З 11 лютого сміття з нових контейнерів повезуть з Казбету

Отправлено 31 янв. 2012 г., 03:50 пользователем Вадим Разумов

З 11 лютого сміття з нових контейнерів повезуть з «Казбету»З 11 лютого комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» вивозитиме сміття з нових контейнерів від приватних домоволодінь у межах вул. Котовського, Кавказька, пров. Котовського та вул. Можайського. Саме жителів цього мікрорайону комунальники у січні «озброїли» сучасними контейнерами з кришками і на коліщатках.
Забиратимуть сміття один раз на тиждень. Бак треба викотити до 7 години ранку. Непотріб із контейнерів, які з’являться на вулиці пізніше, не забиратиметься. 
За словами директора КП «Черкаська служба чистоти» Олександра Варденського, з досвіду вивезення сміття за новою системою в «Дахнівці» та «Соснівці» за тиждень люди не збирають сміття, яке б дорівнювало повному контейнеру. Тому виставляють його по мірі накопичення – на другий чи навіть третій тиждень.
Нині роздача контейнерів призупинена через сильні морози. Комунальники планують продовжити роботи з наступного тижня, коли температура повітря підвищиться. Вони роздаватимуть баки жителям мікрорайону «Зелений».
— Щодо спеціальних сміттєвих пакетів, якими користувалися до цього жителі «Дахнівки» і які дехто закупив цілими пачками, то наше підприємство готове викупити їх. Тим самим повернувши за них кошти. Для цього необхідно звернутися до «Черкаської служби чистоти» і написати заяву. Телефон для довідок 15-56, - розповів Олександр Варденський. 
Comments