Новини


Шановні користувачі сайту, повідомляємо, що наш сайт змінив домен! Відтепер уся інформація  доступна за новою адресою: 
 Вітаємо вас на оновленому сайті!

                                  Свято Нового року у нашій школі

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. 
Всі учні Ірпінської ЗОШ Іст №15 з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулося Новорічне свято. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах . В кінці свята всі учні школи отримали солодкі подарунки.
Адміністрація школи висловлює щиру вдячність Гостомельській селищній раді за фінансову допомогу у придбанні солодощів для дітей.
                          


                                                
                                                 
« Незабаром Новий рік переступить наш поріг»

29 грудня вчителем англійської мови Федорченко Світланою Леонідівною в ЗОШ №15 було проведено свято « Незабаром Новий рік переступить наш поріг». Учні на англійській мові розповідали вірші та співали пісні. У залі панувала справжня новорічна атмосфера.

                                                      
                                         " Миколай, Миколай, ти до нас завітай"

Ось і настала зима зі своїми заметілями, хуртовинами, морозами. А ще зима привела за собою цілу низку свят.Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Завітав Святий Миколай разом зі своїм янголом і в Ірпінську ЗОШ І ст. №15. Цього року це чудове свято для дітей, батьків та гостей підготувала та провела Старова Ірина Анатоліївна. Всі учні школи з великим задоволенням приймали участь у святі: розповідали вірші, показали казку, співали пісні. За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.
Також на дитяче свято з теплими словами привітань та з солодощами завітали гості: Гостомельський селищний голова Прилипко Юрій Ілліч та депутат Гостомельської селищної ради Черінська Наталія Вікторівна.
                                    
                          


                                 
Перегляд вистави "Ноєв ковчег"
28.11.2017 р. учні 2-4 класів ЗОШ №15 знову вирушили до Києва. Цього разу діти побували на виставі «Ноєв ковчег» у Київському академічному театрі юного глядача на Липках. Вистава була вражаючою. Актори дуже талановито і натхненно відіграли свої ролі. Діти отримали задоволення, приємні і незабутні враження від походу до театру та від перегляду вистави.

                                     


                                    

Початок харчування в нашій школі

 27.11.2017 року розпочалося харчування учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І ступеня №15. Вчителі , батьки та учні дякують управлінню освіти і науки Ірпінської міської ради за сприяння у підготовці та організації гарячого харчування . Величезну вдячність висловлюємо Гостомельському селищному голові Юрію Іллічу Прилипку та депутату Гостомельської селищної ради Наталії Вікторівні Черінській за допомогу в організації харчування наших діток, а саме : у наданні автомобіля з водієм для перевезення їжі , придбанні термобачків та оформленні всіх необхідних документів.

                                 
Екскурсія до Національного музею  "Київська картинна галерея"

17.11.2017 р. учні 4 класу відвідали Національний музей «Київська картинна галерея». Діти познайомилися з інтер’єром будинку, який належав київському меценату і відомому громадському діячу Олександру Терещенку , відвідали виставку І.Айвазовського «Геній і море», познайомилися з роботами багатьох художників, серед яких — Врубель М., Рєпін І., Шишкін І., Васнєцов В.,Ярошенко І., Крамський І. Від побаченого у дітей залишилось море позитивних емоцій і незабутніх вражень.


                                                 


                                               
Наша гордість

10.11.2017 р. Грамотою Верховної Ради України було нагороджено вчителя початкових класів Ірпінської ЗОШ І ст..№15 Дегоду Олену Геннадіївну «За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм» 
Державну нагороду Олені Геннадіївні особисто вручив народний депутат України Михайло Віталійович Гаврилюк.
Колектив Ірпінської ЗОШ І ст. №15 вітає Олену Геннадіївну. Щиро бажаємо нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя!

                                         


До нас осінь завітала

Ще недавно в небі синім 
Пролітали журавлі. 
А сьогодні в безгомінні 
Ходить осінь по землі.

Ніби сонцем вщерть налиті 
На гілках висять плоди, 
У багрянім жовтім листі 
Мріють веснами сади.

