Казкові герої та спонсори перетворили свято на новорічну казку

опубліковано 29 січ. 2018 р., 08:54 Admin ЗОШ No 6   [ оновлено 29 січ. 2018 р., 08:54 ]
   29 грудня в стінах адміністративного корпусу школи для учнів 5-7 класів було організовано членами учнівського самоврядування: Голованенко Аліною, Храновським Іваном, Чекорським Олексієм і педагогами-організаторами: Мойсеєнко Наталією Олександрівною і Кузьменко Іриною Миколаївною розважально-ігрову програму «Новорічні пригоди з казковими героями».
   Свято видалося цікавим і насиченим.Учні відгадували загадки, співали пісні, колядували та щедрували,розігрували різні театралізовані сценки, грали у «сніжки», брали участь у спортивних конкурсах.Для заохочення казковими героями щедро роздавалися солодкі призи, спонсорами яких виступили підприємці нашого масива: Фіалко Любов Михайлівна, Озірний Ігор Миколайович, Чекорський Сергій Володимирович.
   29 дітей пільгових категорій 1-11 класів отримали солодкі подарунки, які було придбано на зібрані кошти під час благодійного ярмарку та за підтримки депутата Васильківської міської ради Маркова Владислава Сергійовича.
   Час пролетів дуже швидко і так не хотілося, щоб закінчувалося свято сміху та гарного настрою. Завдяки батьківським комітетам класів для дітей було організовано чаювання з печивом і цукерками.

Щиро дякуємо всім, хто залучився до створення чудового свята і святкового настрою.
Фоторепортаж

Comments