Шевченківський тиждень у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

опубліковано 15 бер. 2019 р., 22:08 Admin ЗОШ No 6

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

І знову березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка.

          Минуло 205 років від дня народження Т.Г.Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Традиційно і цього року у Васильківській ЗОШ                 І-ІІІ ступенів № 6  відзначили дні пам’яті народного поета та  національного генія проведенням Шевченківського тижня.

Для учнів усіх класів було організовано:   читацьку арт - платформу «Уклін тобі, Тарасе»,  книжкову вітальню «Не забуде Україна Кобзареве слово», буккроссинг «Маленьким про великого Тараса», виставку стіннівок «Шевченко-художник», «Вшанування пам’яті  Т.Г.Шевченка», «Життєвий і творчий шлях Т.Шевченка»,  конкурс малюнків «Твори Т.Шевченка очима дітей».

Учні 7-8-х класів переглянули  презентації «Цікаві факти про Т.Г.Шевченка». В 5-6-х класах було проведено усний журнал «І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій, не забудьте пом’янути…»,  вікторину «Як я знаю життєвий і творчий шлях Т.Шевченка». Пошукова група учнів 11-А класу виступила перед старшокласниками із репортажем  «10 невідомих фактів про Т.Шевченка».

Переможці шкільного конкурсу читців творів Т. Шевченка взяли участь у міському телемарафоні Шевченківських читань «Геній слова, пензля та пера».

Дні пам'яті Великого Кобзаря - крокують українською землею, крокують світом, де живе незгасна людська пам'ять про великого сина України.

Ти нам залишив прагнення високі,

Шляхи священні, по яких іти

Твого сумління й мужності уроки

Ми бережем і будем берегти.

                                                                          М. Палієнко

Фоторепотраж: 

Шевченківський тиждень


Comments