Педколектив

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає
Г. Сковорода

В школі працює 38 педагогів

З них:

Вчителі вищої кваліфікаційної категорії     – 26

Вчителі першої кваліфікаційної категорії    – 3

Вчителі другої кваліфікаційної категорії      – 3

  Спеціалісти                                                           - 6 

Вчителі, що мають педагогічне звання «учитель-методист» - 6

Вчителі, що мають педагогічне звання «старший учитель» - 9

Вчителі нагороджені знаком «Відмінник освіти України»  - 4.

              

  Адміністрація школи


Директор школи – 
Лесь Людмила Михайлівна

 
Заступник директора школи 
з навчально-виховної роботи –
Столяренко Людмила Василівна, 
учитель математики, учитель вищої категорії, старший учитель
 Зінченко Алла Володимирівна 
– 

заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі, учитель вищої категорії
 Чередник Тамара Миколаївна,
заступник директора з виховної роботи,
учитель образотворчого мистецтва,
учитель першої категорії





Журавель Юлія Альбертівна, психолог
 




Павлюк Наталія Павлівна
Бібліотекар, соціальний педагог
Вчителі початкової школи

 

Диченко Тетяна Миколаївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії, старший учитель
   

Данилюк Ніла Олексіївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії, учитель-методист
 

Гончаренко Світлана Василівна
 – учитель початкових класів, учитель першої категорії,  
керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів


  OLYMPUS DIGITAL CAMERA



Вакуленко Оксана Валеріївна 
– учитель початкових класів, спеціаліст  

 Мойсеєнко Наталія Олександрівна – 
учитель початкових класів, спеціаліст 
 

 Калмичкова Олена Миколаївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії 
 


Гончаренко Марія І
ванівна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії 
 


  Петренко Олена Петрівна – учитель початкових класів, спеціаліст
  

Школьна  Світлана Володимирівна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії 
 


Анікієнко Віта Євгеніївна – асистент учителя, спеціаліст
Вихователі ГПД 

    
OLYMPUS DIGITAL CAMERA           Гуйда Віра Федорівна – вихователь ГПД, учитель вищої категорії,старший учитель, керівник методичного об’єднання вихователів ГПД               
Дерев’янко Марія Данилівна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії, учитель-методист

Вчителі української мови та літератури 

  

Буртова Тетяна Василівна –
 учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, старший учитель, керівник методичного об’єднання учителів української мови та літератури
 

 



 Камбур Оксана Геннадіївна – учитель української мови та літератури, учитель першої категорії
  

Дабіжа Людмила Василівна – учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії 
 

Вчителі іноземної мови та зарубіжної літератури

 
Поліщук Наталія Петрівна – учитель англійської мови, учитель вищої категорії 
  
 

Рябчук Людмила Іванівна – учитель англійської мови, учитель вищої категорії 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA          
 
Гайдаєнко Лариса Григорівна – учитель зарубіжної літератури та російської мови, учитель вищої категорії
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Шерстюк Тетяна Олександрівна – учитель англійської мови, учитель вищої категорії, учитель-методист 
 
Тростинський Віктор Анатолійович – учитель зарубіжної літератури та російської мови, учитель вищої категорії, старший учитель 
  
 

Вчителі історії та правознавства

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 Нестерова Наталія Валеріївна – учитель історії та правознавства, учитель вищої категорії,   

Вчителі математики, фізики, інформатики

 Ковальчук Ірина Едуардівна – учитель математики, учитель вищої категорії 

Cтоляренко Людмила Василівна – учитель математики, учитель вищої категорії, старший учитель  


Жиляк Елеонора Володимирівна - вчитель математики, учитель першої категорії
 


Трьохбратська Марія Сергіївна – учитель фізики, учитель вищої категорії 

Вчителі природничого циклу 

 

Горбач Олена В’ячеславівна – учитель хімії, учитель вищої категорії, учитель-методист 
 
  

Орлова Людмила Миколаївна – учитель географії та економіки, учитель вищої категорії, учитель-методист  
 

 Бондар Любов Степанівна – учитель географії та економіки, учитель вищої категорії, учитель-методист 
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Савчук Маріанна Неліївна –учитель біології, учитель вищої категорії  

Вчителі художньо-естетичного циклу, трудового навчання та фізичної культури 


 Озірна Тетяна Миколаївна – учитель трудового навчання, учитель вищої категорії, старший учитель,   
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 




Кузьменко Ірина Миколаївна – учитель музичного мистецтва, учитель вищої категорії 
 
 


Лисак Олексій Васильович – учитель фізичної культури, учитель другої категорії