Щоб не псувати папір, черкаські депутати виділили собі гроші на планшетники

Отправлено 3 февр. 2012 г., 02:05 пользователем Вадим Разумов
Депутатам купуватимуть планшетні комп’ютери. Таке рішення було прийнято учора на сесії міської ради. Суперечливе питання обговорювалося досить жваво. Напередодні сесії бюджетна комісія запропонувала зняти цей пункт видатків (150 тис. грн). Однак під час розгляду знайшлося чимало прихильників такого нововведення.
Схоже, що і депутату Миколі Мирзі непотрібен «планшетник», оскільки він і так ним вже користується під час засідань сесій

Схоже, що і депутату Миколі Мирзі непотрібен «планшетник», оскільки він і так ним вже користується під час засідань сесій


Мер Черкас Сергій Одарич зауважив, що більшість проектів рішень, які отримують депутати до сесії у паперовому вигляді, не переглядаються і «відправляються кудись у сторону». А папір просто викидається. 

– Тому депутат, якщо отримує комп’ютер для роботи, має відмовитися від отримання проектів рішень на паперових носіях. Виявилося, що в нас 20 депутатів готові так працювати. Мені це непотрібно, бо я маю таку техніку. Вчора депутат Ліходькін сказав, що також може працювати на власному обладнанні, – зазначив Сергій Одарич. 

Депутат Роман Діскант запропонував узяти в депутатів відмову в письмовій формі, щоб потім не пред’являли претензій, мовляв «тому дали, а мені не дали».  А депутат Андрій Більда вніс пропозицію опитати колег і визначити точну кількість потрібної техніки.

–  150 тисяч  на 68 планшетів – по 2 тисячі на кожен – це не дуже гарної якості планшети. Якщо якась кількість депутатів відмовиться, в тому числі і я відмовлюся, бо також маю свою техніку, то давайте купимо не по 2 тисячі, а по 3-4, і вони будуть дійсно нормальної якості, – сказав депутат. 

Сергій Одарич погодився, що треба з’ясувати, хто готовий працювати на комп’ютерах, а хто бажає отримувати проекти в паперовому вигляді.
Comments