День громадянської освіти - 2005

22 лютого 2005 року в Кіровоградській МЦБС пройшов День громадянської освіти, на який були запрошені представники влади, керівники громадських організацій, користувачі центру.

Присутнім було запропоновано лекції „Третій сектор в Україні”, „Толерантність – важлива риса демократичного суспільства” ,рольові ігри, тренінг „Запобігання торгівлі людьми”, перегляд відеофільму „Куплені – продані”, лялькову виставу „Герої „Червоної Шапочки” про проблеми толерантності”, концерт авторської пісні Сергія Симонова.

На заході були присутні журналісти трьох місцевих телекомпаній та основних газет, тому все це знайшло широке відображення в ЗМІ. Активну участь брали керівники та тренери ОЖІСу.

День громадянської освіти пройшов також в бібліотеках – філіях МЦБС. В селищі Новому для членів жіночого клубу„Лілея” проведено бесіду „Торгівля людьми, або сексуальне рабство”.

Година державності „Права людини” пройшла в бібліотеці №4.

У філії № 6 відбувся КВК „Основні права і свободи людини” .

Для вихованців дитячого садка актори театру книги „Буратіно” центральної дитячої бібліотеки показали лялькову виставу „Герої „Червоної шапочки” про толерантність”

Змістовно пройшло практичне заняття„Конфлікти: за і проти” в філії №16.

Юридична година „Жінки мають права”(ф.8), години спілкування „Роль Конституції України в досягненні соціальної злагоди”(ф.2), „Права та обов’язки дитини”(ф.12) сприяли інформаційному забезпеченні різних верств населення.
 
 

Наша адреса: м. Кіровоград, пл. Дружби народів, 6

Телефон 8 (0522) 24 – 89 – 17

Електронна адреса: centlib@shtorm.com