Obaly FPS™

Systém rychlého a bezpečného balení - FPS™

/ FLEXI PACKING SYSTEM /

Balení PC a elektroniky

Firma Gita Plus si Vám dovoluje nabídnout námi vyvinutý systém pro bezpečné balení a přepravu výrobků, který se vyznačuje mnohostrannou flexibilitou a vysokou bezpečností.

Vzhledem k široké škále velikostí a způsobu uchycení výrobků nalezne systém FPS™ uplatnění všude, kde je důležité výrobek chránit během přepravy

Přepravní obaly lze dodat ve velikostech specifikovaných zákazníkem, a to od velikostí odpovídajícím mobilním telefonům až po velikosti např. kytary. Právě tak lze dojednat i další úpravy přepravních boxů.

V případě, že Vás systém FPS™ zaujal a rádi byste jej využívali i Vy pro bezpečnou přepravu Vašich výrobků, kontaktujte nás (viz. stránka kontakty nebo e-mailem) a my pro Vás a Vaši firmu připravíme konkrétní nabídku.


ZÁTĚŽOVÝ TEST systému FPS™

14. prosince 2011 byl proveden zátěžový test, při kterém byly zkoumány schopnosti obalu FPS™ ochránit přepravovaný výrobek před mechanickým poškozením

Test byl proveden simulovanými pády za kontrolovaných podmínek.

Jako testovaný vzorek posloužila tiskárna HP HP Deskjet 3070 e-All-in-One Printer. Ta byla zvolena především pro své rozměry a svou vyššší hmotnost (a tím pádem větší setrvačnost při pádu). Během testu se nepodařilo testovací vzorek nijak poškodit. /mimo protokol byla na obalu FPS™ s testovanou tiskárnou provedena i tzv. "pochůzná zkouška" asistentkou s vysokými podpatky - také bez poškození výrobku nebo obalu)

Výsledky testu je možno shlédnout níže ve fotogalerii, případně si pročtěte originální protokol o provedené zkoušce (anglicky).

Systém pro balení Flexi Packing System™ lze díky sofistikovanému způsobu uchycení výrobků využít téměř v jakékoliv oblasti. Namátkou např. pro distribuci:


                                                                                   * mobilních telefonů

                                                                                   * fotoaparátů

                                                                                   * videokamer

                                                                                   * počítačových komponent          


 * notebooků

 * tabletů

 * e-booků

 * hudebních nástrojů

 * navigací

 * dálkových ovladačů - joysticků

 * herních konzolí

                                                                                   * porcelánu

                                                                                   * a mnoha dalších výrobků

Pokud byste potřebovali při přepravě chránit jiný druh výrobku, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a my Vám na základě Vaší specifikace přepravní obal FPS™ rádi vyrobíme.

Comments