Конкурс «Учитель року-2019»

опубліковано 23 січ. 2019 р., 11:49 Admin ЗОШ No 6

"Конкурс "Учитель року" - це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві", - сказала міністр освіти та науки України   Лілія Гриневич.

В цьому навчальному році конкурс проводиться у номінаціях «Географія», «Основи здоров’я», «Учитель інклюзивного класу», «Французька мова».

Васильківську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 представляє учитель початкових класів Зінченко Алла Володимирівна в номінації «Учитель інклюзивного класу». В рамках конкурсу учитель провела відкритий урок та у фінальному етапі демонструвала особливості роботи в інклюзивних класах та вміння застосовувати знання з основ інклюзивної освіти та методики навчання.

Здобувши перемогу у міському етапі конкурсу, Алла Володимирівна гідно представила місто в обласному етапі. Продемонструвавши високий професіоналізм, учитель зайняла високе ІІ місце.

Школа пишається досягненням нашої талановитої учительки та бажає їй успіхів і  підкорення нових вершин педагогічної майстерності!

Фоторепортаж:

Учитель року 2019


Comments