На державній телерадіокомпанії утаємничено готують лист про свободу слова

Отправлено 30 янв. 2012 г., 23:33 пользователем Вадим Разумов
На Черкаській обласній телерадіокомпанії «Рось» готується чи то колективне звернення чи то лист до Спілки журналістів України, під яким керівництво телеканалу пропонує підписатися усім працівникам.
Більшість джерел на "Росі" відмовляються говорити про колективний лист, збір підписів під яким ініціювало керівництво ОДТРК

Більшість джерел на "Росі" відмовляються говорити про колективний лист, збір підписів під яким ініціювало керівництво ОДТРКЯк повідомили «Прочерку» джерела, у тексті звернення мова йде про те, що свобода слова в інформаційному просторі Черкащини була, є і буде.
– Керівництво ОДТРК зініціювало написання такого листа після того, як у ЗМІ з’явилася інформація про бажання черкаської опозиції оголосити губернатора Сергія Тулуба «Ворогом преси-2011». У листі йдеться про те, що на телекомпанії за останній час опозиція мала можливість висловитися декілька разів. Мовляв, ніякого придушення свободи слова, як про це каже опозиція у «підконтрольних владі ЗМІ», немає, – повідомило джерело.
Директор ЧОДТРК «Рось» Юрій Уздемір у коментарі «Прочерку» підтвердив інформацію  про існування колективного звернення, під яким підписуються працівники телеканалу. Вкрай емоційно Юрій Леонідович зауважив, що «Прочерк» першим отримає цей лист!»
У свою чергу виконуюча обов’язки заступника гендиректора з творчих питань Оксана Хімічповідомила «Прочерку», що на цьому тижні в ОДТРК буде організована прес-конференція, де керівництво «Росі» «про все розповість».
Comments