דף הבית‏ > ‏

התקנה \ תיקון תריס חשמלי

 
 
 
                 050-7469-107 
 
 
חשוב לדעת !
תריס חשמלי הוא אמצעי מצויין ונוח לתפעול התריס ולשמירה על אורך חייו של התריס, מכיוון שהמנוע החשמלי של התריס עובד בצורה רציפה ואיטית ,אזי התריס יורד ועולה בקצב אחיד במסילות ואינו נתרק כמו בשימוש באופן ידני שבו לרוב המשתמש בעצמו שלא במודע פוגע בתריס ובמרכיביו בעקבות אופן שימוש לא זהיר.
 
מנוע חשמלי ניתן להתקין לכל סוג של תריס קיים, רבים אינם מודעים לכך אך המעבר לתריס חשמלי אינו דורש החלפה של כל מערכת התריס ומרכיביו, ההתקנה היא מאד פשוטה ומצריכה אך ורק התקנה של מנוע חשמלי במקום המערכת הידנית משך התקנה זו אורך עד כ-30 דק', ובנוסף התקנה של מפסק לתריס שמבוצע ע"י חשמלאי מוסמך שמשך עבודתו כנ"ל עד כ-30 דק', סה"כ תוך שעה אחת בלבד ויש לכם תריס חשמלי עובד על פי כל התקנים!!!
מחיר המנוע נקבע על פי משקל הסחיבה הרצוי על פי משקל וגודל התריס והחומר ממנו בנוי התריס (אלומיניום פלסטיק).
 
אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר חינם להפיכת התריס לחשמלי התקשרו עוד היום לתריסי ירושלים 050-7469-107 ואנו נגיע ונפרוש בפניכם את כל האפשרויות המתאימות לביתכם.
 
לתריסי ירושלים נסיון של 15 שנה בתריסים חשמליים - תנו לנסיון שלנו לדאוג לשקט שלכם.
 
גם לאלו מבינכם שומרי השבת קיימים 2 פתרונות אשר מאפשרים להנות מיתרונות התריס החשמלי:
מנוע חשמלי בתוסופת מנואלה ידנית המאפשרת ע"י סיבוב מוט הרמה ידנית של התריס בשבת ללא חשמל.
פתרון נוסף הוא התקנת מפסק שעון שבת לתריס, המאפשר קביעת לוח זמנים להורדה והעלאת התריס בשבת.
 
אנו נותנים אחריות למנועים שמותקנים על ידינו למשך עד ל- 10 שנות אחריות למוצר, חשוב לברר לפני ההתקנה עם בעל מקצוע לגבי האחריות למוצרים ולגני טיבם, ודאו שכמובן אתם מקבלים תעודת אחריות בסיום ההתקנה,ודאו שעבודת החשמל מבוצעת ע"י חשמלאי מוסמך כיום יש תקנים לנושא החשמל בתריסים .
 
תיקון תריסים חשמליים
לעיתים רחוקות ישנם תקלות בתריסים חשמליים, כאשר מזהים תקלה רצוי להתקשר לבעל מקצוע אשר מוסמך ובעל ידע בתחום, ברוב המקרים משתמשים שאין להם ידע מנסים לתקן את התקלה לבדם וגורמים לנזק גדול יותר עד לעיקום התריס כולו דבר שיכול להצריך החלפה של התריס,או פגיעה במנוע החשמלי  כאשר הם יכלו לפתור את הבעיה בסכום זעום ע"י בעל מקצוע.
 
טיפים לשימוש יעיל בתריס חשמלי:
רצוי לשמן את מסילות התריס פעמיים בשנה על מנת לשמור על זרימת התריס במסילות ולשמר את קצוות התריס,תוכלו לרכוש תרסיס שמן זה בכל חנות לבניין.
 
תמיד לאחר פעולת לחיצה על המפסק של הורדה או העלאה של התריס, רצוי להעביר את המתג למצב ניוטרל, לעיתים במהלך קצר חשמלי בבית ,המנוע יכול לאבד את כיוון עצירתו ולהמשיך לפעול.
 
באם קיים תריס עם מנואלה ידנית רצוי להרחיק  מהישג ידם של ילדים את השימוש במנואלה, מנסיוננו נגרמות תקלות רבות ע"י ילדים אשר משחקים עם המנואלה ומעלים את התריס לתוך הארגז או מרימים את התריס בצורה הפוכה וגורמים לשבירתו .
 
אנו מבצעים תיקון תריסים חשמליים בירושלים וסביבתה,התקנת מנוע חשמלי לתריס במודיעין והסביבה, התקנת מנוע חשמלי וידני - מנואלה (לשומרי שבת ), תוספת של שעון שבת לתריס חשמלי בירושלים, שידרוג של תריס ידני קיים והפיכתו לתריס חשמלי. החלפת מנוע חשמלי לתריס בירושלים , תיקון רצועות התריס, כיוון עצירת המנוע, החלפת מיסב למנוע, תיקון קצר חשמלי במנוע, לתריסי ירושלים נסיון של 15 שנה בתריסים חשמליים - תנו לנסיון שלנו לדאוג לשקט שלכם .
 
להזמנת תיקון תריס חשמלי בירושלים חייגו 050-7469-107 תריסי ירושלים.
 
 
 
 
    
תת-דפים (1): Gallery גלריה
Comments