Щедрий вівторок у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

опубліковано 4 груд. 2018 р., 06:53 Admin ЗОШ No 6   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 06:53 ]

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 долучилась до всесвітнього благодійного руху  і взяла участь у всеукраїнській акції «Щедрий вівторок».

26 листопада було  проведено  перший фандрейзинг, а саме благодійний ярмарок «Смаколики на добро», що мав на меті привернути увагу до потреб людей з інвалідністю і закликати небайдужих творити добро.

Дякуючи батькам і учням 5-7 класів на ярмарку було безліч смаколиків, різні тортики, тістечка та випічка. Діти змогли не лише продати чи поласувати смачненьким, а й відчути себе меценатами і волонтерами.Перший фандрейзинг відбувся! Зібрано 3 740,00 грн.!!!

Найбільшими покупцями-благодійниками завжди виступають вчителі. Цього року до них долучився і депутат Васильківської МР Фіалко Олег Миколайович.

ІІ фандрейзинг проведено 27 листопада  серед учнів 8-11 класів у вигляді благодійної лотереї «Кульки з сюрпризом». Було весело, незвично і зібрано 2 115,00 грн.!!!

З самісінького ранку школа наповнювалась добром, ніжністю і теплими обіймами. Усі учні від маленьких і до великих весело обіймались з однокласниками, вчителями.

Діти захопливо говорили про дружбу, толерантність, ділились гарним настроєм, теплими словами.

І ця акція «Щедрі обійми» так захопила всіх, що вийшла за рамки школи і «пішла в народ». Люди на вулиці сприймали «обнімашки» здивовано, але з радістю. Добро генерувати класно!

Наші ВОЛОНТЕРИ ДОБРА - члени учнівського самоврядування «Небайдужі серця», провели акцію «Добра справа» в трьох місцях одночасно. Вони відвідали із «Щедрим кошиком» хворих одиноких пенсіонерів, колишніх працівників нашої школи: Пархоменко Світлану Михайлівну і Сукомел Маїсу Олександрівну. Ще одна локація була в супермаркеті, де діти допомагали людям похилого віку перекладати та упаковувати куплені харчі. Шкода, що адміністрація супермармаркету не дозволила фотографувати хід акції. Головне - що бабусі були вдячними і зворушеними. Добро зробить світ кращим!

У цей ДЕНЬ СПОНТАННОГО ДОБРА ДО ТВАРИН найменші АМБАСАДОРИ ДОБРА провели акції «Канапка на двох», «Будинок для волохастика», «Щедра годівничка». Діти годували безпритульних тварин, поширювали інформацію про улюбленців, які потребують притулку, розвішували і наповнювали годівниці для пернатих друзів.

                        Творити добро так просто!

Фоторепортаж

Щедрий вівторок


Comments