Бібліотека-філія №7

Бібліотека – філія №7 утворена в 1958 році. Книжковий фонд налічує понад 26000 екземплярів книг. У бібліотеці діє комерційний фонд.

Читачами бібліотеки є жителі мікрорайонів Маслениківки, Арнаутово та Никанорівни. Бібліотека має три відділи: абонемент та дитячий і читальний зал.

Тісно співпрацює бібліотека з Маслениківським клубом, ЗОШ № 33 та квартальним комітетом № 24. В такій співдружності бібліотека проводить масові заходи для жителів мікрорайону.

Створено актив бібліотеки з кращих читачів, який бере участь у підготовці масових заходів.

На абонементі бібліотеки читачі мають вільний доступ до книг. Тут розташований комерційний фонд. Для зручності у користуванні книжковим фондом для читачів розміщено довідково-бібліографічний апарат: алфавітний та систематичний каталоги, картотека газетних та журнальних статей, краєзнавча картотека.

На абонементі оформлено відкриті постійнодіючі книжкові полички

     "Гірко попрацюєш – солодко з'їси"

     "За листком календаря"

     "Познайомтесь: нова книга"

     "Цікаве і корисне про природу"

Тут діє група волонтерів. Активісти раз в місяць несуть книги пенсіонерам, інвалідам додому. Читацькі групи користувачів мають змогу одержувати консультації на теми: "Як вибрати книгу", "Як працювати з довідково-бібліографічним апаратом".

Книжковий фонд читального залу поповнюється довідковою літературою. Користувачі мають змогу працювати над рефератами, повідомленнями маючи сучасний матеріал. Тут діють постійні книжкові виставки "З криниці пам'яті черпаємо любов", "Краса землі – краса життя", "Мистецтво жити гідно".

Бібліотекар читального залу Боцман В. веде роботу юнацького клубу "Чарівний капелюшок".

Книжковий фонд дитячого відділу розташований на абонементі. Тематичні книжкові виставки "Пізнаємо світ", "Наші джерела", "Наш дім природа". В дитячому відділі бібліотекар Велика Л. проводить роботу з групою "Айболить". Тут активісти ремонтують книги, проводять бесіди з користувачами на тему "Як берегти книги".

Бібліотека надає велику увагу молодим мамам. Для них проводяться огляди літератури, складаються плани читання, виписуються  журнали.

Бібліотека працює за єдиним сімейним формуляром. Для батьків-користувачів проводяться консультації: «Як залучити дитину до читання». Проводили зустріч батьків з дільничним інспектором. На цій зустрічі велась мова про виховання підлітків, давались поради батькам.

 

 

Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Прирічна, 115

Режим роботи: з 1100 до 1800

Вихідні: неділя, понеділок