Конкурси

Конкурс малих грантів
в рамках проекту „ Розвиток і підтримка мережі громадянської освіти.”

     Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва  (ОЖІС)  відома своєю  багаторічною діяльністю з проведення просвітницької компанії з правової освіти населення оголошує конкурс малих  грантів в рамках проекту  № 2010- 1027.0„ Розвиток і підтримка мережі громадянської освіти.”  

 

     Даний конкурс спрямований на підтримку діяльності громадських організацій на місцевому рівні, які посилюють вплив на формування та реалізацію місцевої політики, захист прав громадян та інтересів місцевих громад.

     Участь у конкурсі можуть взяти  зареєстровані громадські організації.

 

     ОЖІС підтримає проекти, спрямовані на надання соціальних послуг громадськими та благодійними організаціями; підтримку культурницьких, мистецьких та просвітницьких ініціатив; підтримку літнього відпочинку  та зайнятості дітей; підтримку груп подовженого дня та покращання санітарно-побутових умов закладів загальної середньої освіти у районних центрах, селищах міського типу та селах; посилення впливу громадянського суспільства; гендерна рівність; запобігання торгівлі людьми; впровадження стандартів якісного місцевого самоврядування; інформаційні компанії, ефективне партнерство у сфері культури, активізацію місцевих громад, благоустрій територій, вирішення місцевих екологічних проблем; організацію та активізацію волонтерського руху на місцях; розвиток молодіжних ініціатив; організацію роботи з людьми з особливими потребами.  

     

       Переможці конкурсу, результати якого будуть оголошені у лютому 2011 року, отримають від організаторів на реалізацію своїх проектів гранти сумою до  5 тис. грн.

 

     Термін реалізації проектів  з 1 березня  по 31 липня 2011 року.

Реалізація  самого проекту не повинна перевищувати п”яти місяців.

Кінцевий термін подання проектів  31 січня 2011 року. Проекти подаються у двох примірниках українською мовою за формою, яка додається.

       

      Прийом заявок і детальну інформацію про конкурс малих грантів можна отримати:

- за адресою  офісу ОЖІС: м. Кіровоград, вул. . К. Маркса, 24; телефон  для довідок : 0(522) -36-10-33;

- м. Кіровоград, площа Дружби народів, 6 Центральна міська бібліотека. Тел. 24-89-17

 

      ОЖІС не підтримує проекти, що передбачають гонорари, зарплату, відрядження, участь у семінарах, конференціях.

 

Особливість конкурсу в тому, що ОЖІС проводить попереднє навчання для представників ІРЦ та громадських організацій.

 

Запрошуємо громадські організації подати заявки на конкурс!

 

Comments