Chovná stanice 'Z Venušiných luhů', Brumovice na Moravě


Chovná stanice má více než 25-letou tradici, patří k těm nejstarším v chovu retrieverů v ČR. Vychovala řadu vynikajících jedinců, kteří dosáhli velmi dobrých až špičkových výsledků v myslivosti, na národních i mezinárodních výstavách
(n x CAC, CACIB, Vítěz třídy, Středoevropský vítěz, Mezinárodní vítěz, Champion ČR).

Chovná stanice 'Z Venušiných luhů' zaručuje jednoznačně seriózní jednání a obdobné očekává i od objednatele. Objednávky na štěňata jsou požadována v písemné formě, na jejímž základě bude sepsána písemná smlouva, ve které se stanice zavazuje připravit k odběru štěňata ve výborné kondici, proočkovaná špičkovými vakcínami, vybavena kompletními doklady o původu (rodokmen), mezinárodním očkovacím průkazem, stručnými informacemi a výživě aj.

Objednatel bude mít možnost vybrat si z vrhu konkrétní štěně s konkrétním tetovacím číslem a odebrat jej na začátku 9. týdne stáří.

Podmínkou k uzavření a podpisu písemné smlouvy ve 2 kopiích bude složení finanční zálohy objednatelem ve výši 1 tisíce korun českých, nebo 40 EUR, které je třeba zaslat do 14 dnů po písemné objednávce a nebo v ideálním případě přímo na stanici. Zde se může seznámit i s fenami štěňat.

V případě, kdy by k vrhu nedošlo, bude záloha vrácena, jak bude uvedeno i ve smlouvě.

Podřízené stránky (2): Fotogalerie Kontakt
Comments