І від краю і до краю, 
Від двора і до двора 
Золотого урожаю 
Знов до нас прийшла пора.
У наше селище завітала чудова урожайна пора, а разом з нею в Ірпінську ЗОШ І ст.№15 прийшло і свято Осені. Це традиційний захід для нашої школи, який цього року було проведено 20 жовтня вчителем 4 класу Дегодою Оленою Геннадіївною. Свято пройшло у родинному колі з піснями, танцями і віршами. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку.


                                    


                                    


                               
Екскурсія в "Музей води"  

 
28 вересня 2017 року учні Ірпінської ЗОШ І ст. №15 їздили на екскурсію в «Музей води» м.Києва. 
Огляд експозиції дав дітям змогу в нетрадиційній формі ознайомитись з водою, процесом водопідготовки, методами раціонального водокористування в побуті, здійснити подорож каналізаційним колектором до очисних споруд.
Під час екскурсії діти з захопленням слухали розповідь про роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод. 
Також спостерігали за таненням льодовиків, зародженням дощу та виверженням гейзерів. В ігровій формі діти змінювали русло річки на макеті, бавились з великими мильними бульбашками, причому не тільки їх видували, а й самі побували всередині мильної кулі. Діти познайомилися та погралися із живими рибами — японськими коропами кої, які, за чутками, виконують бажання. 
Враження від екскурсії – незабутні.
      

                                               

                                                   
 

                                     

                                                       
          Свято знань у нашій школі.

Пролетіло тепле літо,
В школу повернулись діти.
Відпочили всі нівроку!
Із новим навчальним роком!
1 вересня 2017 року пролунав перший шкільний дзвінок для 50 учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І ступеня №15. На свято завітали гості: заступник Гостомельського селищного голови Саєнко Василь Михайлович і депутат Гостомельської селищної ради Черінська Наталія Вікторівна. На урочистій лінійці учні першого класу отримали подарунки від депутата Гостомельської селищної ради Черінської Н.В. Гості, батьки, вчителі щиро вітали діток з початком навчального року, побажали успіхів , здоров'я , наснаги та терпіння на цілий рік, цікавих подорожей по Країні Знань.

                                      
                                                              Свято Букваря

5 травня 2017 року у Ірпінській ЗОШ I ступеня №15 вчитель 1 класу, Старова Ірина Анатоліївна, провела свято Букваря.

Першокласники прощалися з найпершою книжкою, яка навчила читати, писати, за допомогою якої прочитали найперше слово в своєму житті. Свято пройшло весело, учні 1 класу з захватом співали, танцювали, розповідали вірші, справлялися з різними цікавими завданнями.

Мандруємо стежками рідного слова

20 квітня 2017 року в Ірпінській ЗОШ І ст. № 15, за підтримки Гостомельського первинного осередку політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», відбулася зустріч із письменником, поетом і журналістом Аркадієм Степановичем Музичуком. Аркадій Степанович розповів про своє дитинство, творчий шлях. Письменник презентував дитячі книжечки: «По колу веселі летять каруселі», «Куряча арифметика», «Де нічка ночувала», «Заєць з мікрофоном», «Окраєць від зайця». Діти із задоволенням відгадували загадки  автора. Після зустрічі Аркадій Музичук вручив всім дітям книги з власним автографом.

 
За чисте довкілля

Учні та колектив Ірпінської ЗОШ І ст. №15 долучилися до двомісячника благоустрою, провівши толоку 13 квітня 2017 року. Прибрали шкільне подвір’я, спортивний майданчик та прилеглу територію. Посадили черемху, липу та бузок.

Зустрінемо свято Великодня у чистому подвір’ї.

 
Участь у обласних змаганнях з початкового технічного моделювання

8 квітня 2017 року на базі Станції юних техніків міста Білої Церкви відбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Місто Ірпінь представляли вихованки Ірпінського центру позашкільної освіти, учні Ірпінської ЗОШ І ст. №15, Зенченко Марія та Чечко Ангеліна, які продемонстрували початкові знання з геометрії, вміння читати схеми, логічно мислити, проводити вимірювання, володіти різними інструментами та творчо підходити до виконання завдань.

