Johtokunta 2020

Johtokunta kokoontuu pääsääntöisesti kuukauden ensimmäisenä perjantaina klo 10 Kerhotalolla.

Varsinaiset jäsenet

Puheenjohtaja /kuntosalivastaava  Kimmo Vartiainen, 050 306 1524, kimmo.vartiainen14@gmail.com

Varapuheenjohtaja/arpajaisvastaava  Matti Murtonen, 050 377 9052

Sihteeri/tiedottaja/matkavastaava  Sirpa Savolainen, 040 718 0335, sirpaaulikkisavolainen@gmail.com

Taloudenhoitaja  Urho Peltonen, 050 544 3036, urho.peltonen@vantaalainen.com

Jäsensihteeri  Aune Ilves, 0400 619 311, susanna48@hotmail.fi

Musiikkivastaava  Heimo Tahvanainen, 050 548 5953, heimo.tahvanainen1@gmail.com

Salivastaava  Seppo Raassina, 040 582 0429

Juhani Alastalo, 050 325 3352, juhanialas@gmail.com

Sinikka Simonen, 044 519 8228

Eeva Veijonen,  050 322 4650, eeva.veijonen@hotmail.fi

Varajäsenet

Arpajaisvastaava  Seija Murtonen,  040 517 4989, seija.murtonen@luukku.com

Varamatkavastaava Sirkka Alastalo, 050 352 4568,  syyssadester@gmail.com

Kirsi Lavikainen, 050 309 2550, kirsilavikainen@hotmail.com
                             

Otamme mielellämme vastaan kaikenlaista palautetta ja vinkkejä toimintamme kehittämiseksi.
Ota meihin yhteyttä, kehitetään yhdessä toimintaa.                                                                          
                                      


Comments