Бібліотека-філія №9

Історія бібліотеки-філії № 9 розпочинається з 1945 року, коли в зруйнованій фашистами Лелеківці голова колгоспу В.І. Слуцький організував бібліотеку. Книжковий фонд розміщувався в шафі і налічував всього 50 примірників. Першою завідуючою стала Ніна Олександрівна Дегтяренко.

В 1967 році бібліотека займала приміщення площею 100 м2, читального залу не було. Читачів – 1200, книговидача – 14000, фонд – 8271 прим.

Зараз завідуюча Прісікар Тетяна Петрівна. Основні показники: читачів 1500, відвідування – 9000, книговидача – 26000.

Напрямок роботи – гендерна політика, організація жіночого клубу «Сусідка».

Бібліотекарі обслуговують як дорослих так і дітей. Поряд розташована ЗОШ № 15, тому учні із задоволенням знаходять відповіді на свої запитання в бібліотеці.

Книжковий фонд налічує 12500 примірників українською та російською мовами. Це наукова, науково-популярна, художня, дитяча література.

В бібліотеці Ви зможете:

- одержати книги додому терміном на 30 діб (літературу комерційного фонду на 7 діб);

- отримати ділову, культурну, загальноосвітню, фактографічну інформацію;

- познайомитися з книжковими виставками;

- стати учасником масових заходів;

- познайомитись і знайти друзів для спілкування.

Бібліотека працює в краєзнавчому напрямку. Проходять виставки народних умільців «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнаєш». Запрошуються для зустрічі і презентації виставок народні умільці,  обмінюються досвідом.

В бібліотеці є як постійно діючі виставки ,так і виставки до окремих свят та ювілеїв.  Популяризація літератури здійснюється проведенням різних масових заходів. Бібліотека працює з головами квартальних комітетів і вже стало звичкою проводити свято мікрорайону .

   Новими книгами поповнюється бібліотека за рахунок платних коштів, а також до Дня бібліотек проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Періодичні видання бібліотека передплачує як для дорослих, так і для дітей. Девіз бібліотеки: «Подяка читача – найкраща нагорода бібліотекарю».

Ласкаво просимо до нашої бібліотеки жителів Лелеківського мікрорайону.

 

 

Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Брестська, 1а