Ustroj saveza

Predsjednik: Jurjević Ante 
Dopredsjednik: Sviličić Vinko
Tajnik: Stipić Siniša

Članovi Izvršnog odbora:
  • Jurjević Ante
  • Buljan Ivan
  • Kusanović Antonio
  • Jozipović Matejas
  • Sviličić Vinko
  • Stipić Siniša
  • Kragić Tonći
Članovi nadzornog odbora:
  • Lulić Branko - predsjednik
  • Marušić Juraj
  • Davor Feracina
Predsjednik zbora sudaca BSŽSD:
  • Visković Ivo
Sudačka komisija BSŽSD:
  • Visković Ivo - predsjednik
  • Jurković Ante - zamjenik predsjednika
  • Kragić Tonći
Povjerenik za suđenje u BSŽSD:
  • Visković Ivo
Članovi sportske komisije:
  • Stipić Siniša - predsjednik
  • Kesić Mate
  • Zaninović Ivo
  • Topić Ivo
  • Škrabić Toni
  • Feracina Davor
  • Vladušić Božo
Članovi komisije za boćanje za mlade:
  • Stipić Siniša - predsjednik
  • Jukić Miroslav
  • Topić Ivo
  • Kragić Tonći
  • Ivanković Ivo
  • Ćubela Branko
  • Kesić Mate
Koordinator BSŽSD za žensko boćanje:
  • Sviličić Vinko
Povjerenik 1. županijske boćarske lige: 
  • Vladušić Božo
Savjetnik povjerenika 1. županijske boćarske lige: 
  • Topić Ivo
Povjerenstvo za odgodu utakmica/e 1.ŽBL u slučaju kiše/snijega:
  • Vladušić Božo - predsjednik
  • Visković Ivo
  • Topić Ivo
Povjerenik 2. županijske boćarske lige: 
  • Feracina Davor
Savjetnik povjerenika 2. županijske boćarske lige: 
  • Topić Ivo
Povjerenstvo za odgodu utakmica/e 2.ŽBL u slučaju kiše/snijega:
  • Feracina Davor - predsjednik
  • Visković Ivo
  • Topić Ivo
Povjerenik za boćarski "Kup županije Splitsko - dalmatinske": 
  • Ćubela Branko
Povjerenik za seniorska pojedinačna prvenstva županije: 
  • Ćubela Branko
Povjerenik za županijsko boćarsko prvenstvo za kadete:
  • Kragić Tonći
Povjerenik za županijsko boćarsko prvenstvo za juniore:
  • Kragić Tonći
Disciplinski sudac BSŽSD:
  • Matejas Josipović
Administratorica web prostora županijskog boćarskog saveza:
  • Bogdanović Luca
Savjetnici administratorice web prostora županijskog boćarskog saveza:
  • Sviličić Vinko
  • Ćubela Branko
  • Stipić Siniša
Utemeljitelj i supervizor za uređivanje web prostora BSŽSD:
  • Jukić Miroslav
Povjerenik boćarske zimske lige Sinj:
  • Križanac Jozo
Povjerenik za izvještavanje sa boćarske zimske lige Sinj:
  • Križanac Jozo
Povjerenik boćarske zimske lige Hvar:
  • Marušić Juraj
Povjerenik za izvještavanje sa boćarske zimske lige otoka Hvara:
  • Zaninović Ivo
Povjerenik za izvještavanje sa boćarskih natjecanja za žene:
  • Bogdanović Luca
Povjerenik za održavanje oglasnog prostora za izvještavanje o rezultatima:
  • Ćubela Branko
Voditelj Božićnog boćarskog turnira "Memorijal Zvonko Rančić":
  • Ćubela Branko
___________________________________________________________________________________________________
Predstavnici klubova za razvoj boćanja za mlade:
  • Pavešković Frane - BK Sveti Ante Naklice
  • Ivanković Ivo - BK Zlatan Otok Hvar
  • Stipić Siniša - BK Sokol Orbico
  • Petar Tijardović - BK Naklice
  • Topić Ivo - BK Baška Voda
  • Škrabić Toni - BK Brela
  • Nasić Zoran - BK Pržina
___________________________________________________________________________________________________

Djelatnici klubova članova BSŽSD, a članovi tijela i komisija nacionalnog saveza ili voditelji "HB liga":

Članovi skupštine HBS-a:
  • Jurjević Tonći  (BK "Gorčina")
  • Jozipović Matejas  (BK "Biston")
  • Kragić Tonći  (BK "Brela")
Povjerenik 1.HBL (prva Hrvatska boćarska liga):
  • Topić Ivo  (BK "Baška Voda")
Povjerenik 1.HRL (prva Hrvatska boćarska Raffa liga):
  • Vučković Petar  ( / - Brnaze)
Povjerenik 2.HBL - Jug (druga Hrvatska boćarska liga - jug):
  • Radmilović Valerio  (BK "Stivan")
Povjerenik 3.HBL - SD (treća Hrvatska boćarska liga - srednja Dalmacija):
  • Škrabić Toni  (BK "Brela")
Povjerenik 1.HJBL - jug (prva Hrvatska juniorska boćarska liga - jug):
  • Jukić Miroslav  (BK "Otok")
Član izvršnog odbora HBS-a:
  • Stipić Siniša  (BK "Sokol Orbico")
Članovi sportske komisije HBS-a:
  • Topić Ivo  (BK "Baška Voda")
  • Vladušić Božo (BK "Naklice")
Član HBS komisije za mlade:
  • Stipić Siniša  (BK "Sokol Orbico")
Član HBS komisije za odnose s medijima:
  • Stipić Siniša  (BK "Sokol Orbico")
Član HBS komisije za žensko boćanje:
  • Sviličić Vinko   (ŽBK "Komiža")
Komisija HBS-a za razvoj Raffa boćanja:
  • Nasić Zoran  (BK "Pržina") - predsjednik
  • Jurjević Ante  (BK "Gorčina")
  • Vladušić Božo  (BK "Naklice")
  • Vučković Petar  (Povjerenik 1.HRL)
  • Stipić Siniša  (BK "Sokol Orbico")
  • Drlić Svemir  (BRK "Solin")
___________________________________________________________________________________________________

Djelatnici klubova članova BSŽSD, a članovi tijela i komisija međunarodnih boćarskih federacija:

Član tehničke komisije svjetske boćarske Raffa federacije:
  • Stipić Siniša  (BK "Sokol Orbico")