Reklamní a profesní oblečení

V naší bohaté nabídce naleznete též reklamní textil (např. čepice, trička, vesty), možnost tisku na textilie, nášivky a výšivky, to vše podle předloh i Vašich specifických zadání. Při aplikaci reklamních textů a grafických prvků používáme jedny z nejmodernějších počítačově řízených strojů, díky nimž není problém na textil (ale nejen na něj - viz sekce Polygrafie nebo PE a PP obaly) natisknout nebo vyšít prakticky cokoliv si budete přát.

Corporate fashion

V současnosti, kdy je nabídka větší než poptávka, klade si každá ambiciózní firma otázku, jak se odlišit od konkurence. Kvalitní výrobky a služby již dlouho nejsou jediným důvodem k nákupu, vždyť obdobně kvalitních výrobků i služeb je celá řada. Do centra pozornosti se tak stále více posunuje emocionální dojem, který může nemalou mírou přispět k úspěchu firmy.

Jedním z nejmarkantnějších prvků je jednotné ošacení pro pracovníky, tzv. "corporate fashion", který dovytváří image firmy a je maximálně účinnou formou prezentace firmy. Například některé dodavatelské společnosti dávají jako reklamní produkt pracovní overaly svým odběratelům. Vlastní vykonavatel těchto služeb a dobrý odběratel se tak dostává do

pozadí a zviditelňuje pouze svého dodavatele. Firma, která si takovéto ošacení vezme, tak vlastně zdarma propaguje svého dodavatele a vůbec ji nevadí, že ona sama je tím v pozadí, jakoby součástí firmy, která jí přenechá profesní ošacení se svoji značkou.

Jednotné ošacení je naprosto běžné v zemích jako jsou např. USA, Anglie a Holandsko. U nás si doposud řada firem neuvědomuje důležitost profesního a firemního ošacení. Často se podceňují i pozitivní účinky na spolupracovníky, zákazníky a celý podnik. Zejména v sektoru služeb je profesní ošacení důležitým informačním médiem mezi firmou a jejími zákazníky, pracovníky a veřejností. Firemní ošacení navíc pomáhá stírat sociální rozdíly, pomáhá integrovat nové pracovníky a posilovat pocit sounáležitosti k firmě.

Corporate fashion splňuje svůj úkol pokud odpovídá módě, a upevňuje tak značku a identitu firmy na trhu. Šaty dělají člověka a profesní ošacení zviditelňuje firmu (dobrým příkladem reklamy, i když poněkud v odlišném provedení) je skutečnost, že manažeři na jednání vždy jezdí ve vozidlech reprezentující firmu. Na prezentace firmy se vynakládají nemalé prostředky i v jiných oblastech a oblast vzhledu pracovníků firmy je někdy neprávem opomíjena. Přitom se jedná o velice účinnou reklamu vůči zákazníkům a veřejnosti, která je levná a osloví cíleněji a obsáhleji než řada jiných reklamních produktů. Je vytvářena vlastními pracovníky - a bez dalších nákladů.

V případě, že jsme Vás zaujali, kontaktujte nás (viz. stránka kontakty nebo e-mailem) a my pro Vás a Vaši firmu připravíme konkrétní nabídku.Zakázková výroba pracovních oděvů


V nabídce firmy Gita PLUS s.r.o. najdete přesně to, co Vaše firma pro svou propagaci potřebuje. Jsme schopni vyrobit pro Vás pracovní oděvy podle Vámi zadané specifikace, upravit dle Vašich potřeb modely stávající nebo jen sestavit modelovou řadu přesně na míru Vaší firmě.


Firma je jedním z největších prodejců pracovních oděvů, vyznačujících se vysokou kvalitou.

V naší nabídce najdete kompletní sortiment této firmy, přidanou hodnotou je pro Vás však možnost vyjednat podle druhu objednávky výrazně výhodnější ceny.

Samozřejmě že i na tyto pracovní oděvy lze aplikovat Vámi zvolené předlohy, tiskem i výšivkou Máte-li k pracovním oděvům jakýkoliv dotaz nebo chcete-li vědět, jaké cenové nabídky máme pro Vás připraveny, kontaktujte nás e-mailem a uveďte, o jaký druh zboží máte zájem a v jakém množství.Oděvy pro gastronomii

Zakázková výroba pracovních oděvů pro gastronomii. Na všechny rondony i zástěry je možno na přání zákazníka aplikovat nášivky, výšivky nebo potiskDále nabízíme i spoustu dalších pracovních oděvů více v této galerii

Comments