Pracovní oděvy

Zakázková výroba

Zakázková výroba pracovních oděvů

V nabídce firmy Gita PLUS s.r.o. najdete přesně to, co Vaše firma pro svou propagaci potřebuje.

Jsme schopni vyrobit pro Vás pracovní oděvy podle Vámi zadané specifikace, upravit dle Vašich potřeb modely stávající nebo jen sestavit modelovou řadu přesně na míru Vaší firmě.

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo se jen chcete informovat na možnosti zpracování pracovních oděvů na zakázku, využijte některý z kontaktů nebo e-mail


Oděvy pro gastronomii

Zakázková výroba pracovních oděvů pro gastronomii

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo se jen chcete informovat na možnosti zpracování pracovních oděvů na zakázku, využijte některý z kontaktů nebo e-mail

Na všechny rondony i zástěry je možno na přání zákazníka aplikovat nášivky, výšivky nebo potisk

Výšivky, nášivky a tisky na látky

Výšivky, nášivky a tisky na látky

Propagace firmy pomocí níže uvedených technologií je jedním z nejjednodušších způsobů, jak firmu "zviditelnit", jak jí dodat "tvář". Vzhledem k možnostem současných technologií lze aplikovat prakticky libovolný prvek - logo, obrázek, nápis, fotografii.

Zvolte si podle následujícího popisu postup, který Vám bude nejvíce vyhovovat, a informujte se pomocí emailového formuláře na aktuální cenu. Pokud přiložíte i předlohu, kterou byste chtěli na textilie aplikovat, umožníte nám provést cenovou kalkulaci přesněji. Ve Vašem výběru Vám může pomoci i připravená ukázková galerie.

VÝŠIVKA

Stálá forma prezentace, kvalitou a životností vysoce převyšující tiskové technologie. Mírně vyšší cena je více než vyvážena výhodami - stálost, odolnost při praní vysokými teplotami (s vyjímkou bělení a impregnace), odolnost při chemickém čištění.

NÁŠIVKA

Nášivky jsou předem připravené výšivky, které se pouze aplikují na připravené textilie, přičemž výhody výšivky zůstavají.


Bohatý výběr oblečení v E-Shopu viz menu - E-shop


Corporate fashion

V současnosti, kdy je nabídka větší než poptávka, klade si každá ambiciózní firma otázku, jak se odlišit od konkurence. Kvalitní výrobky a služby již dlouho nejsou jediným důvodem k nákupu, vždyť obdobně kvalitních výrobků i služeb je celá řada. Do centra pozornosti se tak stále více posunuje emocionální dojem, který může nemalou mírou přispět k úspěchu firmy.

Jedním z nejmarkantnějších prvků je jednotné ošacení pro pracovníky, tzv. "corporate fashion", který dovytváří image firmy a je maximálně účinnou formou prezentace firmy. Například některé dodavatelské společnosti dávají jako reklamní produkt pracovní overaly svým odběratelům. Vlastní vykonavatel těchto služeb a dobrý odběratel se tak dostává do

pozadí a zviditelňuje pouze svého dodavatele. Firma, která si takovéto ošacení vezme, tak vlastně zdarma propaguje svého dodavatele a vůbec ji nevadí, že ona sama je tím v pozadí, jakoby součástí firmy, která jí přenechá profesní ošacení se svoji značkou.

Jednotné ošacení je naprosto běžné v zemích jako jsou např. USA, Anglie a Holandsko. U nás si doposud řada firem neuvědomuje důležitost profesního a firemního ošacení. Často se podceňují i pozitivní účinky na spolupracovníky, zákazníky a celý podnik. Zejména v sektoru služeb je profesní ošacení důležitým informačním médiem mezi firmou a jejími zákazníky, pracovníky a veřejností. Firemní ošacení navíc pomáhá stírat sociální rozdíly, pomáhá integrovat nové pracovníky a posilovat pocit sounáležitosti k firmě.

Corporate fashion splňuje svůj úkol pokud odpovídá módě, a upevňuje tak značku a identitu firmy na trhu. Šaty dělají člověka a profesní ošacení zviditelňuje firmu (dobrým příkladem reklamy, i když poněkud v odlišném provedení) je skutečnost, že manažeři na jednání vždy jezdí ve vozidlech reprezentující firmu. Na prezentace firmy se vynakládají nemalé prostředky i v jiných oblastech a oblast vzhledu pracovníků firmy je někdy neprávem opomíjena. Přitom se jedná o velice účinnou reklamu vůči zákazníkům a veřejnosti, která je levná a osloví cíleněji a obsáhleji než řada jiných reklamních produktů. Je vytvářena vlastními pracovníky - a bez dalších nákladů.

V případě, že jsme Vás zaujali, kontaktujte nás (viz. stránka kontakty nebo e-mailem) a my pro Vás a Vaši firmu připravíme konkrétní nabídku.

Comments