День охорони праці

опубліковано 16 трав. 2018 р., 07:57 Admin ЗОШ No 6   [ оновлено 16 трав. 2018 р., 07:57 ]
      Двадцять восьме квітня - Всесвітній день охорони праці. У цей день в Україні відзначають День охорони праці. У 2018 році девіз Всесвітнього дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15–24 років, зокрема 37 мільйонів дітей, працюють у шкідливих умовах. А це понад 15% робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників старше 24 років. Заходи до Всесвітнього дня охорони праці 2018 року спрямовані на те, щоб показати надзвичайну важливість вирішення цих проблем та покращення охорони праці молодих працівників. Адже не всі посади дозволено займати неповнолітнім.
       У Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 були проведені заходи до відзначення Дня охорони праці.
       У 5-х, 6-х, 7-х, 8-х, 11-х класах були проведені години класного керівника «В країні безпеки, здоров’я та життя», «Охорона праці неповнолітніх», «Безпека твого життя – це важливо», «Безпечна праця – крок у щасливе майбутнє», «Охорона праці – запорука моєї власної безпеки» (класні керівники – Поліщук Н.П., Камбур О.Г., Нестерова Н.В., Савчук М.Н., Ковальчук І.Е., Гайдаєнко Л.Г., Горбач О.В., Тростинський В.А., Орлова Л.М.). Учні вчились прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій; отримали інформацію про різні професії та пов’язані з ними професійні захворювання; знайомились з правилами дотримання безпечних умов праці та навчання, з можливими ризиками та наслідками порушення трудової, виробничої та навчальної дисципліни; переглядали фільми, презентації, відповідали на запитання вікторин.
        Учні 9-А класу грали у гру з охорони праці «Щасливий випадок» (класний керівник – Буртова Т.В.), а учні 8-А класу провели колективну творчу справу «Естафета улюблених занять» (класний керівник – Рябчук Л.І.). У 9-Б класі класний керівник Бондар Л.С. провела виховну годину "Обираємо майбутню професію". Про професію ландшафтного дизайнера цікаво розповіла Черкевич Наташа, показала свої малюнки, Жеребко Аліна розповіла про професію маркетолога, Смірнова Валерія -лінгвіста, Тимінський Денис -медичного працівника. Учні дійшли висновку: «Не повинно бути сліпих до прекрасного, глухих до слів і музики, черствих до добра, і безпам'ятних до майбутнього".
       Учні 10-А класу виготовили «Абетки безпеки» - тематичні буклети з питань охорони праці та стану збереження життя та здоров’я людей (класний керівник – Дабіжа Л.В.).
       Підсумовуючи проведені заходи, діти прийшли до висновку, що невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки. Це допоможе захистити наше здоров’я і життя та інших людей, зробить безпечним помешкання, робоче місце, довкілля.
Фоторепортаж

День охорони праці


Comments