Програмою змагань було передбачено: проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання моделі технічного об’єкта за заданою темою за допомогою геометричного конструктора, виготовлення літаючої моделі планета та участь у змаганнях на дальність та точність польоту. Також учасники відвідали краєзнавчий музей м. Біла Церква, де проводиться виставка робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання та обласна виставка науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!".

Вихованки отримали багато позитивних емоцій від участі у змаганнях.

 Бінарний урок з ангійської мови та природознавства 

«Animals. Хто як зимує?»

24 січня 2017 року у Ірпінській загальноосвітній школі І ступеня №15 був проведений бінарний урок (англійська мова та природознавство). З теми: «Animals. Хто як зимує?»

Урок проведений вчителями: Луценко Л.М. (вчитель початкових класів) та Федорченко С.Л. (вчитель англійської мови).

Мета уроку: дати учням поняття про те як зимують звірі, вивчити назви тварин англійською мовою, обговорити як можна допомогти тваринам, розвивати мовлення учнів, виховувати допитливість, любов до тварин, що мешкають у нашій місцевості.

Урок відповідає програмним вимогам. Використані різні методи та засоби уроку. Матеріал викладено доступно, у цікавій ігровій формі (ігри статичні та рухливі). На уроці використано мультимедійні технології, наочний матеріал (картки, плакат, малюнки дітей). Були присутні елементи інсценізації. Мікроклімат уроку сприяв активізації пізнавальної діяльності учнів. Поставлена вчителями мета була досягнута.   
Зима дарує дива

Ось і закінчились свята зимового циклу. Весело і радісно діти провели цей час. Свято Миколая відбулося 19 грудня. Жодного з учнів Миколай не залишив без подарунка. Ми щиро дякуємо депутату гостомельської селищної ради Черінській Наталії Вікторівні за фінансову допомогу та розуміння.  29 грудня відбувся ранок «Знову ялинка сяє вогнями». На святі були присутні персонажі казки «Крижане серце», Дід Мороз, Снігуронька, гості та батьки. Висловлюємо подяку голові гостомельської селищної ради Прилипку Юрію Іллічу за допомогу у придбанні новорічних подарунків.


30 грудня вчителем англійської мови Федорченко Світланою Леонідівною була проведена театралізована вистава (англійською мовою) «Маленький будиночок у лісі».

Учні та батьки щиро дякують, Лісняк Інні Миколаївні за чудовий концерт, який вона підготувала. У її виконанні, під супровід бандури, прозвучали щедрівки, колядки, колискові. Діти із захватом слухали музичні твори. 
Майстер-клас в «Майстерні Діда Мороза»

Всі ліси тепер в обнові,

Біле скло над бережком.

Прийшов грудень в Україну

Застеляє все сніжком

З приходом зими в Ірпінській ЗОШ І ступеня №15 діти почали працювати в «Майстерні Діда Мороза». Вчитель 3 класу, Дегода О.Г., провела для учнів майстер-клас по виготовленню з картону і прес-картону тварин об’ємної форми. Заняття проходило у дружній атмосфері із чудовим настроєм, адже діти власноруч створювали декорації, які будуть використані під час проведення новорічних свят.


Прогулянка Гостомелем

Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місце, де народилася, де минуло її дитинство. То – родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини, де живуть матуся, батько, дідусь, сестричка, братик… І якщо скласти разом маленькі батьківщини кожного з українців, вийде наша велика держава – Україна.

29 листопада у Ірпінській ЗОШ І ступеня №15 вчитель англійської мови, Федорченко С.Л. та керівник гуртка «Художня комп’ютерна анімація» Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді Світельська Т.О., провели годину патріотичного виховання «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» з відеоекскурсом «Прогулянка Гостомелем». Діти дізналися цікаві факти з історичного минулого та сьогоденням рідного селища – Гостомеля.

