Rezultatai 144 MHz rungties

Šiauliu rajono pirmenybės 2017. Girnikai, 2017.06.13. Results (intermediate times)

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

W16

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4
1 33 Skučaitė Ugnė 4 00:38:31 1 13:04[33]
27:30[32]
14:26
36:00[31]
8:30
2 32 Liegutė Ugnė 4 00:48:35 2 29:49[33]
38:16[32]
8:27
46:05[31]
7:49
48:21[100]
2:16
3 21 Paknytė Gabrielė SK Pelengas 4 00:57:30 3 35:00[33]
44:03[32]
9:03
52:22[31]
8:19
57:17[100]
4:55
4 20 Mickytė Viltė SK Pelengas 4 01:33:18 4 24:28[32]
53:56[33]
29:28
90:04[31]
36:08
93:05[100]
3:01

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

W21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 10 Dapkienė Aušra SK Pelengas 6 00:58:44 1 18:19[33]
28:43[34]
10:24
37:45[32]
9:02
45:11[35]
7:26
56:14[31]
11:03
58:31[100]
2:17
2 23 Dapkutė Iveta SK Pelengas 6 01:15:06 2 14:40[33]
29:25[34]
14:45
42:33[35]
13:08
50:37[32]
8:04
72:41[31]
22:04
74:51[100]
2:10

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

W35

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 31 Bartkevičienė Aušra 4 00:38:19 1 12:56[33]
27:34[32]
14:38
35:51[31]
8:17
0:00

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

W50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4
1 1 Bogušienė Asta SK Lapių medžioklė 4 00:44:05 1 18:04[33]
29:14[32]
11:10
40:56[31]
11:42
0:00
2 2 Užienė Sigita SK Lapių medžioklė 4 00:45:03 2 25:01[33]
33:47[32]
8:46
41:41[31]
7:54
44:48[100]
3:07

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

M21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 7 Ruzgis Kęstutis SK Pelengas 6 01:23:27 1 26:43[33]
36:02[34]
9:19
44:29[32]
8:27
56:23[35]
11:54
81:09[31]
24:46
83:15[100]
2:06

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

M40

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 9 Kalvelis Vladas SK Pelengas 6 01:04:29 1 10:59[33]
21:52[34]
10:53
30:22[32]
8:30
39:45[35]
9:23
61:49[31]
22:04
64:14[100]
2:25
2 30 Masilionis Remigijus 6 01:07:24 2 10:02[33]
22:58[34]
12:56
41:42[35]
18:44
57:33[31]
15:51
62:18[32]
4:45
67:12[100]
4:54

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

M50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 11 Dapkus Robertas SK Pelengas 6 00:49:29 1 13:04[33]
20:34[34]
7:30
28:51[32]
8:17
33:51[35]
5:00
46:41[31]
12:50
49:14[100]
2:33
2 12 Basys Rimantas SK Pelengas 6 00:53:11 2 15:29[33]
23:37[34]
8:08
30:35[35]
6:58
39:28[32]
8:53
50:54[31]
11:26
52:54[100]
2:00
3 13 Bartkus Viktor SK Pelengas 6 01:08:44 3 15:08[33]
29:05[34]
13:57
50:13[35]
21:08
58:11[32]
7:58
66:08[31]
7:57
68:26[100]
2:18

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

M60

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 3 Simanaitis Alvydas SK Lapių medžioklė 6 00:54:06 1 15:50[33]
27:17[34]
11:27
37:39[32]
10:22
43:20[35]
5:41
51:42[31]
8:22
53:53[100]
2:11

W16 W21 W35 W50 M21 M40 M50 M60 M70 

M70

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4
1 14 Dapkus Algimantas SK Pelengas 4 01:11:13 1 24:35[33]
37:58[32]
13:23
67:09[31]
29:11
70:55[100]
3:46

Comments