Forever Living Products


 Forever Living Products התחילה עם אדם אחד וחלום שאפתני. רקס מוהן חיפש רעיון עסקי ששילב את שני היעדים הגדולים ביותר בחייו: בריאות טובה וחופש פיננסי. בשנת 1978 הוא הזמין ארבעים ושלושה אנשים למפגש ראשון עם FLP  - פוראור ליוינג פרודקטס באריזונה שבארה"ב.  מהאירוע ההוא התחיל מסע שהוביל להצלחה עסקית מדהימה.

רקס מוהן והמשווקים הראשונים של FLP גילו עד מהרה שאנשים רבים מחפשים את אותם דברים שהם חיפשו. אנשים התעייפו כבר מלשמוע את אותן עצות איך להרגיש טוב יותר. הם התעניינו לדעת איך אפשר לשפר את הבריאות בדרכים חדשות וטבעיות יותר. לרבים מהם שפור הבריאות היה רק ההתחלה. מה שהם גילו, הייתה הזדמנות שאפשרה להם יותר שליטה על הדרך שבה בילו את זמנם ועל האופן בו הרוויחו את כספם.

FLP צמחה במהרה מחלום של אדם אחד לחלומם של מיליוני אנשים. התכונות הנהדרות של מוצרי החברה והפשטות של התכנית העסקית נתנה לכל מי שרצה בכך אפשרות לשפר את איכות חייו. היו כאלה שהתחילו כלקוחות שחיפשו מוצרים טבעיים והפכו במהרה מלקוחות מרוצים למשווקי פוראור ליוינג, אחרים ראו מיד את הפוטנציאל העסקי והחלו לבנות ארגון מצליח משלהם. היום, לאחר 33 שנות פעילות, יש  ל-FLP מעל 9.5 מיליון משווקים ביותר מ-140מדינות בעולם.


מחזור המחירות לשנת 2010 כ- 2.5 מיליארד דולר


FOREVER LIVING PPRODUCTS  מי אנחנו?

FLP היא קבוצת חברות המהוות את המגדלת, היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר בעולם של מוצרי אלו ורה. החברה הוקמה בשנת 1978 והמרכיב מספר אחד ברוב מוצרי החברה הוא-  100% ג'ל אלו ורה מיוצב ופעיל. אנו הבעלים של מטעי אלו ורה נרחבים, בעמק הריו-גרנדה, בדרום טקסס, וכן ברפובליקה הדומיניקנית, שבאיים הקריביים. צוות מקצועי ונאמן מטפל בכל אחד משלבי תהליך הגידול: מן החממות, בהן מטופחים השתילים הצעירים, דרך השדות המעובדים בקפידה של צמחי האלו ורה הבוגרים ועד לאיסוף הידני.  אוספים עלים רק מצמחי אלו ורה בוגרים, כאשר הם מגיעים למלוא אונם, לאחר גדילה של 4 שנים. הגידולים אורגניים ואין שימוש בדשן כימי, אמצעי קטילה או הדברה.                    
ראלי פואוור

מדי שנה, מתכנסים המשוקים המצטיינים של Forever Living Products באותה שנה, לאירוע יוקרתי המתקיים בעיר מרכזית בעולם. לאורך כל האירוע, הנמשך מספר ימים, משתכנים המשתתפים בבתי מלון יוקרתיים ומפנקים, נפגשים אלה עם אלה ומחליפים מידע וחוויות. בשיאו של האירוע, מתכנסים המשווקים למסיבה גדולה בה מוכרזים המשווקים המצטיינים שזכו לחלוקת רווחים. 
אסנת עם רקס מוהאן 
באירוע פוראוור בבודפסט
Comments