Przyjęci do bursy

na rok szkolny 2017/2018
Lista przyjętych na podstawie rekwalifikacji 
(mieszkający w poprzednim roku szkolnym):
  1. Ajtel Kamil
  2. Akopova Elina
  3. Andruszczenko Oleksandr
  4. Andrzejewska Ilona
  5. Babiuk Viktoriia
  6. Banach Patryk
  7. Bany Sebastian
  8. Bartoś Klaudia
  9. Beczek Mariusz
  10. Bielecki Kazimierz
  11. Bihun Yana
  12. Blachowicz Dominik
  13. Bogdanov Dmytro
  14. Boguslavska Angelina
  15. Bolotna Vladyslava
  16. Bondarchuk Danyl
  17. Broniewska Weronika
  18. Buczek Weronika
  19. Bukiel Kacper
  20. Burek Paulina
  21. Byzdra Paulina
  22. Cąkała Maja
  23. Charchuła Piotr
  24. Chmielnicka Katarzyna
  25. Ciemiński Maciej
  26. Czapla Damian
  27. Czarnecki Daniel
  28. Czarnota Mikołaj
  29. Czarnota Paulina
  30. Czarnota Patryk
  31. Czopek Bartłomiej
  32. Dajos Patrycja
  33. Denysiuk Mykhailo
  34. Dębiec Dagmara
  35. Dmytviiv Ihor
  36. Dobroń Patrycja
  37. Dobrzyńska Katarzyna
  38. Dorhal Oleksandr
  39. Drabik Kamil
  40. Drańska Klaudia
  41. Drąg Arkadiusz
  42. Drąg Ewelina
  43. Drozd Mateusz
  44. Durczak Kamil
  45. Dyakov Ivan
  46. Dzemidzenka Hanna
  47. Dziosa Sebastian
  48. Fatyga Maciej
  49. Fedorenko Yuliia
  50. Gajko Natalia
  51. Gałkowska Wiktoria
  52. Garbaruk Vladyslav
  53. Gąska Ernest
  54. Gerasymov Mark
  55. Główka Dominika
  56. Gnaś Przemysław
  57. Goluch Bartosz
  58. Gorgol Aleksandra
  59. Grytsayenko Dmytro
  60. Grzeszczyk Marek
  61. Gugała Natalia
  62. Haber Przemysław
  63. Harasymchuk Hlib
  64. Hladun Dmytro
  65. Hlushchenko Ivan
  66. Holovko Kateryna
  67. Hrytsenka Katsiaryna
  68. Ievzhyk Bogdan
  69. Iwan Cezary
  70. Iwan Mateusz
  71. Iwanicz Andżelika
  72. Jachowicz Karolina
  73. Jakóbczyk Mateusz
  74. Jarosławska Dominika
  75. Jarosz Mateusz
  76. Jaroszczak Michał
  77. Jaśkowski Michał
  78. Jóźwicki Adrian
  79. Kaczorowska Kinga
  80. Kapusta Emilia
  81. Karpukhin Mykyta
  82. Khristinin Denys
  83. Kiełbasa Dominika
  84. Klymenko Alina
  85. Kobzar Daniil
  86. Kobzar Oleksandr
  87. Kołodziej Dorota
  88. Karpińska Julia
  89. Korobko Denys
  90. Kos Kamil
  91. Kotsar Alisa
  92. Koval Yuliia
  93. Kowalczyk Jakub
  94. Kovalets Andrii
  95. Kovtun Danill
  96. Kowalczyk Andżelika
  97. Kowalczyk Sebastian
  98. Kramek Kinga
  99. Kravchenko Borys
  100. Kręgiel Jakub
  101. Kubiś Martyna
  102. Kucheriavyi Artem
  103. Kuchta Kacper
  104. Kud Kateryna
  105. Kulik Izabela
  106. Kulik Karol
  107. Kurant Dawid
  108. Kuś Patrycja
  109. Kuś Rafał
  110. Kwiatkowski Damian
  111. Kwiecień Dominik
  112. Kwieciński Emil
  113. Kwietniewska Katarzyna
  114. Lakhmaniuk Viktoria
  115. Lasota Mikołaj
  116. Lebid Kateryna
  117. Lemieszek Kacper
  118. Lierm Tymodii
  119. Lis Dawid
  120. Loktieva Veronika
  121. Lypko Artem
  122. Łukaszuk Michał
  123. Maciąg Damian
  124. Macocha Szymon
  125. Makaranka Artsiom
  126. Makulus Sebastian
  127. Makulus Sylwia
  128. Malashenko Mykyta
