Wyniki
"Dobry szachista ma zawsze szczęście" Jose Raul Capablanca
XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010 - Grupa D
Szymon Gaj 9 miejsce wśród 65 uczestniczących zawodników.
W sobotę 18.12.2010 w Rzeszowie odbyły się
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów - P'15
Grupa juniorów urodzonych w latach 2001-2002
Szymon Gaj 4 miejsce i Michał Gąsiorek 19 miejsce wśród 37 grających.
Zwyciężył Miłosz Szpar dwukrotny Mistrz Polski (w szachach szybkich i błyskawicznych) w kategorii chłopców do lat 8
Grupa juniorów urodzonych w latach 1999-200
Bartosz Gąsiorek 9 miejsce wśród 28 grających
Dnia 12.12.2010 [niedziela] w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przeworska
i Starostwa Powiatowego odbył się TURNIEJ SZACHOWY organizowany przez Zrzeszenie LZS
Wyniki seniorów:
1. Janusz Dyrkacz
2. Konrad Kuziemko
3. Andrzej Skoczylas
4. Stanisław Szpiłyk
5. Piotr Urban
6. Andrzej Płocki
7. Tadeusz Rusinek
8. Mateusz Kuziemko
9. Daniel Zabłocki
10. Łukasz Piątek
11. Patryk Głąb
12. Marian Jaremkiewicz
13. Radosław Kuźma
14. Magdalena Brzoska
Wyniki juniorów:
Brak danych...
W dniach 11-12.12.2010 Szymon Gaj walczył
w XIX MIĘDZYNARODOWYM GWIAZDKOWYM TURNIEJU SZACHOWYM w OLKUSZU
Szymon Gaj w dniach 25.11 do 4.12.2010 w Karpaczu brał udział w " TURNIEJU OSTATNIEJ SZANSY "
Turniej rozgrywany był tempem 90 minut + 30 sekund na ruch dla zawodnika na partię.
W końcowej klasyfikacji znalazł się na 5 miejscu w gronie 26 silnie grających konkurentów. Brawo !
>>> WYNIKI <<<
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku
(w składzie Karolina Cieleń, Bartosz Gąsiorek, Mirosław Kuźniar, Jakub Bogusz)
zajęli 7 miejsce
w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w szachach drużynowych - gratulacje !
>>> WYNIKI <<<
VII Międzynarodowy Turniej Szachowy
Niepodległość
14.11.2010
HALA SPORTOWA PRZY UL. MISIĄGIEWICZA W PRZEWORSKU
SERWISY TURNIEJOWE [wyniki]
GRUPA A urodzeni w roku 1994 i STARSI
GRUPA B urodzeni w latach 1995, 1996 i 1997
GRUPA C urodzeni w latach 1998, 1999 i 2000
Rejonowa Gimnazjada w Szachach Drużynowych - rejon przemyski
W tych rozgrywkach awans do etapu wojewódzkiego mogły wywalczyć tylko dwie pierwsze drużyny.
Gimnazjum w Przeworsku (Piotr Hudecki, Karol Żołyniak, Jakub Jasnosz, Natalia Sykała) zajęło 3 miejsce.
Gimnazjum w Gorliczynie (Mateusz Siuśta, Szymon Folta, Piotr Jarosz, Magdalena Zięba) zajęło 6 miejsce.
Udział w etapie rejonowym był możliwy dzięki świetnym wynikom w turnieju powiatowym - zobacz wyniki.
Gratulacje !
Szkoła Podstawowa nr 2 w etapie wojewódzkim Igrzysk Młodzieży
Szkolnej !
Dzięki pewnemu zwycięstwu w etapie powiatowym ( zobacz wyniki ) drużyna SP2 w składzie: Karolina Cieleń, Bartosz
Gąsiorek, Mirosław Kuźniar, Jakub Bogusz mogła zaprezentować się z jak najlpszej strony w etapie rejonowym, kóry odbył
się w dniu 8.11.2010 w Przemyślu - zobacz wyniki. Miejmy nadzieję, że szachiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 dorównają
wynikowi kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 3, którzy w roku 2009 na turnieju wojewódzkim okazali się szóstą szkołą
Podkarpacia - zobacz wyniki.
