1. županijska


I. ŽUPANIJSKA BOĆARSKA LIGA 

2020./2021.


I. KOLO – 06.09.2020                                                                           Rezultat                     Napomena

Dugopolje

DUGOPOLJE


TRILJ






17:00

Sinj

SINJ


MAČKULA






17:00

Brela

BRELA


KINGTRADE MAKARSKA






17:00

Supetar

MIRCA


SALONA







Škrip

SUTVID BRAČ


VELI VAROŠ








II. KOLO - 13.09.2020 

Trilj

TRILJ


VELI VAROŠ






17:00

Solin

SALONA


SUTVID BRAČ






17:00

Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


MIRCA






17:00

Sinj

MAČKULA


BRELA






17:00

Dugopolje

DUGOPOLJE


SINJ






17:00


III. KOLO – 20.09.2020

Sinj

SINJ


TRILJ






17:00

Brela

BRELA


DUGOPOLJE






17:00

Supetar

MIRCA


MAČKULA







Škrip

SUTVID BRAČ


KINGTRADE MAKARSKA







Split

VELI VAROŠ


SALONA






17:00


IV. KOLO – 27.09.2020

Trilj

TRILJ


SALONA






17:00

Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


VELI VAROŠ






17:00

Sinj

MAČKULA


SUTVID BRAČ






17:00

Dugopolje

DUGOPOLJE


MIRCA






17:00

Sinj

SINJ


BRELA






17:00


V. KOLO – 04.10.2020

Brela

BRELA


TRILJ







Supetar

MIRCA 


SINJ







Škrip

SUTVID BRAČ


DUGOPOLJE







Split

VELI VAROŠ


MAČKULA







Solin

SALONA


KINGTRADE MAKARSKA








VI. KOLO - 11.10.2020

Trilj

TRILJ


KINGTRADE MAKARSKA







Sinj

MAČKULA


SALONA







Dugopolje

DUGOPOLJE


VELI VAROŠ







Sinj

SINJ


SUTVID BRAČ







Brela

BRELA


MIRCA








VII. KOLO – 18.10.2020

Supetar

MIRCA


TRILJ







Škrip

SUTVID BRAČ


BRELA







Split

VELI VAROŠ


SINJ







Solin

SALONA


DUGOPOLJE







Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


MAČKULA












VIII. KOLO – 11.04.2021 

Trilj

TRILJ


MAČKULA







Dugopolje

DUGOPOLJE


KINGTRADE MAKARSKA







Sinj

SINJ


SALONA







Brela

BRELA


VELI VAROŠ







Supetar

MIRCA


SUTVID BRAČ








IX. KOLO – 18.04.2021

Škrip

SUTVID BRAČ


TRILJ







Split

VELI VAROŠ


MIRCA







Solin

SALONA


BRELA







Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


SINJ







Sinj

MAČKULA


DUGOPOLJE








X. KOLO – 25.04.2021 

Trilj

TRILJ


DUGOPOLJE







Sinj

MAČKULA


SINJ







Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


BRELA







Solin

SALONA


MIRCA







Split

VELI VAROŠ


SUTVID BRAČ








XI. KOLO – 02.05.2021

Split

VELI VAROŠ


TRILJ







Škrip

SUTVID BRAČ


SALONA







Supetar

MIRCA


KINGTRADE MAKARSKA







Brela

BRELA


MAČKULA







Sinj

SINJ


DUGOPOLJE








XII. KOLO – 09.05.2021

Trilj

TRILJ


SINJ







Dugopolje

DUGOPOLJE


BRELA







Sinj

MAČKULA


MIRCA







Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


SUTVID BRAČ







Solin

SALONA


VELI VAROŠ








XIII. KOLO – 16.05.2021

Solin

SALONA


TRILJ







Split

VELI VAROŠ


KINGTRADE MAKARSKA







Škrip

SUTVID BRAČ


MAČKULA







Supetar

MIRCA


DUGOPOLJE







Brela

BRELA


SINJ








XIV. KOLO – 23.05.2021 

Trilj

TRILJ


BRELA







Sinj

SINJ


MIRCA 







Dugopolje

DUGOPOLJE


SUTVID BRAČ







Sinj

MAČKULA


VELI VAROŠ







Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


SALONA








XV. KOLO – 30.05.2021

Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


TRILJ







