Бюджет розвитку Черкас очікують у 170 млн. грн.

Отправлено 31 янв. 2012 г., 03:54 пользователем Вадим Разумов

Бюджет розвитку Черкас очікують у 170 млн. грн.     Цього року бюджет розвитку Черкас очікується на рівні 170 млн. грн. Торік він не перевищував і 36 млн. грн. Зокрема, від єдиного податку до бюджету розвитку має надійти 34 млн. грн., від продажу муніципального майна – 27 млн. грн., від реалізації землі – близько 60 млн. грн. Решта – це кошти від випуску торішніх облігацій. На переконання міського голови Черкас Сергія Одарича, це дозволить значно більше вкладати коштів у розвиток інфраструктури міста.
     Бюджет розвитку і Програму соціально-економічного розвитку Черкас мають затвердити на сесії міської ради 2 лютого. За словами Сергія Одарича, основні пріоритети, які передбачені в Програмі соціально-економічного розвитку:

- Продовження реконструкції  і ремонту доріг. Навесні комунальники планують продовжити ремонтні роботи на вул. Котовського, Ільїна, Благовісна, Хрещатик, Енгельса;
- Вперше міська влада вкладе 30 млн. грн. в оновлення рухомого складу тролейбусного парку;
- 20 млн. грн. передбачають на заходи з енергозбереження. Також за кошти кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку планується встановити індивідуальні теплові пункти у 100 житлових будинках у Черкасах, буде проведена і заміна аварійних тепломереж. 
- Близько 2-3 млн. грн. міська влада вкладе в облаштування «зразкових кварталів». Один з них має з’явиться на вул. Хрещатик: від будівлі Палацу одруження до вул. Б. Вишневецького. «Зразковий квартал» представлятиме собою територію, де облаштують плиткою тротуар, проведуть підсвітку історичних будівель, висадять нові зелені насадження тощо. Також залучатимуться до цього проекту і приватний бізнес.


Серед муніципального майна, яке може бути продане вже цього року: приміщення готелю «Черкаси», будівля музичної школи на розі Шевченка та Котовського, колишній кінотеатр «Мир», приміщення станції швидкої медичної допомоги та інше.
—  Музична школа, будинок культури ім. Кулика, розташований в кінотеатрі «Мир», станція швидкої допомоги переїжджають у нові приміщення колишньої тютюнової фабрики. Там створимо муніципальний центр розвитку. Будинок Кулика переїде за тиждень-два, музична школа через 2-3 місяці, коли завершимо деякі ремонтні роботи, необхідні для навчання дітей, — розповів Сергій Одарич.
 
Comments