Производим, предлагаем и ищем дилеров на Украине. Внутрипольные конвекторы предназначены для отопления, а в некоторых моделях и для охлаждения помещений. Конвекторы могут использоваться как автономно, так и комбинироваться с другими отопительными приборами. Существует гибкая система скидок !!!

Підлогові конвектори сьогодні активно використовуються в будинках з великою зоною засклення або в приміщеннях з низьким підвіконним простором де не можна встановити настінні радіатори. Це ідеальний варіант для опалення заміських будинків, квартир, бізнес - центрів, салонів, готелів, басейнів, торговельних комплексів, оранжерей, зимових садів і магазинів зі скляними вітринами, великими вікнами або скляними стінами.
Підлогові конвектори володіють багатьма достоїнствами. Вони універсальні і естетичні, завдяки декоративним решіткам прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр, володіють високою тепловіддачею. А можливість приховати обігрівальні прилади в підлозі і збільшити простір робить реальними найвишуканіші і екстравагантні дизайнерські рішення.

ГАЛЕРЕЯ

Защита на каждый день