Powodzenia !
W niedzielę 22.08.2010 w Zielonej Dolinie odbył się "TURNIEJ SZACHOWY"
w ramach Festynu Parafialnego klasztoru Bernardynów w Przeworsku.
1. Sebastian Bek
2. Bartosz Gąsiorek
3. Stefan Mac
4. Szymon Gaj
5. Kacper Kijanka
6. Karolina Cieleń
7. Michał Gąsiorek
8. Mirosław Kuźniar
Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Dyrektora MOSIR w Przeworsku
27-28.6.2010
1. Kuziemko, Mateusz 7,5
2. Kraska, Mateusz 7,5
3. Bek, Sebastian 7
4. Kraska, Łukasz 6
5. Gaj, Szymon 5,5
6. Kraska, Bartłomiej 5
7. Kijanka, Kacper 4,5
8. Gąsiorek, Bartosz 4,5
9. Kalin, Hubert 4,5
10. Sierpiński, Kamil 4,5
11. Bogusz, Jakub 4
12. Bogusz, Bartłomiej 4
13. Gąsiorek, Michał 3,5
14. Wiśniowski, Piotr 3
15. Piotr, Hudecki 1
Tempo 60 minut dla zawodnika na rozegranie partii.
Otwarty Turniej Szachowy "Pięcioczęściowy"
organizator MOSiR Przeworsk
klasyfikacja generalna po pięciu turniejach (liczone 4 najlepsze wyniki)
Seniorzy:
1. Kuziemko Konrad 32
2. Kojder Tomasz 26,5
3. Dyrkacz Janusz 25
4. Szczepaniak Maciej 24
5. Sikorski Władysław 23,5
6. Skoczylas Andrzej 21
7. Bek Sebastian 19,5
8. Płocki Andrzej 19.5
9. Kuziemko Mateusz 19
10. Rusinek Tadeusz 18,5
11. Piestrak Tadeusz 14
12. Szpiłyk Stanisław 13,5
13. Dec Kazimierz 12,5
14. Bieniasz Wiesław 12
15. Kalin Henryk 8,5
16. Łuka Krzysztof 8,5
17. Ścisłowicz Ryszard 6,5
18. Krzan Paweł 4
19. Łuka Marek 4
20. Bańkowski Józef 2,5
21. Mirga Franciszek 2
Juniorzy:
1. Gąsiorek Bartosz 27,5
2. Kijanka Kacper 23,5
3. Siuśta Mateusz 23,5
4. Kalin Hubert 22,5
5. Gasiorek Michał 21,5
6. Gaj Szymon 19,5
7. Cieleń Karolina 10
8. Sierpinski Kamil 9,5
9. Mytych Rafał 8
10. Szpar Miłosz 8
11. Pruchnicki Sebastian 6,5
12. Dyrkacz Wojciech 6.5
13. Szpar Szymon 6,5
14. Folta Szymon 6
15. Mytych Wiktoria 5
16. Sierpiński Kamil 4,5
17. Nakonieczny Łukasz 4
18. Rzemyk Kamil 4
19. Łuka Agnieszka 4
20. Zbyradowski Mateusz 3,5
21. Wiśniowski Piotr 3
22. Szpar Agnieszka 2
Otwarty Turniej Szachowy "Pięcioczęściowy"
organizator MOSiR Przeworsk
Wyniki piątego turnieju rozegranego 20.06.2010
Seniorzy:
1. Łuka Krzysztof 8,5
2. Kuziemko Konrad 8
3. Kojder Tomasz 7
4. Dyrkacz Janusz 6
5. Bek Sebastian 5,5
6. Kuziemko Mateusz 5
7. Szczepaniak Maciej 5
8. Sikorski Władysław 5
9. Skoczylas Andrzej 4,5
10. Płocki Andrzej 4
11. Łuka Marek 4
12. Bieniasz Wiesław 3
13. Piestrak Tadeusz 3
14. Mirga Franciszek 2
15. Kalin Henryk 1,5