 
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ


16 листопада в Ірпінській ЗОШ №15 в класі з інклюзивною формою навчання пройшла година спілкування на тему: "Толерантність".

Вчитель другого класу, Луценко Л.М., розповіла учням, що телерантність це терпимість до чужих думок, вірувань, поведінки. Це повага або визнання рівності інших, відмова від домінування чи насильства. Діти переглянули презентацію "Подорож планетою толерантності" та виготовили квітку "Толерантність - це...". 


  

Золоті барви осені

От і листопад стоїть на порозі.

Розфарбовує гарно ліси.

Щедра осінь давно у дорозі

І добра принесла і краси…

3 листопада в Ірпінській загальноосвітній школі І ступеня № 15 відбулось свято осені.

Сьогодні ми всі змогли поринути і відчути красу природи. Тому, що саме в цю пору, вона неповторна, чарівна і музична. Свою уяву діти разом з батьками змогли втілити в поробки з природних матеріалів, що були представлені на виставці. Свято пройшло у родинному колі з піснями, танцями і віршами. Було багато присутніх батьків і гостей.

І навіть сама природа святкувала разом з нами, даруючи нам сонячне проміння.

Цікаві канікули

    На осінніх канікулах учні Ірпінської ЗОШ І ст. №15 разом з керівником гуртка "Художньої комп’ютерної анімації" Світельською Т.О. побували на екскурсії в Ірпінському еколого-технічному центрі творчості школярів та молоді.
    Діти познайомилися з маленькими пухнастиками - мешканцями зоокуточка. Гуртківці із задоволенням частували їх улюбленими ласощами: морквою, капустою, яблуками та гурбузом.
    Шатернікова А.В. (керівник гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво") для всіх присутніх провела майстер-клас "Райдужна груша". Робота виконувалась у техніці айріс фолдінга. Це дивовижна техніка, що дозволяє створювати з допомогою паперу і клею надзвичайно яскраві та веселі композиції з ефектом об’ємного зображення.
    В майстерні технічної творчості керівник гуртка "Судномоделювання" Кривенко О.І. запросив до подорожі у світ техніки. Дітей зацікавили роботи гуртківців - діючі моделі кораблів, парусників, літаків, ракет. Їх увагу привернула міжпланетна космічна станція "НТК Космос", дитяча фантастична робота, в якій закладено 4 винаходи.
    Учні отримали багато позитивних та яскравих вражень.


Наша школа вітає з Днем знань!

1 вересня 2016 р. Ірпінська ЗОШ І ступеня №15 почала навчально-виховний процес. Школа радісно прийняла 19 першокласників, які будуть навчатися за новенькими партами - подарунок селищного голови Прилипка Ю.І.
Діти знову приступили до навчання. 
На урочистій лінійці учні першого класу отримали подарунки від депутата Гостомельської селищної ради Черінської Н.В. Гості, батьки, вчителі щиро вітають всіх з початком навчального року. Зичать всім міцного здоров’я, миру та злагоди у сім’ях. 
Ми щиро вдячні всім, хто підтримав нас.


 
Участь у проекті "Здорове Харчування" від компанії Nesttle Україна

З вересня 2014 року Ірпінська ЗОШ №15 бере участь у проекті Nesttle Здорові Діти. Впродовж двох років діти працюють за програмою "Здорові Діти". Від компанії Nesttle учні отримали робочі зошити, в яких виконують творчі завдання. Найбільше учням подобаються практичні завдання: "В країні Здорового Харчування", "Здорова і корисна їжа", "Вітаміни і мінерали". 


Толока 

08 квітня 2016 року в Ірпінській ЗШ і ст. №15 відбулася толока в рамках двомісячника благоустрою. Діти разом із працівниками школи прибрали територію школи. 

Екскурсія на хлібозавод "Кулиничі"

25 березня 2016 року учні Ірпінської ЗШ І ст. №15 їздили на екскурсію до хлібопекарського комплексу "Кулиничі" в село Крушинка Васильківського району Київської області.
Діти побачили всі етапи виробництва: від змішування тіста до упаковки готової продукції і взяли участь у пізнавальному занятті з хлібопекарства. Також школярі переглянули пізнавальний мультфільм та взяли участь у вікторині з історії пекарства хліба. На згатку кожен з них отримав на згадку смачний подарунок.

