Земля в Черкасах подорожчає. Мер закликає бізнес купувати її вже зараз

Отправлено 5 мар. 2012 г., 01:23 пользователем Вадим Разумов

Через два роки ціна землі в Черкасах виросте у кілька разів. Про це 2 березня під час зустрічі з підприємцями області заявив міський голова Черкас Сергій Одарич, заохочуючи бізнесменів купувати землю вже зараз.


 

– Вона в нас недооцінена. І я запрошую всіх викуповувати землю під своїми підприємствами. Поспішайте. Через два роки ціна землі в Черкасах виросте у кілька разів. Як тільки з’явиться нормальне автомобільне сполучення, транзит через Черкаську область, вартість землі виросте. Бо як казав Марк Твен, земля – це такий товар, який більше не випускають, – зауважив Сергій Одарич.

Мер зазначив, що влада сприятиме підприємцям, бо, мовляв, слід змінювати стосунки держави і бізнесу.

– Я думаю, кожному з нас доводилося бувати в судах. Який головний принцип судочинства – принцип презумпції невинуватості. У нас сьогодні в стосунках держави з бізнесом, на жаль, закладений протилежний принцип. У нас закладена презумпція винуватості. Ви хочете узяти участь у тендері на державні закупівлі? Скільки вам треба довідок принести, що ви не злочинець, що ви не банкрут, що ви не ухиляєтеся від податків тощо… Тому сьогодні ми в Черкасах дуже ретельно переглядаємо всі функції, які місто надає. У тому числі і в стосунках із бізнесом. Ми вичищаємо всі непотрібні речі і хочемо побудувати свої стосунки на презумпції порядності. Потрібно змінити психологію, змінити філософію стосунків держави із бізнесом і вважати апріорі, що це є порядні люди, порядні платники. Вважати, що в бізнесі сьогодні непорядних не лишилося, адже весь бізнес будується на довірі один до одного. Може на початку 90-х бували різні люди, але за 20 років лишилися тільки ті, хто працював порядно і тримав слово, - заявив Сергій Одарич.

У цьому контексті Сергій Одарич оголосив про створення влітку в Черкасах так званого прозорого офісу.

– Протягом трьох місяців ми введемо його в експлуатацію. Там будуть вирішуватися всі питання: дозволи, реєстраційні процедури, внесення змін у реєстраційні документи тощо. Цей офіс працюватиме на базі приміщення колишньої тютюнової фабрики. І саме там ми хотіли б втілити принцип відкритості, принцип довіри, принцип презумпції порядності, - підсумував Сергій Одарич.

Comments