Yhteystiedot

Kolon osoite: Nöykkiönlaaksontie 11 as. 9, 02330 Espoo
Kantokasken koulun osoite: Kaskisavu 4, 02340 Espoo
Nöykkiön nuorisotilan osoite: Oxfotintie 4, 02230 Espoo
Hanikan virkistyskeskuksen osoite (sisut koontuvat): Matasaarentie 1, 02380 Espoo

Lippukunnalle voi laittaa sähköpostia osoitteeseen: mastonvartijat1982@gmail.com

Lippukunnanjohtaja:
Havu Härmä, 045 111 2810
havu.harma@gmail.com

Hallitus:
  • Anna Syrjänen, lippukunnanjohtajan apulainen, 050 358 1774, annalinnea.syrjanen@gmail.com
  • Hanna Kannonkari, hanna.kannonkari@gmail.com
  • Isla Purtilo, isla.purtilo@gmail.com
  • Paavo Nissinen, paavo.nissinen@gmail.com
  • Lotta Elonen, lotta.elonen@gmail.com
  • Jooa Purtilo, jooa.purtilo@gmail.com
  • Peppiina Purtilo (varajäsen), peppiina.purtilo@gmail.com
  • Milla Suutari (varajäsen), milla_suutari@hotmail.com

Pejo eli pestijohtaja
Peppiina Purtilo

Ohjo eli ohjelmajohtaja
Larissa Olasvuori

Viestintäjohtaja
Hannamari Haikonen, 044 219 8729, hannamari.haikonen@gmail.com

Jäsenrekisterinhoitaja, kysymykset jäsenyyksistä ja Kuksasta & uudet jäsenet
Larissa "Laija" Olasvuori, 050-5473090
larissa.olasvuori@gmail.com
mastonvartijat1982@gmail.com

Rahastonhoitaja
Anna-Riikka Kutinlahti


Ikäkausivastaavat:
  • Sudenpennut: vastaavat akelat Larissa Olasvuori ja Lotta Patrikka
  • Seikkailijat: vastaava sampo Elina Järvinen
  • Tarpojat: vastaava tarpojaluotsi Katja Nummela
  • Samoajat: vastaava samoajaluotsi Peppiina Purtilo
  • Vaeltajat: vastaava vaeltajaluotsi Katja Kuusela

Kolovastaavat
Joonas Tynjälä ja Tatu Juntunen

Varastovastaavat
Pekka Heikkinen ja Hannu Saarentaus
Sovi tavaroiden lainaamisesta ensisijaisesti varastovastaavien kanssa. Avaimet löytyvät myös Laijalta.


ĉ
Larissa Olasvuori,
4.5.2016 klo 20.36
Ċ
Larissa Olasvuori,
20.9.2018 klo 3.34