Вітаємо наших учнів з перемогою!!!

05 квітня 2016 року в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею відбулось засідання журі обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання. На виставці було представлено близько 200 творчих робіт. 
Учні третього класу нашої школи, вихованці гуртка "Основ традиційної та комп’ютерної анімації" (керівник Світельська Т.О.) Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді: Бабюк Тарас, Чечко Ангеліна, Адаменко Анастасія, Соболєв Максим зайняли ІІ місце з роботою "Мої мрії про Крим". 
10 березня 2016 року в Ірпінській загальноосвітній школі І ступеня №15 відбувся міський семінар-практикум керівників ШМО, ТГ, ШППД учителів початкових класів «Формування та розвиток мовленнєвої діяльності учнів молодшого шкільного віку».

Практичний блок складався з трьох частин:

1.     «Ранкові зустрічі». З досвіду роботи в інклюзивному класі.

 Луценко Л.М.

2.     Інтегрований урок «Щастя моє…» (літературне читання, українська мова, основи здоров’я, я у світі)

Чумак С.Б.

3.     Фольклорно-естетичне свято-гра «Зустріч весни» (заклички, гаївки, веснянки, пісні)

Дегода О.Г.  

Теоретичний блок:

1.     Палітра досвіду: інноваційні методи і форми роботи вчителя щодо формування мовленнєвої компетентності молодшого школяра.

Представники шкіл №2,12,13,16

 

2.     Засідання «круглого столу» з теми «Найпоширеніші види інтерактивних вправ. Роль дидактичної гри у мовленнєвому розвитку особистості дитини»

Керівники ММО К.Г. Сухенко

3.     Орієнтовані вимоги до змісту підсумкових контрольних робіт державної підсумкової атестації у школі І ступеня.

Методист НМЦ К.А. Пастушенко

Виставку творчих робіт гуртка «Умілі руки» прокоментувала директор школи Чумак С.Б.         (творчий керівник, вчитель 1 класу - Луценко Л.М.)


Подаруй любов ближньому

15.02.2016 р. у ЗШ №15 відбулося свято "Подаруй любов ближньому". Учні 3 класу (вчитель Чумак С.Б.) підтримали проект Багодійного фонду "Сильні духом" взявши участь у Акції "Назустріч мрії". Діти виготовили листівки у вигляді сердечок для хворих дітей з дитячого онковідділення на вул. Верховинна 69 та з 14.03.2016р. проведуть у школі благодійний тиждень.
Інклюзивне навчання в дії

21.01.2016 року завідувач психолого-медико-педагогічної консультації Діна Борисівна Тимошенко-Ушакова відвідала Ірпінську ЗШ І ст. № 15 з метою надання методичної допомоги щодо інклюзивного навчання. 
Під час візиту було проведено демонстраційне заняття з подолання вад звуковимови у 1 класі. 
Відбулася зустріч з батьками і надані методичні рекомендації.

Увага! 

         За Ірпінською  ЗШ І ст. № 15, смт. Гостомель, вул. Молодіжна,1 директор Шут З.Г., тел. 99-952  закріплено працівника сектору кримінальної міліції у справах дітей ст. лейтенанта  міліції Распопова О.Г., старшого оперуповноваженого КМСД Ірпінського МВ (з обслуговування міст Ірпінь та Буча);

 

До уваги батьків!

                Харчування учнів 1-4 класів,  дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  які не мають статусу потерпілих від аварії на ЧАЕС, буде здійснюватись в повному обсязі. Також буде організовано харчування  по талонах для всіх бажаючих.

 

   Мінсоцполітики інформує, що починаючи з 3 березня 2014 року призупинено гаряче харчування потерпілих дітей у 12 областях, які розташовані на радіоактивно забруднених територіях.

