Yhteystiedot ja palaute



Aatoksen vuoden 2021 hallitus.

Voit ottaa yhteyttä Aatokseen lähettämällä sähköpostia suoraan tietylle hallituksen jäsenelle tai yleisellä palautelomakkeella, johon löytyy linkki sivun lopusta.
Koko hallitukselle suunnatut sähköpostit kannattaa lähettää aatos-hallitus-listalle (aatos-hallitus ät lists.tuni.fi).










































































Puheenjohtaja
Matias Moisio
matias.moisio@tuni.fi






Varapuheenjohtaja/toiminnanjohtaja
Käpyrauhasvastaava
Mari Mäki
mari.maki@tuni.fi




Koulutuspolitiikkavastaava
Joona Karhu
joona.karhu@tuni.fi


Tasa-arvovastaava
Alise Lehtonen
alise.lehtonen@tuni.fi

Tapahtumavastaava
Leo Hintsanen
leo.hintsanen@tuni.fi



Tapahtumavastaava
Sihteeri
Iiris Mäntymies
iiris.mantymies@tuni.fi




Torstaikahvivastaava
Elmeri Pörsti
elmeri.porsti@tuni.fi


Tuutorvastaava
Vasko Pantzar
vasko.pantzar@tuni.fi



Kulttuurivastaava
Ruumiinkulttuurivastaava
Vilma Tamminen
vilma.tamminen@tuni.fi


Sosiaalipoliittinen vastaava
Valtteri Pyykkönen
valtteri.pyykkonen@tuni.fi



Platoninen painiseuravastaava
Lauri Laiho
lauri.laiho@tuni.fi




Ympäristövastaava
Rahastonhoitaja
Sara Korvuo
sara.korvuo@tuni.fi





Kehitysyhteistyö- ja vuohivastaava
Emma Vainionperä
emma.vainionpera@tuni.fi




Elokuvakerhovastaavat
Matti Ikonen & Petri Ahvalo
petri.ahvalo@tuni.fi
ruumiinkulttuurivastaava@gmail.com (Matti)






Kansainvälisyysvastaava
Santeri Palvaanlahti
santeri.palvaanlahti@tuni.fi







Verkkovastaava
Thelma Nylund
thelma.nylund@tuni.fi


Comments