Екологічний конкурс “Скажи: Пластику – НІ! зеленому майбутньому – ТАК!”.

опубліковано 1 черв. 2018 р., 00:43 Admin ЗОШ No 6   [ оновлено 1 черв. 2018 р., 00:43 ]

11 квітня 2018 року БО “Благодіний фонд “Лелекера” оголосив  відкритим Всеукраїнський дитячий екологічний конкурс “Скажи: Пластику – НІ! зеленому майбутньому – ТАК!”. Конкурс є складовою частиною благодійної програми «Шлях Додому», що впроваджується Фондом з 2017 року і триватиме до 11 грудня 2018 року.

Ініціатива залучити як найбільшу частину підростаючого покоління до щорічного конкурсу присвячена Міжнародному Дню Землі, встановленому резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/63/278 і присвяченому у 2018 році актуальності проблеми пластикових забруднень у світі.

Метою цього конкурсу є розвиток екологічної самоосвіти, формування екокультури у підростаючого покоління, підтримка і розвиток ековолонтерства, підвищення інтересу підростаючого покоління до професій еколого-біологічного спрямування; формування взаємозв’язку між діями екологічного спрямування, громадянською активністю та благодійністю.

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 також долучилась до участі у цьому конкурсі. В рамках І етапу конкурсу, що має назву “Долучайся!”, учитель хімії  Горбач Олена В’ячеславівна у 9-х класах провела урок хімії на тему: «Сталий розвиток людства. Високомолекулярні синтетичні сполуки. Пластик». Учні  провели  лабораторний дослід, під час якого вони  побачили як горить шматочок пластику, скільки диму сажі та шкідливих речовин  (за запахом)  виділяється у повітря. Колективно розробили « Карту дій», в якій зазначили рекомендації для себе та своєї родини щодо зменшення забруднення навколишнього середовища пластиком.

Учень 9-Б класу Довбня Олександр створив відео «Загроза пластику», написав до нього текст та сам озвучив. Група учнів 9-го класу зняли анімаційне відео «Пригоди шаленої кришечки».

Крім того учні 8-Б та 9-А класів разом з Оленою В’ячеславівною провели акцію по збору пластикових пляшок у мікрорайоні школи. Зібрані пляшки здали у пункт прийому, а на отримані кошти закупили розсаду квітів і посадили їх біля навчального корпусу.

Участь у конкурсі продовжується. Попереду ІІ та ІІІ етапи конкурсу. Сподіваємось на перемогу.

Фоторепортаж

пластику ні


Comments