Кожна дитина – Всесвіт!

опубліковано 10 лют. 2019 р., 00:20 Admin ЗОШ No 6

«Кожна дитина – Всесвіт!» Під таким девізом з  04 по 08 лютого 2019 року проходив тиждень психології у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.

Організатором  заходів, що проводились в рамках тижня, була  соціально-психологічна служба школи.

          Разом із психологом   школи Журавель Юлією   Альбертівною учні 5-х класів здійснили цікаву подорож у країну Психоландію,  учні 6-7-х класів  із захопленням робили колективні автопортрети своїх класів, учні 8-11-х класів під час психологічного практикуму «Емоційна компетентність» вчились керувати своїми емоціями. У початкових класах були проведені цікаві години спілкування «Моя долонька щастя», метою яких було налаштувати дітей на позитивні емоції. Арт-терапевтична гра «Намалюй посмішку» дала змогу дітям проявити власну уяву, фантазію та найголовніше – зарядитись гарним настроєм.

          Всі учні мали змогу висловити свої почуття на Паркані думок «Серця наповнені любов’ю»,  пройти комп’ютерну діагностику в кабінеті соціально-психологічної служби, взяти участь у виставці малюнків «Щастя для мене –це…»,  взяти участь в акції «Дерево бажань», де діти писали побажання своїм друзям, однокласникам, вчителям. Також учні писали листи до психолога школи Юлії Альбертівни та складали їх до «Скарбнички довіри». Не залишились поза увагою і діти з особливими потребами. Для них  була проведена діагностична вправа «Кольорова країна». А в бібліотеці працювала

виставка психологічної літератури «Доторкнись до світу психології».  

             Тиждень пройшов цікаво,  весело. Діти впевнились в тому, що психологія – цікава наука. Знання психології робить життя простішим, допомагає стати більш успішним у всіх сферах життя, впоратись зі своїми труднощами, відчути радість життя і гармонію в собі.          

Фоторепортаж:

Кожна дитина – Всесвіт!

       
Comments