Конкурс на право оренди об’єктів міської комунальної власності

Отправлено 7 февр. 2012 г., 04:11 пользователем Вадим Разумов

Конкурс на право оренди об’єктів міської комунальної власності


·Картинка 12 из 24Організатор конкурсу – департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради
 1.Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: 
м.Черкаси, вул. Хрещатик, 221,  частина вбудованого  нежитлового приміщення п’ятиповерхового будинку площею 6,4 кв.м., в тому числі спільного користування – 1,1 кв.м.

 

Умови конкурсу:
- стартовий розмір місячної орендної плати становить 920,00  грн. з ПДВ,  який визначений    за  базовий місяць січень 2012  року;
- цільове використання – розміщення відділення банку.

Загальні умови конкурсу:
- найбільший запропонований розмір орендної плати порівняно зі стартовим розміром орендної плати, визначеним за базовий місяць оренди;
- строк оренди – 2 роки 11 місяців з можливістю його продовження за умови належного виконання орендарем своїх обов’язків за договором оренди;
- внесення застави у розмірі 50 відсотків розміру початкової орендної плати на рахунок організатора конкурсу:  
Одержувач: департамент економіки та розвитку, код: 3457208, розрахунковий рахунок:  35426016003442, банк одержувача: УДК у м. Черкаси ГУДКУ у Черкаській області, код банку:  854018,    вид платежу - застава для участі в конкурсі на право оренди (вказати суму платежу з ПДВ).
        Для участі в конкурсі учасник надає організатору конкурсу заяву на участь в конкурсі,  в якій зазначається назва юридичної особи або П.І.П. суб’єкта підприємницької діяльності - фізичної особи, юридична адреса та місце проживання, контактний телефон.


        До заяви додаються:
- юридичною особою – нотаріально посвідчені копії установчих документів, копія свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки ЄДРПОУ, копія ліцензії на провадження окремих  видів діяльності (у разі необхідності), пропозиції щодо розміру місячної орендної плати та поліпшення об’єкту оренди, належним чином оформлену довіреність на представництво  від імені юридичної особи (у разі потреби);
- фізичною особою – суб’єктом підприємницької діяльності – нотаріально посвідчена копія свідоцтва  про державну реєстрацію, копія довідки про присвоєння ІПН, пропозиції щодо розміру місячної орендної плати та поліпшення об’єкта оренди, належним чином оформлену довіреність на представництво від імені фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності (у разі потреби).
       Конкурсні пропозиції стосовно розміру місячної орендної плати (з ПДВ) та подальшої експлуатації об’єкта надаються організатору конкурсу в окремому конверті з написом “На конкурс”, запечатаному печаткою  учасника конкурсу.


 Прийняття  заяв  та  необхідних  документів  для участі у конкурсі  закінчується  13 лютого   2012  року   о  17-00.  Конкурс буде проведено  14  лютого 2012 року о 10-00 в департаменті економіки та розвитку за адресою:   м.Черкаси,  вул. Б.Вишневецького,36, кімн.114.
   Додаткову  інформацію  можна отримати   в  організатора конкурсу  тел.37-28-37, 35-21-53.
 

Comments