Solin

SALONA


MAČKULA







Split

VELI VAROŠ


DUGOPOLJE







Škrip

SUTVID BRAČ


SINJ







Supetar

MIRCA


BRELA









XVI. KOLO – 06.06.2021

Trilj

TRILJ


MIRCA






17:00

Brela

BRELA


SUTVID BRAČ






17:00

Sinj

SINJ


VELI VAROŠ






17:00

Dugopolje

DUGOPOLJE


SALONA






17:00

Sinj

MAČKULA


KINGTRADE MAKARSKA






17:00


XVII. KOLO – 13.06.2021

Sinj

MAČKULA


TRILJ






17:00

Makarska

KINGTRADE MAKARSKA


DUGOPOLJE






17:00

Solin

SALONA


SINJ






17:00

Split

VELI VAROŠ


BRELA






17:00

Škrip

SUTVID BRAČ


MIRCA






17:00


XVIII. KOLO – 20.06.2021

Trilj

TRILJ


SUTVID BRAČ






17:00

Supetar

MIRCA


VELI VAROŠ






17:00

Brela

BRELA


SALONA






17:00

Sinj

SINJ


KINGTRADE MAKARSKA






17:00

Dugopolje

DUGOPOLJE


MAČKULA






17:00



Napomene: 

Sve utakmice se igraju s početkom u 15 sati (utakmice prva četiri i posljednja tri kola igraju se sa početkom u 17 sati) osim utakmica u kojima sudjeluju klubovi sa otoka. 

Utakmice na otocima, kao i utakmice otočkih klubova na kopnu, igraju se u onoj satnici koju odredi Povjerenik lige. Povjerenik će klubovima o satnici odigravanja uputiti pisanu Odluku, nakon što oformi raspored odigravanja za sve klubove do kraja sezone. Dok Povjerenik lige ne bude siguran u vozni red svakog pojedinog trajekta tokom cijele sezone, termine odigravanja utakmica u kojima sudjeluju klubovi sa otoka će određivati tročlano Povjerenstvo, a Povjerenik lige će na vrijeme obavijestiti klubove sudionike utakmice o terminu njenog odigravanja. Povjerenstvo po potrebi, naknadno, može pisanom Odlukom izmijeniti svaku prethodno donesenu Odluku Povjerenika lige o terminu odigravanja utakmice.

 


Povjerenstvo:


Povjerenik lige:

Božo Vladušić

Poljičke kneževine 8, 21292 Srinjine

GSM: 097 725 9178
bozo_vladusic@yahoo.com    



Savjetnik povjerenik lige: Povjerenik za suđenje:

Ivo Topić Ivo Visković

Podspiline 5, 21320 Baška Voda GSM 098 423 286

GSM: 099 566 0674 ivo.viskovic@t.ht.hr

topa0708@hotmail.com   

                                          

                              


OSOBE ZA KONTAKT – I. ŽUPANIJSKA BOĆARSKA LIGA


1. BK DUGOPOLJE

2. BK  SALONA

Goran Bosančić

Domovinskog rata 7/a, 21204 Dugopolje

098/432 895

goran.bosancic@st.ht.hr

Petar Katić

Braće Radić 157, 21210 Solin

GSM 099/793 33 22
petarkatic622@gmail.com

3. BK  SINJ

4. BK  TRILJ

Dario Vuković
Ivana Meštrovića 15/A, 21230 Sinj

GSM 098/916 6943
bocarskiklubsinj@gmail.com

Ivan Gilić

Grab 50/c, 21242 Grab

GSM 098/590 476

ivan.gilic1@st.ht.hr

5. BK VELI VAROŠ

6. BK  MAČKULA

Branko Lulić

Matoševa 1 b, 21000 Split

GSM 091/585 1780

info@dijabetes-split.hr

Jozo Križanac

Trg Gojka Šuška 1, 21230 Sinj

GSM 098/864-878

jokic1.jozo@gmail.com

7. BK BRELA

8. BK MIRCA

Toni Škrabić

Cesta Domovinskog rata 26, Gornja Brela

21255 Zadvarje

GSM 099/593 5297
tskrabic@net.hr

Ivica Ivanović
Gumanica III 13, 21400 Supetar

GSM 095/902 5569                                              

ivica.ivanovic1@st.t-com.hr                    

9. BK SUTVID - BRAČ

10. BK  KINGTRADE MAKARSKA

Petar Fabjanović - Petrito

Škrip, Put ravnice 9, 21423 Nerežišća

GSM 091/335 3169
luka.bakija@gmail.com

Pero Puharić

Kralja Petra Krešimira IV 80, 

21300 Makarska

GSM 098/875 513

bkmakarska@net.hr


I.