1. županijska


I. ŽUPANIJSKA BOĆARSKA LIGA 

2019./2020.

I. KOLO – ODGOĐENO ZA 20.10.2019. (Dugopolje – Mirca 12.10.2019.)   Rezultat      Napomena

Split

VELI VAROŠ

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

 

Solin

SALONA

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

 

Sinj

SINJ

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

 

Trilj

TRILJ

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

 

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

MIRCA

 

 

 

 

 

 

 

II. KOLO - 08.09.2019.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

MIRCA

 

 

 

 

 

 

Komiža

KOMIŽA

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

Sinj

MAČKULA

 

TRILJ

 

 

 

 

 

 

Makarska

MAKARSKA

 

SINJ

 

 

 

 

 

 

Split

VELI VAROŠ

 

SALONA

 

 

 

 

 

 

 

III. KOLO – 15.09.2019.

Solin

SALONA

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

 

Sinj

SINJ

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

 

Trilj

TRILJ

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

 

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

 

Mirca

MIRCA

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

 

 

IV. KOLO – 22.09.2019.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

 

Sinj

MAČKULA

 

MIRCA

 

 

 

 

 

 

Makarska

MAKARSKA

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

Split

VELI VAROŠ

 

TRILJ

 

 

 

 

 

 

Solin

SALONA

 

SINJ

 

 

 

 

 

 

 

V. KOLO – 29.09.2019.

Sinj

SINJ

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

 

Trilj

TRILJ

 

SALONA

 

 

 

 

 

 

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

 

Mirca

MIRCA

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

 

Komiža

KOMIŽA

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

 

 

VI. KOLO - 06.10.2019.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

 

Makarska

MAKARSKA

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

 

Split

VELI VAROŠ

 

MIRCA

 

 

 

 

 

 

Solin

SALONA

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

Sinj

SINJ

 

TRILJ

 

 

 

 

 

 

 

VII. KOLO – 13.10.2019.

Trilj

TRILJ

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

 

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

SINJ

 

 

 

 

 

 

Mirca

MIRCA

 

SALONA

 

 

 

 

 

 

Komiža

KOMIŽA

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

 

Sinj

MAČKULA

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

 

 

 VIII. KOLO – 05.04.2020.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

 

Split

VELI VAROŠ

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

 

Solin

SALONA

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

 

Sinj

SINJ

 

MIRCA

 

 

 

 

 

 

Trilj

TRILJ

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

 

IX. KOLO – 19.04.2020.

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

 

Mirca

MIRCA

 

TRILJ

 

 

 

 

 

 

Komiža

KOMIŽA

 

SINJ

 

 

 

 

 

 

Sinj

MAČKULA

 

SALONA

 

 

 

 

 

 

Makarska

MAKARSKA

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

 

 

X. KOLO – 26.04.2020.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

 

Makarska

MAKARSKA

 

SALONA

 

 

 

 

 

 

Sinj

MAČKULA

 

SINJ

 

 

 

 

 

 

Komiža

KOMIŽA

 

TRILJ

 

 

 

 

 

 

Mirca

MIRCA

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

 

XI. KOLO – 03.05.2020.

Mirca

MIRCA

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

 

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

 

Trilj

TRILJ

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

 

Sinj

SINJ

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

 

Solin

SALONA

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

 

 

XII. KOLO – 10.05.2020.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

SALONA

 

 

 

 

 

 

Split

VELI VAROŠ

 

SINJ

 

 

 

 

 

 

Makarska

MAKARSKA

 

TRILJ

 

 

 

 

 

 

Sinj

MAČKULA

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

Komiža

KOMIŽA

 

MIRCA

 

 

 

 

 

 

 

XIII. KOLO – 17.05.2020.

Komiža

KOMIŽA

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

 

Mirca

MIRCA

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

 

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

 

Trilj

TRILJ

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

 

Sinj

SINJ

 

SALONA

 

 

 

 

 

 

 

XIV. KOLO – 24.05.2020.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

SINJ

 

 

 

 

 

 

Solin

SALONA

 

TRILJ

 

 

 

 

 

 

Split

VELI VAROŠ

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

Makarska

MAKARSKA

 

MIRCA

 

 

 

 

 

 

Sinj

MAČKULA

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

 

 