Juniorzy:
1. Mytych Rafał 8
2. Szpar Miłosz 8
3. Szpar Szymon 6,5
4. Siuśta Mateusz 6,5
5. Gaj Szymon 5,5
6. Gąsiorek Bartosz 5
7. Kijanka Kacper 5
8. Mytych Wiktoria 5
9. Gąsiorek Michał 4,5
10. Kalin Hubert 4,5
11. Sierpiński Kamil 4,5
12. Pruchnicki Sebastian 4
13. Łuka Agnieszka 4
14. Cieleń Karolina 3,5
15. Zbyradowski Mateusz 3,5
16. Szpar Agnieszka 2
17. Dyrkacz Wojtek 1
Otwarte Mistrzostwa Osiedla STARONIWA w Rzeszowie
Wyniki turnieju: Juniorów i Juniorek urodzonych w 2000 i młodszych
Zwycięzcą turnieju został Szymon Gaj - gratulacje !
Turniej Szachowy z okazji "DNI MIASTA ŁAŃCUTA"
Odnośnik do wyników
[Sebastian Bek 3 miejsce]
Turniej Szachowy o ''Złoty Puchar" w SP 1 w Przeworsku
Odnośnik do wyników
Otwarty Turniej Szachowy "Pięcioczęściowy"
organizator MOSiR Przeworsk
Wyniki czwartego turnieju rozegranego 23.05.2010
Seniorzy:
1. Kuziemko Konrad 8,5
2. Dyrkacz Janusz 6,5
3. Sczepaniak Maciej 6,5
4. Kojder Tomasz 6
5. Płocki Andrzej 5,5
6. Sikorski Władysław 5
7. Skoczylas Andrzej 4,5
8. Szpiłyk Stanisław 4,5
9. Dec Kazimierz 4,5
10. Bek Sebastian 4,5
11. Kuziemko Mateusz 4
12. Piestrak Tadeusz 4
13. Bańkowski Józef 2,5
14. Rusinek Tadeusz 2
15. Bieniasz Wiesław 2
16. Kalin Henryk 1,5
Juniorzy:
1. Siuśta Mateusz 8
2. Gaj Szymon 8
3. Gąsiorek Bartek 6,5
4. Sierpiński Kamil 5,5
5. Kijanka Kacper 5,5
6. Gąsiorek Michał 5
7. Nakonieczny Łukasz 4
8. Kalin Hubert 4
9. Rzemyk Kamil 4
10. Cieleń Karolina 3,5
11. Dyrkacz Wojtek 3,5
12. Wiśniowski Piotr 3
13. Pruchnicki Sebastian 2,5
VI Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno
Wyniki:
grupa "C" urodzenie w 2001 i młodsi
[Szymon Gaj 2 miejsce]
VIII Otwarty Turniej Szachowy o Uśmiech Dziecka 2010
w dniu 29.05.2010 [sobota]
Zostały rozegrane trzy turnieje:
[Szymon Gaj 2 miejsce, Michał Gąsiorek 3 miejsce wśród 48 grających]
[Bartosz Gąsiorek 4 (16) miejsce, Kacper Kijanka 17 (43) miejsce wśród 30 (94)
klasyfikowanych w grupie 1999-2000 (uczestników grupy turniejowej)]
[Sebastian Bek 9 (24) miejsce, Piotr Hudecki 16 (62) miejsce wśród 19 (72)
klasyfikowanych w grupie 1994-1996 (uczestników grupy turniejowej)]
Final X Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego
Szkoły Podstawowe
20.05.2010 Wadowice Górne
Wyniki:
[Michał Gąsiorek 13 miejsce, Szymon Gaj 14 miejsce wśród 53 grających]
[Bartosz Gąsiorek 27 miejsce wśród 75 grających]
[Karolina Ćwik 28 miejsce wśród 38 grających]
