Архів Виховна робота в школі 2017/2018


Педагогічна рада

опубліковано 14 січ. 2020 р., 10:04 Admin ЗОШ No 6

Засідання педагогічної ради школи

03 січня у школі  було проведено педагогічну раду на тему: «Проблеми мотивації навчальної діяльності здобувачів освіти в умовах реалізації  Концепції  Нова українська школа».  Епіграфом до педради  стали слова                               В.О. Сухомлинського: «Усі наші задуми, усі пошуки і побудови перетворюються на порох, якщо немає в учнів бажання вчитися». Чому діти втрачають інтерес та бажання до навчання? Як цьому зарадити? Які педагогічні засоби можна використати для формування в учнів мотивації до отримання знань?  Ці питання сьогодні хвилюють і вчителів, і батьків.  Відповіді на них шукали вчителі школи  в ході проведення педагогічної ради. Теоретичні та практичні аспекти проблеми висвітлила у своєму виступі заступник директора з навчально-виховної роботи Столяренко Л.В. Учитель Кузьменко І.М. доповіла про результати мікродослідження по вивченню рівня мотивації учнів окремих класів. Досвідом роботи по формуванню позитивної мотивації до навчання поділились учитель початкових класів Диченко Т.М., учитель української мови та літератури Камбур  О.Г. та учитель біології  і основ здоров’я Савчук М.Н.  Вчителі школи взяли участь у діловій грі, де змогли побувати і в ролі учнів, і в ролі батьків учнів.  Директор школи Лесь Л.М. підвела підсумки педради.

Фоторепортаж:

Педагогічна рада


Підсумки участі учнів школи у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

опубліковано 2 січ. 2020 р., 03:59 Admin ЗОШ No 6

Підведемо підсумки участі учнів школи у ІІ


План роботи на зимових канікулах Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

опубліковано 2 січ. 2020 р., 03:32 Admin ЗОШ No 6

План роботи на канікули


День Української хустки

опубліковано 14 груд. 2019 р., 06:19 Admin ЗОШ No 6

Учні, вчителі та батьки  Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 приєднались до флешмобу «Зроби фото з хусткою»

7 грудня Всесвітній День Української Хустки!

Учні, батьки і педагоги Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6  приєднались до чудової ініціативи і взяли участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою». Адже споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Хустка як невід’ємний елемент одягу підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус.

Відроджуємо, поважаємо, пропагуємо наші українські традиції - це генетичні скарби нашого народу. Тож започаткування свята Української Хустки на державному рівні сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

День Української хустки


Щедрий вівторок у школі

опубліковано 14 груд. 2019 р., 06:18 Admin ЗОШ No 6

«Щедрий вівторок»

у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

03 грудня — Всеукраїнський день добрих справ – «Щедрий вівторок».

Щедрий Вівторок — це День добрих справ. В цей день  по всьому світі люди жертвують гроші різним організаціям, роблять благодійні акції, віддають непотрібні речі, дарують подарунки і нагадують про любов до ближнього в соцмережах.

До участі у благодійній акції в рамках «Щедрого вівторка»  приєдналась і Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.  Учні 5-11-х  класів провели довгоочікуваний, веселий благодійний ярмарок смаколиків  і зібрали кошти на різдвяні добрі справи! На ці кошти будуть придбані подарунки для учнів з особливими освітніми потребами, для учнів, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Добро має звучати голосно, про нього потрібно заявляти. Тільки так ми змінимо світ.

 

Щедрий вівторок у школі

Декада 2019

опубліковано 14 груд. 2019 р., 06:16 Admin ЗОШ No 6

декада 2019

Тиждень англійської мови

опубліковано 17 лист. 2019 р., 09:15 Admin ЗОШ No 6

Тиждень англійської мови у школі

   З 11  по 15 листопада у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 проходив Тиждень англійської мови. Учні  брали участь у різноманітних інтелектуальних  конкурсах, брейн-рингах, розгадували кросворди, ребуси,  співали англійські пісні, писали побажання англійською мовою, переглянули відео  про Великобританію і визначні місця Лондона. А також створювали тематичні постери, декламували вірші, розгадували загадки. Цікаві заходи дали змогу учням розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатись багато нового, розширити свій кругозір.    Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, тому вивченню іноземних мов у школі потрібно приділяти особливу увагу.  Заходи, що проводились в рамках тижня, безумовно, будуть сприяти   підвищенню  інтересу учнів до уроків англійської мови, вихованню поваги до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формуванню соціальної та загальнокультурної компетентностей  учнів. 

Тиждень англійської мови у школі


Єдиний національний урок Безпечна країна

опубліковано 17 лист. 2019 р., 08:56 Admin ЗОШ No 6

Єдиний національний урок "Безпечна країна"

15 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 6 відбувся єдиний національний урок "Безпечна країна". З учнями 8-А, Б класів була проведена бесіда представниками ювенальної превенції Васильківського підрозділу ГУНП України майором поліції Загородньою Наталією Євгенівною та інспектором, капітаном поліції Цегельною Марією Павлівною про "Дотримання правил дорожнього руху". Юним пішоходам розповіли про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

Єдиний національний урок Безпечна країна


Тиждень толерантності у школі

опубліковано 17 лист. 2019 р., 08:55 Admin ЗОШ No 6

Тиждень толерантності у школі

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 11 по 15 листопада 2019 року у нашій школі стартував Тиждень толерантності.

 План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Проведено  анкетування, виготовили стінгазету, переглянули відеоролики про доброту,терпіння, порозуміння в світі; виставка дитячих малюнків "Толерантність врятує світ", класні години та бесіди на тему толерантності. Упродовж Тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах, які  змінювали один одного.

Понеділок 11.11 – День толерантності

Вівторок 12.11  - День посмішки і гарного настрою

Середа 13.11 - День відкритості і тактовності

Четвер 14.11 - День взаєморозуміння та порозуміння

П'ятниця 15.11  - День ввічливості

Тиждень толерантності у школі


Участь у волонтерській акції

опубліковано 17 лист. 2019 р., 08:54 Admin ЗОШ No 6

Акція «Українці не кидають своїх»

Активно підтримали учні і батьки акцію «Українці не кидають своїх» і взяли участь у зборі допомоги для мешканців Золотого та добровольців-ветеранів. Разом ми зібрали значну кількість теплих речей, продуктів тривалого зберігання, санітарно-гігієнічних засобів і медикаментів та передали волонтерам. Кожен, хто долучився, зміг відчути себе волонтером. Адже наша єдність - основа процвітання нашої держави.

Участь у волонтерській акції

1-10 of 82