Таким харчуванням Мінсоцполітики забезпечує 233 тисячі дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У січні та лютому 2014 року харчування здійснювалося на підставі пролонгації відповідних договорів, укладених у 2013 році.

Для харчування цих дітей з березня поточного року Мінсоцполітики було проведено процедуру закупівлі зазначених послуг. Однак, Тендерним комітетом Мінсоцполітики відмінено торги відповідно до пункту 2 статті 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» та у зв’язку зі зверненнями учасників торгів щодо порушень законодавства при проведенні тендеру.

Крім того, за попередніми результатами торгів виявлено значне зростання вартості таких послуг, які були запропоновані учасниками торгів, порівняно з минулим роком, що в умовах обмежених обсягів бюджетного фінансування не дозволить забезпечити потерпілих від аварії на ЧАЕС дітей протягом року необхідним харчуванням.

Мінсоцполітики, з метою недопущення зриву реалізації державної соціальної програми та з метою захисту конституційних прав дитини, а також права на безплатне харчування згідно п. 11 ст. 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” вжито необхідних заходів для здійснення харчування шляхом виплати компенсацій батькам потерпілих дітей за період, протягом якого дитина не буде харчуватися в їдальні навчального закладу.

Так, дітям, які не забезпечені гарячим харчуванням в навчальних закладах, буде здійснено виплату щомісячної грошової допомоги у розмірах, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1997 №155 „Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи”: у віці від 6 до 10 років – 180 грн., від 11 до 14 років – 185 грн., від 15 до 18 років – 190 грн. на місяць, пропорційно навчальним дням.

Для отримання вказаної компенсації необхідно звернутися до регіонального органу соціального захисту населення за місцем реєстрації із відповідною заявою та довідкою із навчального закладу.

Державним органам соціального захисту населення у регіонах дано відповідне доручення.

    

 

http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=158842&cat_id=107177

 

 

                                                        План

заходів Ірпінської ЗШ І ступеня №15

з відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років на період 2014 – 2015 року

 

Назва заходу

Дата

Клас

Відповідальний

1.

Відвідування краєзнавчого музею – перегляд експозиції до Великої Перемоги

з 03.03.по 07.03.2014

1 - 4

Кл. кер.

2.

 День Перемоги (покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям)

08.05.2014

08.05.2015

1 - 4

Кл. кер.

3.

Зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни В.Х.Павловським

05.05.2014

1 - 4

Зузанська С.В.

4.

Виховний захід „Ми вклоняємось вам, ветерани”

06.05.2015

1 - 4

Чумак С.Б.

5.

Позакласний захід на тему „Діти – герої Великої Вітчизняної війни”

25.04.2014

3

Луценко Л.М.

6.

 Позакласний захід „Київщина в роки Великої Вітчизняної війни”

18.04.2014

4

Дегода О.Г.

7.

Акція „Солдатський трикутник – жива історія війни”

07.05.2014

07.05.2015

 

4

Дегода О.Г., Луценко Л.М.

8.

Виставка „Велика Перемога в малюнках дітей”

28.02.2014

3 - 4

Луценко Л.М.

9.

Конкурс малюнків „Під мирним небом”

08.04.2014

1 -2

Старова І.А.

10.

Година пам’яті „Легендарні герої Великої Вітчизняної війни”

10.04.2015

1 – 4

Кл. кер.

11.

Виставка тематичної літератури „Героїчні сторінки нашого народу”

16.04.2014, 2015

 

Чумак С.Б.

12.

Конкурс учнівських творів на тему „Я юність дідусеву крізь роки пронесу”

17.04.2014

3 – 4

Дегода О.Г.

Луценко Л.М.

 

                              


І
06 листопада 2013 року біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений 70-ій річниці визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників. Учні школи віддали шану тим, які завоювали нам мирне небо і яскраве сонце. Діти декламували вірші про подвиг героїв у роки війни, поклали квіти до пам’ятника, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Класні керівники провели з учнями виховні години на тему "Ніхто не забутий, ніщо не забуто". 16 жовтня 2013 року у школі відбувся міський семінар-практикум вчителів початкових класів на тему "Творче використання елементів ППД,  інноваційних технологій сучасності в роботі вчителів початкової школи, результативність такої діяльності".