Final X Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego
Gimnazjada 2010
19.05.2010 Wadowice Górne
Wyniki:
[Sebastian Bek 22 miejsce, Piotr Hudecki 41, Karol Żołyniak 53 wśród 58 grających]
[Aleksandra Urban 9 miejsce wśród 37 grających]
W dniu 18.5.2010 w Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku odbył się
"Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Przeworsku"
Wyniki:
Organizatorem turnieju był: Marian Pieniążek
Sędziował: Tomasz Kojder
W dniu 1.5.2010 w Leżajsku odbył się
VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Leżajska
Serwisy turniejowe:
Otwarty Turniej Szachowy "Pięcioczęściowy"
organizator MOSiR Przeworsk
Wyniki trzeciego turnieju rozegranego 25.04.2010
Seniorzy:
1. Kazimierz Dec 8 pkt
2. Szczepaniak Maciej 6 pkt
3. Tomasz Kojder 5,5 pkt
4. Wladyslaw Sikorski 5,5 pkt
5. Mateusz Kuziemko 5,5 pkt
6. Tadeusz Rusinek 5,5 pkt
7. Andrzej Płocki 5,5 pkt
8. Janusz Dyrkacz 5 pkt
9. Stanisław Szpiłyk 4,5 pkt
10. Ryszard Ścisłowicz 4,5 pkt
11. Sebastian Bek 4,5 pkt
12. Andrzej Skoczylas 4 pkt
13. Paweł Krzan 4 pkt
14. Tadeusz Piestrak 4 pkt
15. Konrad Kuziemko 3,5 pkt
16. Wiesław Bieniasz 3 pkt
17. Henryk Kalin 2,5 pkt
Juniorzy:
1. Bartosz Gąsiorek 8 pkt
2. Michał Gąsiorek 7 pkt
3. Hubert Kalin 5 pkt
4. Kacper Kijanka 4 pkt
5. Wojciech Dyrkacz 1 pkt
W dniu 27.03.2010 w Wysokiej Strzyżowskiej odbył się
XI Turniej Szachowy o Puchar Prezesa NIK
Wyniki:
Juniorzy urodzeni w 1992 - 1998
Juniorzy urodzeni w 1999 i młodsi
Otwarty Turniej Szachowy "Pięcioczęściowy"
organizator MOSiR Przeworsk
Wyniki drugiego turnieju rozegranego 21.03.2010
Seniorzy:
1. Kuziemko Konrad 7.5 pkt
2. Dyrkacz Janusz 7.5 pkt
3. Szczepaniak Maciej 6.5 pkt
4. Kojder Tomasz 6 pkt
5. Skoczylas Andrzej 6 pkt
6. Rusinek Tadeusz 5 pkt
7. Bek Sebastian 5 pkt
8. Sikorski Władysław 5 pkt
9. Kuziemko Mateusz 4.5 pkt
10. Szpiłyk Stanisław 4.5 pkt
11. Płocki Andrzej 4.5 pkt
12-13. Kalin Henryk 3 pkt
12-13. Piestrak Tadeusz 3 pkt
14. Ścisłowicz Ryszard 2 pkt
15. Więcław Tomasz 2 pkt
Juniorzy:
1. Siuśta Mateusz 9 pkt
2. Gąsiorek Bartosz 7 pkt
3. Gaj Szymon 6 pkt
4. Folta Szymon 6 pkt
5. Kijanka Kacper 5 pkt
6. Gąsiorek Michał 4 pkt
7. Kalin Hubert 4 pkt
8. Cieleń Karolina 3 pkt
9. Dyrkacz Wojciech 1 pkt
Otwarty Turniej Szachowy "Pięcioczęściowy"
organizator MOSiR Przeworsk
Wyniki pierwszego turnieju rozegranego 28.02.2010
Seniorzy:
1. Konrad Kuziemko 8 pkt
