Методичний день у школі

опубліковано 26 лют. 2019 р., 06:21 Admin ЗОШ No 6

«Який вчитель, така і школа», - писав великий педагог Ян Амос Коменський. З метою  розвитку  професійної компетентності учителів  20 лютого 2019 року у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 проводився Методичний день.

 У майстерні- лабораторії  «Інновація» працював дискусійний клуб з проблеми «Навички 21-го століття. Їх інтеграція у сталу шкільну систему». Керівник творчого ательє «Технологія» Озірна Т.М.  провела тренінг «Педагогічний дизайн та моделювання компетентнісно  зорієнтованого уроку».  У педагогічній студії «Гармонія» під керівництвом директора школи Лесь Л.М.  учителі брали участь у грі-тренігу «Я у житті школи. Шляхи визначення проблем»  та практикумі  «Про себе та сучасні вимоги до освітнього процесу».  Вчителі початкової школи провели методичний диспут «Творчість учителя», взяли участь у діловій грі «Цікавинки з методичної скриньки». Заступник директора з НВР                         Диченко Т. М. поділилась досвідом із застосування кейс-методу у початковій школі.

Інноваційні форми проведення методичних заходів дали змогу не тільки ознайомитись із досягненнями психолого-педагогічних дисциплін і методик викладання, а й  стимулювали  розвиток інноваційного мислення, творчих здібностей учителів школи, що безперечно буде впливати  на якість освітнього простору школи, її суспільний імідж.

Фоторепортаж:

Методичний день у школі


Comments