  129. Malesa Kamila
  130. Maliszewski Patryk
  131. Mańka Julia
  132. Markelov Maksym
  133. Markiewicz Robert
  134. Markowski Damian
  135. Matiushenko Oleksandr
  136. Masiuk Krystyna
  137. Melnikov Illya
  138. Meniajlowa Marina
  139. Michalik Martyna
  140. Moleśtak Anna
  141. Musiienko Tetiana
  142. Nepiuk Dmytro
  143. Nour Dmytro
  144. Ociesa Mikołaj
  145. Odymała Karolina
  146. Olszak Klaudia
  147. Olszowa Natalia
  148. Osińska Aleksandra
  149. Osuch Marcin
  150. Pakuła Michał
  151. Panchuk Volodymyr
  152. Parfilov Vladyslav
  153. Pashchenko Myroslav
  154. Pavliuk Valeriia
  155. Pawlik Katarzyna
  156. Pawłowska Kinga
  157. Pawłowska Natalia
  158. Pecio Radosław
  159. Piech Wioletta
  160. Pietras Magdalena
  161. Pietroń Jakub
  162. Pietroń Marlena
  163. Piotrowska Marika
  164. Piwońska Weronika
  165. Poniatowski Radosław
  166. Ponikowski Oskar
  167. Pora Agnieszka
  168. Postój Adrian
  169. Potii Roman
  170. Powroźnik Weronika
  171. Przerwa Weronika
  172. Przybycień Mateusz
  173. Pyszczek Aleksandra
  174. Pytlak Karolina
  175. Reshetylova Anastasiia
  176. Riaboshapka Daria
  177. Roczniak Katarzyna
  178. Rybak Karolina
  179. Salganik Mariia
  180. Samaida Zhanna
  181. Samonek Kamil
  182. Sanecki Jakub
  183. Sarnecka Angelika
  184. Servatovych Yuliia
  185. Skibskyy Georgiy
  186. Skwarek Monika
  187. Słyk Weronika
  188. Sobczak Katarzyna
  189. Sobieraj Karolina
  190. Sokolovska Yulia
  191. Solecka Katarzyna
  192. Solomianyi Denys
  193. Soroka Pavlo
  194. Spysarenko Yevhenii
  195. Staniak Karolina
  196. Starkov Maksym
  197. Stępień Ewelina
  198. Stylska Karolina
  199. Suwisz Klaudia
  200. Svystun Snishana
  201. Szafran Dominika
  202. Szafran Paulina
  203. Szewc Szymon
  204. Szewczyk Dawid
  205. Szewczyk Magdalena
  206. Szewczyk Michał
  207. Szymański Adrian
  208. Ścibiorski Mateusz
  209. Śpiewak Witold
  210. Świech Łukasz
  211. Tarczyński Damian
  212. Tlak Natalia
  213. Trybuła Aleksandra
  214. Tyburcy Aleksandra
  215. Tyburcy Daniel
  216. Upit Kirill
  217. Vasylchuk Polina
  218. Vozovyk Denys
  219. Vozovyk Mykhailo
  220. Walasek Damian
  221. Warowna Daria
  222. Warowna Dominika
  223. Wawerek Dominika
  224. Wiśniewska Agnieszka
  225. Wiśniewski Krystian
  226. Wójtowicz Dominik
  227. Wrzos Kinga
  228. Wtykło Szymon
  229. Yakymenko Mariia
  230. Yemelianenkova Vladyslava
  231. Zawadzka Martyna
  232. Zdunek Patryk
  233. Zdziebłowska Milena
  234. Zelinska Maria
  235. Zielińska Katarzyna
  236. Zinchenko Mykola
  237. Zlenko Anastasiia
  238. Zyga Sebastian

Przyjęci warunkowo:

  1. Chukhmanenko Kostiantyn
  2. Nowomiejski Radosław
  3. Vezhnin Denys
  4. Wiak Jakub
  5. Piwowarek Krzysztof
     Nie przyjęci do bursy:
  1. Maik Jakub
  2. Stanczykiewicz Sylwia
  3. Wołyńska Magda
  4. Sekuła Dominik
Lista przyjętych do zamieszkania w bursie
po raz pierwszy:
  1. Adach Julia
  2. Aftyka Paulina
  3. Andrushko Anna