XV. KOLO – 31.05.2020.

Sinj

MAČKULA

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

17:00

Komiža

KOMIŽA

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

17:00

Mirca

MIRCA

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

17:00

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

SALONA

 

 

 

 

 

17:00

Trilj

TRILJ

 

SINJ

 

 

 

 

 

17:00

 

XVI. KOLO – 07.06.2020.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

TRILJ

 

 

 

 

 

17:00

Sinj

SINJ

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

17:00

Solin

SALONA

 

MIRCA

 

 

 

 

 

17:00

Split

VELI VAROŠ

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

17:00

Makarska

MAKARSKA

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

17:00

 

XVII. KOLO – 14.06.2020.

Makarska

MAKARSKA

 

SUTVID BRAČ

 

 

 

 

 

17:00

Sinj

MAČKULA

 

VELI VAROŠ

 

 

 

 

 

17:00

Komiža

KOMIŽA

 

SALONA

 

 

 

 

 

17:00

Mirca

MIRCA

 

SINJ

 

 

 

 

 

17:00

Dugopolje

DUGOPOLJE

 

TRILJ

 

 

 

 

 

17:00

 

XVIII. KOLO – 21.06.2020.

Škrip

SUTVID BRAČ

 

DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

17:00

Trilj

TRILJ

 

MIRCA

 

 

 

 

 

17:00

Sinj

SINJ

 

KOMIŽA

 

 

 

 

 

17:00

Solin

SALONA

 

MAČKULA

 

 

 

 

 

17:00

Split

VELI VAROŠ

 

MAKARSKA

 

 

 

 

 

17:00

 

Napomene:

-  Utakmice se igraju u 15:00 sati, osim utakmica u kojima sudjeluju klubovi sa otoka, a o terminima istih će klubovi biti obaviješteni naknadno, nakon što povjerenik lige dobije sugestije klubova i provjeri vozni red trajekata. Do tada termine utakmica određuje "Povjerenstvo", a klubove o istom obaviještava Povjerenik lige.

-  Utakmice tokom zadnja četiri kola se igraju u 17:00 (početak utakmice), osim u iznimnim slučajevima (detaljnije u "Kalendaru natjecanja"). 

- Za zamjenu domaćinstva dvaju klubova potrebna je „Suglasnost“ svih klubova, koju u pisanoj verziji prikuplja klub koji traži izmjenu domaćinstva, nakon čega svih devet (9) suglasnosti dostavlja povjereniku lige DO SRIJEDE U TJEDNU PRIJE UTAKMICE U 12:00, o čemu onda povjerenik lige donosi „Odluku o izmjeni domaćinstva“, koju žurno mailom šalje na službenu e-mail adresu saveza. Za klub koji ne dostavi na vrijeme "Suglasnost" smatrat će se da nije suglasan sa izmjenom domaćinstva utakmice. Sve navedeno je moguće prikupiti whatsapp tehnologijom uz nadzor povjerenika lige.

-  Utakmice 1.županijske boćarske lige, za slučaj kada istu klubovi namjeravaju odigrati prije kalendarom predviđenog termina odigravanja, a u tjednu odigravanja utakmice, može odgoditi isključivo Povjerenik lige na „Zahtjev“ kluba koji traži odgodu i „Suglasnost“ kluba od kojeg se traži odgoda. Za navedeno nije potrebna suglasnost svih klubova.

-  Utakmice 1. županijske boćarske lige mogu se odigrati ranije od kalendarom predviđenog termina, ali isključivo nakon odigranog prethodnog prvenstvenog kola.

-  Utakmice 1. županijske boćarske lige, na dan utakmice, može odgoditi samo tročlano povjerenstvo u sastavu: Povjerenik lige, savjetnik povjerenika lige i predsjednik Zbora sudaca županijskog saveza i to najkasnije 3 sata prije početka utakmice u kojoj ne sudjeluju ekipe sa otoka ili najkasnije jedan sat prije polaska trajekta za utakmice u kojima sudjeluju ekipe sa otoka. „Odluku o odgodi“ kao pisani dokumet sastavlja Povjerenik lige te istu šalje na službenu e-mail adresu saveza.

-  Samo utakmice koje odgađa tročlano povjerenstvo ili sudac utakmice mogu se odigrati nakon kalendarom predviđenog termina odigravanja.

-  Za sve eventualne dodatne smjernice nadležne su ostale institucije BSŽSD.