím zda je čas na to získat pár dalších bodů a nebo už zalézt do spacáku a trochu se prospat. Je inspirován akcemi pořádanými PŠL, nicméně si neklade za cíl jim konkurovat, vzniká jako pokus o to využít nápady které díky zkušenostem organizátorů vznikly mnohdy již dávno, ale které se prostě dají realizovat jen na podobné akci. Vzniká jako jistá varianta "víkendové akce pro dospělé" se speciální  náplní, která v portfoliu Nepomucké skupiny zatím chybí.
 
Takže už stačí se jen přihlásit ;-)
 
 
13-15.9.2013 - Přebudov
 
 

O čem to je?

Zářez je o tom, co bychom rádi zažili a o tom na co už jako "dospělí" nemáme čas. Je od těch kdo kdysi organizovali zábavu pro ty, co ji organizují nyní. Je určen pro všechny, kdo si chtějí dát do těla a potrápit hlavu a orientační smysl. Je o samostatnosti, fair play a o vás.