  4. Artamonov Yerhen
  5. Banach Dominik
  6. Banaszek Natalia
  7. Batyra Jędrzej
  8. Bazylska Polina
  9. Bednarczyk Natalia
  10. Bilyk Kristina
  11. Binięda Monika
  12. Boho Anita
  13. Bohush Alisa
  14. Boiko Kateryna
  15. Borowiec Paweł
  16. Borowiec Sebastian
  17. Całka Dominika
  18. Celej Marlena
  19. Chernilerskyi Oleksandr
  20. Cywińska Ewelina
  21. Czarnecka  Weronika
  22. Czarnecki Sebastian
  23. Czerwiński Michał
  24. Daczka Sylwia
  25. Drąg Agnieszka
  26. Dym Jakub
  27. Dziadosz Patrycja
  28. Figura Karolina
  29. Fil Yevhen
  30. Fittler Jakub
  31. Fota Natalia
  32. Freda Dawid
  33. Głodek Kamil
  34. Gołaś Tomasz
  35. Gorecka Katarzyna
  36. Gorzkowska Martyna
  37. Gregorczyk Kacper
  38. Grobel Jakub
  39. Gwizdek Martyna
  40. Hashemi Nezhad Seiiede Sofiia
  41. Hordieiev Artur
  42. Hramma Sviatoslav
  43. Hulenko Nazarii
  44. Jęczeń Bartłomiej
  45. Jędrzejewski Kacper
  46. Kamela Piotr
  47. Kardas Kornelia
  48. Kapusta Adrian
  49. Kęcik Jakub
  50. Khymeniuk Denis
  51. Kobzar Daniil
  52. Kołdyj Małgorzata
  53. Komorek Jakub 
  54. Komorowska Karolina
  55. Koncki Bartosz
  56. Kotulski Miłosz
  57. Kowalczyk Natalia
  58. Kozak Eryk
  59. Koźlak Kacper
  60. Kręcisz Hubert
  61. Kryczka Sławomir
  62. Kula Kinga
  63. Kulik Julia
  64. Kurpiel Monika
  65. Kuś Albert
  66. Kuś Mateusz
  67. Kuzioła King
  68. Lejwoda Jakub
  69. Lesisz Weronika
  70. Lisowska Patrycja
  71. Luzharytsia Dmytro
  72. Manowski Bartosz
  73. Marchuk Ihor
  74. Mastalerz Weronika
  75. Mazurek Weronika
  76. Mędrek Natalia
  77. Molenda Karolina
  78. Moleśtak Kacper
  79. Moskalyk Daria
  80. Murat Izabela
  81. Murat Krzysztof
  82. Nowaczek Marcelina
  83. Osiak Arkadiusz
  84. Pastwa Dominik
  85. Pawełczak Aleksandra
  86. Piłat Krystian
  87. Piłat Stanisław
  88. Podgajna Weronika
  89. Popovich Bogdan
  90. Prudnikov Oleksandr
  91. Prygiel Justyna
  92. Przychodzeń Mateusz
  93. Rogala Katarzyna
  94. Rudkovska Valeriia
  95. Tsypin Danila
  96. Sokołowska Natalia
  97. Starak Patryk 
  98. Starek Katarzyna
  99. Strakhanova Yelyzaveta
  100. Styczyńska Weronika
  101. Sygnowski Damian
  102. Szałas Karolina
  103. Szkoła Martyna
  104. Szkup Adrianna
  105. Świech Michał
  106. Teresińska Natalia
  107. Tomczyk Natalia
  108. Veraksa Ulyana
  109. Wasala Damian
  110. Węglińska Anna
  111. Widłak Dominik
  112. Wielemborek Kamil
  113. Wieczorek Wiktor
  114. Wnuk Szymon
  115. Wosik Kamil
  116. Wójtowicz Karolina
  117. Wójtowicz Sebastian
  118. Wrona Andżelika
  119. Zbrozhek Serhii
  120. Zdunek Karolina 
  121. Zduniak Łukasz
  122. Zdziebłowska Izabela
  123. Zhuravilel Svyatoslav
  124. Zurikov Vladyslav
  125. Żaba Dominika
                                                                                                                                                                                                                                                        Comments