Закладання капсули часу в майбутній фундамент Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

опубліковано 17 січ. 2019 р., 04:07 Admin ЗОШ No 6

16 січня 2019 року в літописі старовинного міста Василькова відкрилася нова яскрава сторінка. У цей день, знаменний для Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 і для всього мікрорайону «Масив», на будівельному майданчику по вулиці Гетьмана Сагайдачного, 34, відбулося закладання капсули часу зі зверненням до майбутніх поколінь та освячення місця, щоб при Господньому благословенні та за підтримки депутата Верховної ради України Ігоря Віталійовича Кононенка і Голови Васильківської міської ради Володимира Івановича Сабадаша, розпочати будівництво Храму Науки - нового сучасного закладу освіти.

Про радісну подію всім присутнім сповістили Янголятка з дзвіночками, які відкрили це свято. Дорогих гостей за народним звичаєм діти зустрічали пишним короваєм.

Серед гостей були присутні:

-        Народний депутат України Ігор Віталійович Кононенко;

-        Васильківський міський голова Володимир Іванович Сабадаш;

-        митрофорний протоієрей Володимир Ільницький;     

-        депутати Васильківської міської ради;

-        члени міського виконавчого комітету;

-        Представники підрядної організації «Товариство з обмеженою відповідальністю ХОЗХІМСЕРВІС»;

-        педагоги, батьки та учні школи.

Проникливе і щире Звернення до майбутніх поколінь зачитала президент шкільного учнівського самоврядування «Республіка небайдужих сердець», учениця 10-А класу Бутрій Олександра.

Закладали капсулу часу у фундамент майбутньої школи депутат Верховної Ради України Ігор Віталійович Кононенко і Васильківський міський голова Володимир Іванович Сабадаш при активній участі молодших школярів.

Завершився захід освяченням місця будівництва і усіх присутніх митрофорним протоієреєм Володимиром Ільницьким, що додало надії на те, що НОВІЙ ШКОЛІ БУТИ!

Фоторепортаж:

 

Закладання капсули часу

Comments