Педколектив

 Лише той Учитель, хто живе так, як навчає
Г. Сковорода

В школі працює 38 педагогів

З них:

Вчителі вищої кваліфікаційної категорії     – 26

Вчителі першої кваліфікаційної категорії    – 3

Вчителі другої кваліфікаційної категорії      – 3

  Спеціалісти                                                           - 6 

Вчителі, що мають педагогічне звання «учитель-методист» - 6

Вчителі, що мають педагогічне звання «старший учитель» - 9

Вчителі нагороджені знаком «Відмінник освіти України»  - 4.

              

  Адміністрація школи


Директор школи – 
Лесь Людмила Михайлівна

 
Заступник директора школи 
з навчально-виховної роботи –

Столяренко Людмила Василівна, 
учитель математики, учитель вищої категорії, учитель-методист


Заступник директора з навчально-виховної
роботи у початковій школі -

Зінченко Алла Володимирівна,
учитель початкових класів, учитель вищої категорії
 

Заступник директора з виховної роботи -
Дабіжа Людмила Василівна,
учитель української мови та літератури,
учитель вищої категорії 




Педагог-організатор -
Іванова Наталія Олександрівна, 
учитель української мови та літератури, 
спеціаліст







Педагог-організатор - 
Мойсеєнко Наталія Олександрівна,
учитель фізичної культури, спеціаліст
 




Психолог -
 Журавель Юлія Альбертівна
 



Соціальний педагог, секретар -

Мірошниченко Тетяна Романівна






 
 




Бібліотекар - 
Павлюк Наталія Павлівна 

Вчителі початкової школи

 

Диченко Тетяна Миколаївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії, старший учитель
   

Данилюк Ніла Олексіївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії, учитель-методист
 

Гончаренко Світлана Василівна
 – учитель початкових класів, учитель першої категорії,  
керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів


  OLYMPUS DIGITAL CAMERA



Вакуленко Оксана Валеріївна 
– учитель початкових класів, спеціаліст  

Школьна  Світлана Володимирівна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії 

 

 Калмичкова Олена Миколаївна – учитель початкових класів, учитель вищої категорії 
 


Зінченко Алла Володимирівна- 
учитель початкових класів, 
учитель вищої категорії
 


  Петренко Олена Петрівна – учитель початкових класів, спеціаліст



Анікієнко Віта Євгеніївна
 – асистент учителя, спеціаліст 
   

Вихователі ГПД     
 

     

Дерев’янко Марія Данилівна
 
– учитель початкових класів, учитель вищої категорії, учитель-методист 


Вчителі української мови та літератури 

  

Буртова Тетяна Василівна –
 учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, старший учитель, керівник методичного об’єднання учителів української мови та літератури
 

 


Іванова Наталія Олександрівна

учитель української мови та літератури, спеціаліст
 
  

Дабіжа Людмила Василівна – учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії 
 

Вчителі іноземної мови та зарубіжної літератури

 

Поліщук Наталія Петрівна
– учитель англійської мови, учитель вищої категорії 
  
 

Рябчук Людмила Іванівна – учитель англійської мови, учитель вищої категорії 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA          
 
Гайдаєнко Лариса Григорівна – учитель зарубіжної літератури та російської мови, учитель вищої категорії
 

 
 
Тростинський Віктор Анатолійович – учитель зарубіжної літератури та російської мови, учитель вищої категорії, старший учитель

 

 

Вчителі історії та правознавства

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Нестерова Наталія Валеріївна
– учитель історії та правознавства, учитель вищої категорії,  
 

Вчителі математики, фізики, інформатики

 

Ковальчук Ірина Едуардівна
– учитель математики, учитель вищої категорії
 

Cтоляренко Людмила Василівна – учитель математики, учитель вищої категорії, старший учитель  


Жиляк Елеонора Володимирівна - вчитель математики, учитель першої категорії
 


Трьохбратська Марія Сергіївна – учитель фізики, учитель вищої категорії 

Вчителі природничого циклу 

 


Горбач Олена В’ячеславівна – учитель хімії, учитель вищої категорії, учитель-методист 
 
  

Орлова Людмила Миколаївна – учитель географії та економіки, учитель вищої категорії, учитель-методист  
 


 Бондар Любов Степанівна
– учитель географії та економіки, учитель вищої категорії, учитель-методист 
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Савчук Маріанна Неліївна –учитель біології, учитель вищої категорії  

Вчителі художньо-естетичного циклу, трудового навчання та фізичної культури 



 Озірна Тетяна Миколаївна – учитель трудового навчання, учитель вищої категорії, старший учитель,  
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Кузьменко Ірина Миколаївна – учитель музичного мистецтва, учитель вищої категорії 
 
 

Лисак Олексій Васильович – учитель фізичної культури, учитель другої категорії


 


Мойсеєнко Наталія Олександрівна - 
учитель фізичної культури, спеціаліст
 

Чередник Тамара
Миколаївна
- учитель образотворчого мистецтва, учитель першої категорії