Бібліотека-філія №14

Друзі! Нам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити у Столітті інформації. Основним джерелом інформації була, є і залишається книга. Вона є скарбницею духовних багатств людства і однією з найміцніших ланок, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє. Навіть в добу комп'ютеризації книга залишається неоціненним скарбом як джерело знань, досвіду, а бібліотека є основою цього фундаменту. І ми, колектив бібліотеки-філії №14, намагаємось донести до кожного значущість цих джерел мудрості.

Бібліотека знаходиться в районі Старої Балашівки. Займає приміщення одноповерхового будинку. В структурі бібліотеки виділені абонемент і читальний зал. Штат бібліотеки складається з двох чоловік. Ми обслуговуємо всі категорії населення. Намагаємось задовольнити найрізноманітніші запити користувачів. Бібліотека має універсальний книжковий фонд.

Довідковий фонд укомплектований енциклопедіями загального характеру, галузевими енциклопедичними словниками з різних тем або питань, довідниками, мовними словниками.

В комфортних умовах читального залу, фонд якого укомплектовано сучасними виданнями, можуть одночасно працювати 12 осіб. Читачі нашої бібліотеки мають можливість користуватися  відкритим доступом до книжкових полиць, на яких широко представлені прозові і поетичні шедеври світової і вітчизняної класики, твори сучасних авторів, видання історичного та пригодницького жанрів, детективи, фантастика, а також науково-популярна література з різних галузей знань. До вашої уваги і цілий комплект періодичних видань. Працюємо з читачами нашої бібліотеки як масово, так і індивідуально.

Щороку плануємо цикл масових заходів для різних категорій користувачів краєзнавчого, патріотичного, екологічного, морально-правового характеру. Це бесіди, музичні вечори, круглий стіл, вечори запитань та відповідей, вікторини тощо. Ми займаємось випуском бібліотечної продукції, яка містить інформацію про бібліотеку, нові надходження до неї, масові заходи, інформацію краєзнавчого характеру тощо. Це листівки, буклети, плакати, бібліографічні покажчики тощо.

Ліхачов Д. писав: "Кожна людина повинна дбати про свій інтелектуальний розвиток: це її обов'язок і перед суспільством, в якому живе, і перед собою – основний та безумовно не єдиний спосіб свого інтелектуального розвитку читання."

Тож, шановні товариші, колектив бібліотеки-філії №14 запрошує Вас до "будинку мудрості", де ви зможете "подобно искателю жемчуга, опускающегося на дно морское, найти в книгах драгоценности души."

Наша адреса: район Старої Балашівки,

                        Вул. Волинська, 3

Ми чекаємо на Вас з 11.00 до 17.00 год.

                                               Колектив бібліотеки-філії №14