Всесвітній день боротьби із СНІДом

опубліковано 9 груд. 2017 р., 11:27 Admin ЗОШ No 6   [ оновлено 9 груд. 2017 р., 11:27 ]
   1 грудня найбільше у світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров’я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу.
    1 грудня у нашій школі відбулася квест-гра “Тренінги життєвих навичок – захисти себе від ВІЛ” серед учнів 6-7 класів. З 5-7 класами - переглянута презентація- «1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом» , яка реалізує концепцію превентивної освіти на основі набуття життєвих навичок, спрямованих на подолання проблем підліткового віку і виховання гармонійно розвиненої особистості. Протягом гри були використані інтерактивні методи (аналіз ситуацій, мозкові штурми, рольові ігри, інсценування), які стимулювали взаємодію учнів між собою та тренером.
    Учні перевірили та поповнили свій багаж знань.
    По закінченню гри всі учасники отримали заохочувальні призи (стрічку підтримки).
    Також учні отримали інформацію Що до контактних телефонів та телефонів довіри, куди можна звернутись за інформацією щодо ВІЛ/СНІДу).
Фоторепортаж

Comments