У виступі методиста НМЦ Пастушенко К.А. детально подано   відомості про інновації та педагогічні технології навчальних закладів України, Київщини та Приірпіння.

Урок-панораму розпочала вчитель  1 класу Чумак Світлана Борисівна зі створення ситуації успіху комунікативною діяльністю"розминка" з метою встановлення довірливих стосунків між дітьми, заохочення їх до спілкування, включення всіх у спільну працю, пізнання радості від виконаної  роботи та отриманих знань. При цьому використала такі види розминок: "Будемо знайомі" та "Психологічна налаштованість", що сприяло активізації емоційної та розумової діяльності.
    Вчитель 2 класу Зузанська Софія Василівна на уроці української мови організувала процес усвідомлення ролі наголосу та апострофа завдяки вміло організованій грі, у якій дійовими особами були "Наголос", "М"який знак", які в свою чергу проводили ігри з дітьми з метою застосування знань на практиці.
      На уроці охорони здоров"я  у 4 класі вчитель Дегода Олена Геннадіївна використала мультимедійні презентації, що сприяло активному засвоєнню програмового матеріалу та створенню позитивного налаштування учнів на дбайливе ставлення до свого здоров"я.

  Психолог Набок О.В. провела анкету "Визначення готовності вчителя до педагогічної творчості". Під час анкетування всі учасники семінару були налаштовані на спільну невимушену творчу працю, що сприяло їхній активності та позитивному результату. Тренінг "Розвиток креативних здібностей педагогів"дав також позитивний результат. Представники шкіл №13, №14, №5 представили широку палітру авторського досвіду за допомогою мультимедійних презентацій власних доробків.16 жовтня 2013 року  о 9:10
відбудеться міський семінар-практикум вчителів початкових класів на тему"Творче використання елементів ППД, інноваційних технологій сучасності в роботі вчителів початкової  школи, результативність такої діяльності".
План проведення семінару:
1. Урок-панорама (вчителі: Дегода О.Г., Луценко Л.М.,Зузанська С.В., Чумак С.Б.)
2. Інформація методиста на тему "Інновації та нові педагогічні технології в початковій ланці навчальних закладів України, Київщини, Приірпіння. Їх цінність, доцільність" (Пастушенко К.А.).
3. "Круглий стіл"  щодо творчого та результативного використання ППД, інноваціійних технологій у діяльності педагогів початкової ланки (всі учасники семінару).
4. Палітра авторського досвіду: мультимедійні презентації власних доробків (представники шкіл: №1, №15, №14, №13, №5.)
5. Година психолога з учасниками семінару-практикуму:
 Анкета "Визначення готовності вчителя до педагогічної творчості" (Набок О.В.
)
Тренінг "Розвиток креативних здібностей педагогів" (Набок О.В.)
6. Коментована виставка "Творчі надбання родин" (Шут З.Г.)


01 жовтня 2013 року у школі відзначено Міжнародний день людей похилого віку.
1. У 1 - 4 класах було проведено бесіди на тему "Ми вдячні ветеранам
2. Діти вітали ветеранів.
3. Учні 4 класу написали твори на теми"Я люблю свою бабусю", "Мій дідусь", "Я захоплююсь подвигом ветерана".
4. У 3 класі проведено конкурс малюнків на тему "Як я вітав ветерана"
5. Проведено зустріч із ветераном праці, вчителем-пенсіонером Лободою Надією Григорівною.


27 вересня 2013 року відбулися педагогічні читання на тему "Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського".
Директор школи розповіла про життєвий і творчий шлях видатного педагога, вчитель 4 класу Дегода О.Г. наголосила на важливості та доцільності впровадження ідей В.О.Сухомлинського у сучасний педагогічний процес, вчитель 1 класу Чумак С.Б. поділилася досвідом роботи по використанню творів В.О.Сухомлинського у морально-етичному вихованні учнів.


            
Comments