Декада початкової школи у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 19.11.2018-30.11.2018 р.

опубліковано 17 груд. 2018 р., 11:15 Admin ЗОШ No 6   [ оновлено 17 груд. 2018 р., 11:15 ]

Наша школа початкова –

Це скарбниця знань чудова,

Всі розумні і веселі

У нашій радісній оселі!

Під таким гаслом в Васильківській ЗОШ І-ІІІ  ступенів №6  проходила  декада початкової школи, яка включала у себі різноманітні за своїм спрямуванням заходи.

      Декада проводилась з метою формування інтересу та зацікавленості учнів до вивчення навчальних предметів, поширення передового педагогічного досвіду учителів початкових класів щодо реалізації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі. План її проведення містив багато цікавих та змістовних заходів, у яких взяли участь учні 1-4 класів.

       Декада початкової школи розпочалася з виставки «Світ очима дітей»,    Усі роботи були яскраві, різноманітні, індивідуальні. За результатами виставки можна впевнено стверджувати, що людській творчості та креативності немає меж.

У рамках декади вчителі започаткували традицію проведення "Веселих перерв". Адже після напруженої роботи в класі учням необхідний активний та жвавий відпочинок, який має бути певним чином організований та скоординований з метою забезпечення безпечного та активного проведення часу під час перерви. Рухливі ігри «Шуліка і квочка», « Зіпсований телефон», «Весела естафета», «Передача м’яча» позитивно впливають на емоції учнів та стимулюють їх рухливу активність. Такий варіант проведення часу на перерві дозволяє школярам відпочити та легше сприймати навчальний матеріал на наступному уроці.

Відповідно до плану декади вчителі Калмичкова О.М., Школьна С.В., Петренко О.П., Вакуленко О.В., Гончаренко С.В., Зінченко А.В., Диченко Т.М., Кобець С.М., Гончаренко М.І, Кузьменко І.М.. провели відкриті уроки, під час яких мали змогу поділитися своїм досвідом з колегами, продемонструвати свою педагогічну майстерність. Форми роботи, які продемонстрували вчителі дають великий емоційний заряд, надовго запам'ятовуються дітям, сприяють формуванню позитивної мотивації навчальної діяльності.

 Один із днів декади був присвячений темі дружби, толерантності, ввічливості. Під гаслом "Дружба – найцінніший скарб" провели позакласні заходи класоводи  Петренко О.П. та Школьна С.В. у 2-А та 1-Б класах.

           Надовго запам'ятається учням 4-Б класу інтерактивна гра  «Що для мене дружба», яку провела для них класний керівник Кобець С.М. Під час гри  учні вчилися цінувати друзів та дружбу, виробляти в собі якості, що сприяють дружбі; розвивали вміння товаришувати; виховували уважне, безкорисливе ставлення до друзів, однокласників.

Виховні заходи «Допоможи птахам – встанови годівничку», "Подбаємо про друзів наших менших"  приєдналися до добрих справ «Щедрого вівторка» 27 листопада. В цих акціях активну участь прийняли учні 1-Б, 2-А, №-Б, ГПД 3-А,Б класів, 4-А, 4-Б класів. З великим натхненням діти  разом з батьками підготували годівнички, написали об’яви про бездомних тваринок, які потребували допомоги, нагодували бездомних тваринок.

Надовго запам’ятаються учням початкової школи  і шашковий турнір, і виставка малюнків «Я – щаслива дитина», виставка малюнків до народних пісень « Ой, є в лузі калина», і конкурс швидкочитачів, і згуртованість під час випуску стіннівок.

Декада початкової школи пройшла цікаво, діти були задоволені. Урочисте закриття та підведення підсумків декади початкових класів відбулися   30 листопада на шкільній лінійці , на якій   відзначили найактивніших учнів.

Фоторепортаж:

Декада початкової школи


                

Comments