2. Kojder Tomasz 7,5 pkt
3. Sikorski Władysław 7 pkt
4. Skoczylas Andrzej 6 pkt
5. Rusinek Tadeusz 6 pkt
6. Bieniasz Wiesław 4 pkt
7. Szczepaniak Maciej 3,5 pkt
8. Bek Sebastian 2 pkt
9. Kalin Henryk 1 pkt
10. Piestrak Tadeusz 0 pkt
Juniorzy:
1. Kalin Hubert 9 pkt
2. Kijanka Kacper 8 pkt
3. Gąsiorek Bartosz 6 pkt
4. Gąsiorek Michał 5 pkt
5. Łania Michał 2 pkt
Turniej
"Lubaczowskie Spotkania Szachowe"
22-26.02.2010 Lubaczów
Turniej w dniu 16.02.2010
Wyniki juniorów starszych:
1. Hudecki Piotr 8.5pkt
2. Kuziemko Mateusz 7 pkt
3. Siuśta Mateusz 6 pkt
4. Brzózka Magdalena 4 pkt
5. Kubas Marcin 1,5 pkt
Wyniki juniorów młodszych:
1. Gąsiorek Bartosz 7 pkt
2. Kalin Hubert 6 pkt
3. Kijanka Kacper 5 pkt
4. Kuźniar Mirosław 5 pkt
5. Gąsiorek Michał 5 pkt
6. Malinowska Małgorzata 5 pkt
7. Tokarz Maciej 4 pkt
8. Borowiec Kuba 3 pkt
9. Gajda Agnieszka 2,5 pkt
10. Łania Michał 2 pkt
Turniej w dniu 18.02.2010
Wyniki juniorów starszych:
1. Hudecki Piotr 8 pkt
2. Kuziemko Mateusz 7,5 pkt
3. Bek Sebastian 7,5 pkt
Wyniki juniorów młodszych:
1. Siuśta Mateusz 7 pkt
2. Kijanka Kacper 4,5 pkt
3. Gąsiorek Bartosz 3 pkt
4. Gąsiorek Michał 3 pkt
5. Bogusz Bartłomiej 2,5 pkt
6. Bogusz Jakub 2 pkt
7. Łania Michał 0 pkt
Wyniki pochodzą ze strony MOSiRu
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego 2010 w szachach aktywnych P'30
X Podkarpacka Szachownica 13 - 14. 02. 2010 Wysoka koło Łańcuta
Serwisy turniejowe:
Juniorzy urodzenie w 2001 i młodsi
[Szymon Gaj 6 miejsce wśród 41 uczestników]
Juniorzy urodzenie w latach 1992 - 2000
[Sebastian Bek 23 miejsce wśród 122 uczestników]
[Mirosław Kuźniar 62 miejsce wśród 122 uczestników
klasyfikacja wśród zawodników urodzonych w 1995 i młodszych to 39 miejsce wśród 74 uczestników]
[Kacper Kijanka 68 miejsce wśród 122 uczestników
klasyfikacja wśród zawodników urodzonych w 1995 i młodszych to 42 miejsce wśród 74 uczestników]
W dniu 11.02.2010 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
w Przeworsku odbyły się
GIMNAZJADA I LICEALIADA W SZACHACH INDYWIDUALNYCH
[ETAP POWIATOWY]
Poniżej wyniki:
Gimnazjada dziewczyny Gimanzjada chłopcy
Licealiada dziewczyny Licealiada chłopcy
W dniu 10.02.2010 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
w Przeworsku odbyły się
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH INDYWIDUALNYCH
[ETAP POWIATOWY]
Poniżej wyniki:
Klasy 1-3 dziewczyny Klasy 1-3 chłopcy